Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Германия через -Краковец,Ягодин или...Берегово(оновлено)
Автор Повідомлення
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #1
06-04-2011 14:57 Германия через -Краковец,Ягодин или...Берегово(оновлено)

Кто владеет информацией по пересечении границы в направлении Германии в Данное время? Hello!

Поехали Предварительное время поездки с 28 апреля по 6 мая (7-го надо быть в Киеве).
Интересует:Хм
1- Краковец - (не проезжал)...
Ягодын (ездил последний раз во второй декаде декабря 2010г)....очереди огромные...Недоумение
может новый пункт перехода появился...на Польской границе?.
- местные одноклубники думаю в курсе...буду признателен Hello!
2-очереди на таможне (дни или время ,когда они минимальны).
пожалуй главный вопрос.
3-вариант через Чехию(никогда не ездил) конечный пункт Франкфурт на Майне.Как дороги Чехии.Темы - поездок Клуба читал...
4-в Польше слышал поменялся скоростной режим в сторону уменшения?...
5- Появились ли новые дороги?...в том числе платные.
6 - Автомобиль тонирован пленкой ,есть сертификат(перевод на Польский и Немецкий) заверенный Нотариально...

Буду благодарен за подсказки.Hello!
На счет очередей - планирую в конце Мая (28-30) повезти внучку 3-х лет.

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-05-2012 18:30 vil100.)
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #2
06-04-2011 18:06 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

1,2. Краківець. Черги є, але більше 5 годин ніколи не стояв. Найкраще їхати в неділю зранку або в релігійне свято.
3. Чехія дороги платні, але досить хороші. Автобан з Брно на Прагу не дуже... Їхати на Франкфурт через Чехію змісту взагалі не бачу.
4. Який був, такий і залишився. В місті 50, з 23.00 до 6.00 - 70. Поза містом - 90, на магістралях - 130. Можна їхати на 10км. більше.
5. Дорогу до Кракова більш-менш відремонтували. З"явились нові ділянки, де можна і 100км/год їхати. Але слід розраховувати, що до Кракова від кордону в середньому від 4 до 5 годин їзди, бо багато населених пунктів з камерами і світлофорами. Перед Краковом за 20-30 км починається новий автобан, який веде на об"їзну Кракова і прямо на трасу А4-Вроцлав.
Є одна платна ділянка між Краковом і Катовіце 12злотих, якщо не помиляюсь.
6. Якщо на кордоні пропустили, то всім решта по-барабану. Якщо їдете ввечері - включіть лампи в салоні, щоб було все видно. Якщо вдень, то передні вікна можна опустити. Головне, щоб не "вноль".

Поради.
Брати навігатор З НОВИМИ КАРТАМИ однозначно, бо багато нових розв"язок.

Оскільки їдете з малою дитиною, раджу проїхати кордон на Краківці в п"ятницю ввечері і заночувати в мотелі біля кордону. Подивіться в інтернеті їх є досить багато в ціні 30-50Євро. Виїзжаєте дуже рано (година 4-5 ранку) і за 14 - 15 годин (з зупинками) будете в Франкфурті, якщо не попадете в якийсь жахливий затор. Якщо це будуть вихідні дні, то такого швидше за все не трапиться.

Щасливої дороги!
сообщения объединены
Ще одне.
Врахуйте, що перед травневими святами кордон буде перегружений (багато хто поїде в міні-відпуск в Польщу), тому краще проходити його з запасом звечора.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-04-2011 18:09 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
andrewg-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 689
Приєднався: Jul 2008

A4 Avant 2.0 TDI -CGLC
Повідомлення: #3
06-04-2011 23:07 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

очереди поменьше конечно в ночное время или под утро...я предпочитаю ч/з Шегин ...как-то быстрее все же...в феврале обе границы за 30-40 минут....летом 3-5 часов...

пересменки с 7-9 утра (по часу у каждой стороны и из-за разницы во времени попадаешь на 2 часа простоя)...

можно на ночлег перед границей недалеко устроится в мотелях новых.... с. Судова Вишня например или подобные...или рано утром выдвигаться на границу...

главное до кракова быстро доехать, по незагруженной дороге...а там сплошной автобан...130-150 легко идти можно и отдыхать!!!Hello!

лучше Шкод могут быть только шкодницы !!!
Шукати всі повідомлення учасника
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #4
07-04-2011 13:37 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

Hello!Большое спасибо за информацию!!!

