Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Давление или уровень?
Автор Повідомлення
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #11
23-11-2018 22:36 RE: Давление или уровень?

Потому что имхо камрада Panda это не конструкторы вага.
А причина убыли масла кмк в маслоотражательных колпачках. Время жизни их подходящее для такой проблемы
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #12
23-11-2018 22:38 RE: Давление или уровень?

(23-11-2018 22:10)Fox.Mulder :  Если все так, почему ВАГ не меняет интервал сервисного обслуживания или хотя бы замены масла для нашего рынка?

Они просто не знают шо Вы Fox.Mulder

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
PAnda Немає
Писатель
***

Повідомлень: 373
Приєднався: Nov 2010
Киев
Skoda Fabia Sedan 1.4 bky
Повідомлення: #13
23-11-2018 23:46 RE: Давление или уровень?

(23-11-2018 22:10)Fox.Mulder :  Если все так, почему ВАГ не меняет интервал сервисного обслуживания или хотя бы замены масла для нашего рынка?
Меняет, в моей приборке диллером было вшито 12000. Я их махнул на 7000.
Друг вобще в своей А5 перевел у диллера на масло 502 5в40 и менялось оно раз в 8000. На дилере. Пока гарнтия была. Дилер предлагал 10000 но против 8ми н чего не имел.
Замену раз в 15000 диктуют экологи а не инженеры. Инженерам ставится задача сделать так чтоб оно не сдохло до окончания гарантии при такой жизни.
Шукати всі повідомлення учасника
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 881
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #14
24-11-2018 00:02 RE: Давление или уровень?

почему не меняет? меняет!
Любое офф СТО Вам скажет, что менять масло через 15 тыс., - исключительно Ваша инициатива, и пока
авто новое, Вам типа пофиг, а вот после гарантии, почему-то сразу становится не пофиг....
Вам обязательно порекомендуют менять раз в год или +/- 10 тык..., что быстрее наступит.
Шукати всі повідомлення учасника
Turbo4x4 Немає
Украина
****

Повідомлень: 1 033
Приєднався: Apr 2010
Киев
Turbo 4х4 2002 ARX
Повідомлення: #15
24-11-2018 19:50 RE: Давление или уровень?

А у меня после последнего большого Т0 с заменой всей магистрали ВКГ и всего что сломалось в результате работы начал эпизодично ( раз в неделю) мигать желтым индикатор масла....
Уровень в норме, масло мотюль, получаеться что у меня есть тот датчик масла с температурой и давлением?
И мне кажется что машина стала дольше прогреватся...

https://youtu.be/WC3WYRZz9v0
Шукати всі повідомлення учасника
Fox.Mulder Немає
Транспортный цех
****

Повідомлень: 1 445
Приєднався: Apr 2008
Tsarske Selo
Oct.A4.Tour.5+
Skype IDua.tourist
Повідомлення: #16
25-11-2018 13:16 RE: Давление или уровень?

(24-11-2018 19:50)Turbo4x4 :  А у меня после последнего большого Т0 с заменой всей магистрали ВКГ и всего что сломалось в результате работы начал эпизодично ( раз в неделю) мигать желтым индикатор масла....
Уровень в норме, масло мотюль, получаеться что у меня есть тот датчик масла с температурой и давлением?
И мне кажется что машина стала дольше прогреватся...
Если у вас загорается желтым индикатор то однозначно датчик есть. У меня нет и горит он только красным, что означает давление.


(24-11-2018 00:02)Максимилиан :  почему не меняет? меняет!
Любое офф СТО Вам скажет, что менять масло через 15 тыс., - исключительно Ваша инициатива, и пока
авто новое, Вам типа пофиг, а вот после гарантии, почему-то сразу становится не пофиг....
Вам обязательно порекомендуют менять раз в год или +/- 10 тык..., что быстрее наступит.

Спрошу у официалов при случае. Ответ запишу на видео)

The Truth is Out There
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2018 13:17 Fox.Mulder.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Fox.Mulder Немає
Транспортный цех
****

Повідомлень: 1 445
Приєднався: Apr 2008
Tsarske Selo
Oct.A4.Tour.5+
Skype IDua.tourist
Повідомлення: #17
28-01-2019 19:48 RE: Давление или уровень?

