Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Питання по ASR
Автор Повідомлення
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #11
23-12-2018 21:34 RE: Питання по ASR

алгоритм роботи аср в турі та а5 один і той же,чи в а5 тільки задушення обертів(мср)?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 21:35 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #12
23-12-2018 22:41 RE: Питання по ASR

А що в Турі ще робиться?
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #13
23-12-2018 22:48 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 22:41)Юрий 4х4 :  А що в Турі ще робиться?

колодками блокує буксуюче колесо і перекидує момент на друге, десь до 20км\ч

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 22:50 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
yuristkonsult Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 779
Приєднався: Apr 2008
Хмельницький
Octavia 1.8t (vtg)
Повідомлення: #14
23-12-2018 22:48 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 21:34)AlexMotel :  алгоритм роботи аср в турі та а5 один і той же,чи в а5 тільки задушення обертів(мср)?
МСР це трохи інше
MSR (Motor Schleppmoment Regelung) - система контроля за торможением двигателем. Предотвращает блокирование ведущих колес при торможении двигателем.
MSR - узел, применяемый исключительно на переднеприводных дизельных автомобилях, для предотвращения блокирования передних колес, которое возможно при резком отпускании педали акселератора либо при резком торможении на передаче.
Свои функции система MSR осуществляет путем воздействия на системы управления топливным насосом высокого давления дизельного двигателя. Данное воздействие выражается в повышении частоты вращения коленчатого вала мотора.

В тура просто задушуються оберти, в А5 не знаю.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #15
23-12-2018 22:57 RE: Питання по ASR

На скільки знаю, колеса блокує EDS. А АSR тільки давить двигун. Можливість підблоковувати колеса, це вже (майже) весь комплект для ESP, тому практично немає автомобілів з EDS, але без ESP. Відповідні і кнопок таких не зустрічається. А для ASR, потрібен лише електронне керування дроселем. Тому така система простіша і дешевшає. І її наявність не дуже збільшує вартість авто. На той час як EDS (читай ESР), досить відчутно збільшує.
П. С. Не гарантую, що все відбувається саме так, бо автовиробників багато, і у всіх ці системи реалізуються по різному, але по Шкоді вичитав колись саме таку інформацію.
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #16
23-12-2018 22:58 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 22:48)yuristkonsult :  
(23-12-2018 21:34)AlexMotel :  алгоритм роботи аср в турі та а5 один і той же,чи в а5 тільки задушення обертів(мср)?
МСР це трохи інше
MSR (Motor Schleppmoment Regelung) - система контроля за торможением двигателем. Предотвращает блокирование ведущих колес при торможении двигателем.
MSR - узел, применяемый исключительно на переднеприводных дизельных автомобилях, для предотвращения блокирования передних колес, которое возможно при резком отпускании педали акселератора либо при резком торможении на передаче.
Свои функции система MSR осуществляет путем воздействия на системы управления топливным насосом высокого давления дизельного двигателя. Данное воздействие выражается в повышении частоты вращения коленчатого вала мотора.

В тура просто задушуються оберти, в А5 не знаю.

Я був впевнений що аср це колодки на пробуксовку(при розгоні) і душеніє обертів,а мср тільки задушує обертиRolling Eyes


yuristkonsult хіба у Вас не скреготить колодками коли під горку на льоду рушаєте?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 23:02 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
ShpizVol Немає
Писатель
***

Повідомлень: 657
Приєднався: Apr 2012
г.Шпола Черк.обл.-Вишневе
шкода А7 1,6 тді
Повідомлення: #17
23-12-2018 23:48 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 22:57)Юрий 4х4 :  На скільки знаю, колеса блокує EDS. А АSR тільки давить двигун. Можливість підблоковувати колеса, це вже (майже) весь комплект для ESP, тому практично немає автомобілів з EDS, але без ESP. Відповідні і кнопок таких не зустрічається. А для ASR, потрібен лише електронне керування дроселем. Тому така система простіша і дешевшає. І її наявність не дуже збільшує вартість авто. На той час як EDS (читай ESР), досить відчутно збільшує.
П. С. Не гарантую, що все відбувається саме так, бо автовиробників багато, і у всіх ці системи реалізуються по різному, але по Шкоді вичитав колись саме таку інформацію.

Юра привіт! ASR ставив собі сам на свій двигун АРК з механічним дросилем. Міняв тільки блок АБС і доставляв кнопку. Так, що АSR гальмує колеса колодками а не двигуном(напевно) Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 23:51 ShpizVol.)
Шукати всі повідомлення учасника
yuristkonsult Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 779
Приєднався: Apr 2008
Хмельницький
Octavia 1.8t (vtg)
Повідомлення: #18
23-12-2018 23:49 RE: Питання по ASR

В мене
АSR - давить двигун (дросель механічний)
EDS - колодками пригальмовує буксуюче колесо.

Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили "Титаник".
Шукати всі повідомлення учасника
Hornet 7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 286
Приєднався: May 2015
Львів
Skoda Fabia Combi 1.4 16v
Повідомлення: #19
23-12-2018 23:50 RE: Питання по ASR

(23-12-2018 22:57)Юрий 4х4 :  На скільки знаю, колеса блокує EDS. А АSR тільки давить двигун. Можливість підблоковувати колеса, це вже (майже) весь комплект для ESP, тому практично немає автомобілів з EDS, але без ESP. Відповідні і кнопок таких не зустрічається. А для ASR, потрібен лише електронне керування дроселем. Тому така система простіша і дешевшає. І її наявність не дуже збільшує вартість авто. На той час як EDS (читай ESР), досить відчутно збільшує.
П. С. Не гарантую, що все відбувається саме так, бо автовиробників багато, і у всіх ці системи реалізуються по різному, але по Шкоді вичитав колись саме таку інформацію.

У мене ASR+EDS,відключається на панелі кнопкою ASR. EDS блокує тільки ведуче колесо при пробуксовці на відміну від ESP
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-12-2018 23:54 Hornet 7.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #20
23-12-2018 23:54 RE: Питання по ASR

Володь, заінтригував. Мені на моїй перевірити складно, але у сестри на Фабії є ASR, доберусь до неї, то обовязково перевірю. Якщо я помилився, то я тільки за. Розглядаю (в майбутньому) покупку для дружини Фабії, або Поло, а там можливе тільки АSR. І, якщо, воно може ще й колеса підгальмовувати, то це взагалі супер.
П. С. А в тебе блок не з ЕСП був часом?
П. П. С. На тему дроселя, то це один з найдешевший варіантів (якщо він вже стоїть електронний) були інші варіанти: напр. гасило іскру в одному, або двох котлах, ще якісь, але я вже не памятаю. Тоді мене цікавило більше те, що стосувалося мого ARXa.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2018 00:00 Юрий 4х4.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Питання знаючим чи "перегонщикам" про розмитнення) Lebrasko 26 7 006 25-06-2014 13:50
Останнє: Lebrasko

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1