Насчет навигатора имеется Гармин 1390Т. Куплен и испытан в Европе в прошлом году.
Ездил через Ягодын.Декабрь 2010г. 4,5 часа в очереди + 2 часа Украина и + 2 часа Польша с очередью результат = 8,5 - 9 часов.
Назад перед Новым Годом.
Польша 1 час.Украина 2,5 = 3,5 - 4 часа - На всю границу - приемлемо...к этому и стремлюсь...

ПоехалиПо Краковце интересная информация,спасибо.
Можно уточнить ?
1-е. 5-ть часов это очередь в Украине ,Граница ,очередь на Польской стороне,пересечение Таможни...?то есть если я приеду на Краковец в 17 часов, в 22 я уже буду в Польше? или это только Украина?
2-е. Какая дорога от Львова до Краковца(слышал что убитая).
3-е. С учетом Майских праздников , надо подъехать в Краковец вечером 19-20 часов (стать в очередь) или после полуночи в 3-4 часа утра?
За Чехию спасибо ,понимаю что далеко ,но у меня дизель и расстояния не есть критическое значение для поездки.Главное время прохождение границы.

Hello!Шегини привлекает проезд 3-5 часов летом ,зимой 30-40 минут это с родни фантастики!!!
Интересует подробнее:
1-е. ночлег в Польше (прошел границу отдыхай). Перед границей рано, не та усталость и заснуть под будущую нервотрепку, не очень то получается....это как по мне...
2-е. приехав вечером в районе 17-18 часов ,очередь будет больше чем в 5-6 утра?
Выезжать буду с Киева, время до границы = в районе 8-ми часов(я прав?)
Не знаю в каком состоянии дорога Львов,Городок,Береговое,Мостиска?...

По скоростных режимах и новых дорогах спасибо еще раз.

И последнее.
Тонировка у меня выполнена пленкой Sum Colntrol -15.
но самое интересное в том ,что при наличии ссылки на ГОСТ 5727-88 в примечании 1 нет ни одной пленки с параметрами 70% светопропускания .
Величины от 14,1 до 69% о это совсем не 70-75%.Разрешенных в Правилах!!!

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #5
07-04-2011 14:36 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

1. 5 годин - це загальний час. Через 5 годин ви в Польщі. Більше ще ніколи не стояв. Буває, що є черга на зелений коридор. Перед в"їздом на прикордонну зону (на колі) стоїть прикордонник і гальмує машини. Під"їзжайте до нього і кажете, що на червоний коридор, далі він пускає, а там стаєте в зелений коридор.

А взагалі, якщо у Вас маленька дитинка йдете до прикордонника і говорите, що з вами мала дитина, далеко їдете і він вас пустить без черги боковою полосою (якщо буде крутити бузьою, то дайте пару рублів). Таким чином проїдете аж до зони паспортного контролю, якщо люди в черзі будуть щось говорити, скажіть за дитину і що далеко їдете і буде все ок. Сам не раз таке бачив.

Таким чином зекономите 2-3 години. На нейтральній і в Польщі прийдеться постояти.

2. Від Львова до Новояворівська вбита (але зараз ремонтують). За Новояворівськом йде бетонка до Яворова. З Яворова дорога теж ну дуже + в селах Наконечне 1 і Наконечне 2 до дофіга лежачих поліцейських.

3. Найкраще я б Вам радив в 18 годині бути на Краківці.

На Шегинях бувають засади і по 7, 8 годин, тому завжди їду через Краківець. На зимові свята я теж проходив Краківець за 30хв.

Краще ночувати в Польщі після кордону, тоді можна краще розпланувати решту дороги. Хороші готелі (мотелі) можна знайти в Ярославі або Жешуві (найближчі великі містечка), також досить багато "ноцлегів" по дорозі.

На рахунок черги, коли більша, важко спрогнозувати, але думаю на ніч буде менше або буде однаково.

З Києва до Львова я їду в середньому за 7годин. Я не гонщик + 1-2 недовгих зупинки по дорозі.

Львів-Городок-Мостиська-Шегині ліпша за Краківецьку дорогу.

Дорога на Берегово на порядок ліпша за всі інші траси. Це є траса Київ-Чоп. В горах на перевалі зараз повилазили досить суттєві ями, але є місце, щоб їх об"їхати. Останні 30км до Берегово дорога погана (після повороту в Мукачеві).