Отпишусь по причине ухода масла. Оно таки понемножку уходило, а трабл был в прокладке охладителя масляного фильтра. Замена прокладки, пока уровень стоит как вкопанный.

The Truth is Out There
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Viktorino Немає
Ученик
*

Повідомлень: 46
Приєднався: Jun 2017
Львів
Golf VII (Allstar)1.6 TDI CR Combi DSG7
Повідомлення: #18
31-01-2019 16:18 RE: Давление или уровень?

Вітаю! В моїй машині, як виявилося, є два індикатора масла. Один (жовтий) при включенні запалення загорається, а після старту гасне якщо тиск масла достатній. А другий я побачив місяць тому коли заходив в поворот в з'їзд був дуже крутий. Машину сильно качнуло і відразу на максидоті загорівся великий червоний знак "масло", три рази відбувся сигнал і напис "Тиск масла. Заглушіть двигун, сервіс, дивіться керівництво по експлуатації" і ще щось. Я вирішив перевірити рівень масла, так взагалі не можу рівень масла заміряти, таке враження, що жахливий перелив щуп мокрий і не видно до якого рівня доходить масло ні на холодну після ночі, ні після глушіння двигуна через 15-20 хв. Тепер цей червоний сигнал масла вискакує періодично без будь-якої системи в різних режимах, завантаженнях і т.п. Прочитав в мануалі, що зависокий рівень масла в двигуні може зашкодити нейтралізатору відпрацьованих газів але не зрозуміло чи це стосується дизельного (стр. 205) і сажовика. В даний момент за допомогою шприца відкачав 1 літр масла хочу подивитись що буде на щупі. Поки сиджу на роботі чекаю щоб все масло стекло і максимально чистою була трубка щупа. Може хтось знає скільки масла від нижньої до верхньої мітки на щупі. В мене щуп як "спиця" круглий, а в кінці пластикова фігурна насадка з заштрихованою зоною посередині.


Як писав в попередньому пості відкачав 1 літр масла через 2 години пішов перевіряти і знову весь щуп мокрий і рівень неможливо зрозуміти. Чи можливий варіант що соляра попадає в двигун і піднімається рівень масла в яких випадках таке буває? Порадьте, що робити...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 17:13 Viktorino.)
Шукати всі повідомлення учасника
tarickb Немає
Писатель
***

Повідомлень: 341
Приєднався: Aug 2013
Івано- франківськ
Був Octavia tur 1.6 2006 Octavia A5 1.6tdi 2011r
Повідомлення: #19
31-01-2019 17:18 RE: Давление или уровень?

(31-01-2019 16:18)Viktorino :  Вітаю! В моїй машині, як виявилося, є два індикатора масла. Один (жовтий) при включенні запалення загорається, а після старту гасне якщо тиск масла достатній. А другий я побачив місяць тому коли заходив в поворот в з'їзд був дуже крутий. Машину сильно качнуло і відразу на максидоті загорівся великий червоний знак "масло", три рази відбувся сигнал і напис "Тиск масла. Заглушіть двигун, сервіс, дивіться керівництво по експлуатації" і ще щось. Я вирішив перевірити рівень масла, так взагалі не можу рівень масла заміряти, таке враження, що жахливий перелив щуп мокрий і не видно до якого рівня доходить масло ні на холодну після ночі, ні після глушіння двигуна через 15-20 хв. Тепер цей червоний сигнал масла вискакує періодично без будь-якої системи в різних режимах, завантаженнях і т.п. Прочитав в мануалі, що зависокий рівень масла в двигуні може зашкодити нейтралізатору відпрацьованих газів але не зрозуміло чи це стосується дизельного (стр. 205) і сажовика. В даний момент за допомогою шприца відкачав 1 літр масла хочу подивитись що буде на щупі. Поки сиджу на роботі чекаю щоб все масло стекло і максимально чистою була трубка щупа. Може хтось знає скільки масла від нижньої до верхньої мітки на щупі. В мене щуп як "спиця" круглий, а в кінці пластикова фігурна насадка з заштрихованою зоною посередині.
Вам так його заливали як на мостах, до того як не почне виливатись із горловини, між двома згинами рифленоі поверхні на щурі то є оптимальний рівень
Шукати всі повідомлення учасника
Viktorino Немає
Ученик
*

Повідомлень: 46
Приєднався: Jun 2017
Львів
Golf VII (Allstar)1.6 TDI CR Combi DSG7
Повідомлення: #20
31-01-2019 17:35 RE: Давление или уровень?

(31-01-2019 17:18)tarickb :  
(31-01-2019 16:18)Viktorino :  Вітаю! В моїй машині, як виявилося, є два індикатора масла. Один (жовтий) при включенні запалення загорається, а після старту гасне якщо тиск масла достатній. А другий я побачив місяць тому коли заходив в поворот в з'їзд був дуже крутий. Машину сильно качнуло і відразу на максидоті загорівся великий червоний знак "масло", три рази відбувся сигнал і напис "Тиск масла. Заглушіть двигун, сервіс, дивіться керівництво по експлуатації" і ще щось. Я вирішив перевірити рівень масла, так взагалі не можу рівень масла заміряти, таке враження, що жахливий перелив щуп мокрий і не видно до якого рівня доходить масло ні на холодну після ночі, ні після глушіння двигуна через 15-20 хв. Тепер цей червоний сигнал масла вискакує періодично без будь-якої системи в різних режимах, завантаженнях і т.п. Прочитав в мануалі, що зависокий рівень масла в двигуні може зашкодити нейтралізатору відпрацьованих газів але не зрозуміло чи це стосується дизельного (стр. 205) і сажовика. В даний момент за допомогою шприца відкачав 1 літр масла хочу подивитись що буде на щупі. Поки сиджу на роботі чекаю щоб все масло стекло і максимально чистою була трубка щупа. Може хтось знає скільки масла від нижньої до верхньої мітки на щупі. В мене щуп як "спиця" круглий, а в кінці пластикова фігурна насадка з заштрихованою зоною посередині.
Вам так його заливали як на мостах, до того як не почне виливатись із горловини, між двома згинами рифленоі поверхні на щурі то є оптимальний рівень
На щупі згинів нема я його описував мал. 164 стр. 205 мануала. Цей "оптимальний" рівень неможливо побачити вся пластикова фігурна насадка мокра і навіть приблизно неможливо здогадатись. Так і на холодній (після ночі) і на гарячій. А заливали нормально з 5 л каністри майстер залив, перевірив, а решту віддав на долив. Я перевіряв і не міг нічого зрозуміти, аж доки не загорівся червоний сигнал на дісплеї бортового комп'ютера. Але в мануалі написано що це не є показником рівня масла чи тиску (для тиску є такий самий оранжевий індикатор на тахометрі)


Як писав в першому пості відкачав 1 літр масла через 2 години пішов перевіряти і знову весь щуп мокрий і рівень неможливо зрозуміти. Чи можливий варіант що соляра попадає в двигун і піднімається рівень масла в яких випадках таке буває? Порадьте, що робити...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 17:48 Viktorino.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Аккумуляторы. Все модели (уровень, зарядка, обслуживание, замена и т.д. и т.п.) Старик 2 427 836 226 06-03-2024 07:52
Останнє: Ozzy
  Ошибка низкое давление Р0087, не заводится sergey07ua 9 1 219 18-12-2022 11:33
Останнє: sergey07ua
  Уровень тормозной жидкости. apologet 6 964 15-12-2022 10:29
Останнє: apologet
  Растет уровень масла 1.6 tdi cxxb VodoSHkodNIK 12 3 849 09-02-2022 11:53
Останнє: HeadShot
  Ошибка P0087 низкое давление в топливной рейке Владимир.74 16 4 069 26-09-2021 21:14
Останнє: toledo
  На панели проиборов загорелся значек Температура / уровень охлаждающей жидкости Ponom 4 1 616 15-03-2021 22:34
Останнє: kiloso
Star A5 2.0 TDI Elegance. Поднимается уровень масла VovaUlinec 55 6 948 16-01-2021 20:54
Останнє: zender67
  Давление масла 1.6тді Mark2012 20 3 786 20-11-2020 21:47
Останнє: Ulisss
  Давление топлива для AKL ctukc 18 13 181 02-10-2020 10:25
Останнє: Valerio
  Подскажите пожалуйста какое нормальное давление масла Dima_T 0 608 05-07-2020 22:54
Останнє: Dima_T

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1