Взагалі я їзжу в Німеччину (Мюнхен, Ульм) через Берегово. Там проходиш кордон 1-1,5год., а можна і за 30хв. Через 50км від кордону починається автобан, який буде аж до Франкфурта. Дорога в Угорщині платна, десь трохи більше 5Євро, платити треба Візою, бо мадяри дуже вже намахують на курсах. У Австрії теж платні дороги 10Євро на 10 днів, якщо не помиляюсь.

До речі, це для вас варіант, якщо у Вас віза не польська (з польською шенгенкою мадяри останнім часом не хочуть пускати+можуть попросити медичну довідку (така як на права), в мене не просили ні разу, а в знайомого просили).

Виїзд з Києва 9 год - 16-17год Ви у Львові. До Берегово 263км, за 3,5-4год будете там, тобто максимально у 9 год вечора. Заночуйте у готелі Золота пава (центр Берегово з хорошим рестораном, але може бути шумно в деяких номерах) або Вілла Баст (тихіше місце за 3км від кордону) номера по 150-200грн. В 4-5годині виїзжаєте на кордон, проходите за 1-1,5год макс. і там через 50 км автобан і валите 130 аж до Франкфурта, правда за винятком Будапешта, але на вихідних можете проїхати без пробок через самий центр цього шикарного міста (це займе максимально 30-40хв, хоча я проїзжав Будапешт бувало і за 20хв). Якщо будете об"їзжати Будапешт це +100км.

Раджу заправлятись на ОККО перед самим кордоном (за 500м від зони) і щоб Вас заправив їх працівник. Вони вміють заливати так, що Вам вистачить палива до самого Франкфурта Very Happy.

Це найменш нервовий шлях, як на мене.
Шукати всі повідомлення учасника
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #6
07-04-2011 16:55 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

CHUK большое СПАСИБО !!!!Respect
Описано красиво и доходчиво!
А самое главное ,что исчерпывающее!
Hello! все понятно - большое спасибо!!!

Может действительно поехать через Венгрию ... Хм
- 800 км. киев Берегово 1300 км до Франкфурта.=2100 км.
+ 300км от маршрута Киев - Франкфурт через Краковец Но время сэкономленное на границе с лихвой покроет расстояние.Я сторонник дороги без нервотрепки.
Виза у меня Немецкая - годовая.
Только что заехал и снял тонировку с передних стекол.
- закончил с вопросом тонировки в странах Евросоюза...ее не должно быть.

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #7
07-04-2011 17:16 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

(07-04-2011 16:55)vil100 :  Только что заехал и снял тонировку с передних стекол.
- закончил с вопросом тонировки в странах Евросоюза...ее не должно быть.

Ну Ви і радикально вирішили питання з тонуванням Laughing.
Як на мене, Ви трохи занадто хвилювались по цьому питанню.
Я їздив на машині з сильно затованими вікнами по Польщі, Німеччині, Угорщині, Австрії і ніхто на мене навіть не звернув уваги.

На рахунок Берегово, то це самий спокійний варіант.

Тільки обережно на автобанах. В Угорщині досить часто на мостах стоять з радарами, які "стріляють" до 1км і при виїзді за межі країни поліцаї можуть зупинити і примусити заплатити штраф (так було в мого співробітника). Так, що більше 130 (реальних) їхати не рекомендую. І повторю ще раз, якщо щось купуєте, то тільки з Візою або Мастеркард!!!

Щасливої дороги!!!
Шукати всі повідомлення учасника
vil100 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 271
Приєднався: Oct 2010
Ukraine
Octavia Tour 1,9 TDI 2008 -была ;BMW 520d E61-2007.
Повідомлення: #8
07-04-2011 18:23 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

(07-04-2011 17:16)CHUK :  
(07-04-2011 16:55)vil100 :  Только что заехал и снял тонировку с передних стекол.
- закончил с вопросом тонировки в странах Евросоюза...ее не должно быть.

Ну Ви і радикально вирішили питання з тонуванням Laughing.
Як на мене, Ви трохи занадто хвилювались по цьому питанню.
Я їздив на машині з сильно затованими вікнами по Польщі, Німеччині, Угорщині, Австрії і ніхто на мене навіть не звернув уваги.

На рахунок Берегово, то це самий спокійний варіант.

Тільки обережно на автобанах. В Угорщині досить часто на мостах стоять з радарами, які "стріляють" до 1км і при виїзді за межі країни поліцаї можуть зупинити і примусити заплатити штраф (так було в мого співробітника). Так, що більше 130 (реальних) їхати не рекомендую. І повторю ще раз, якщо щось купуєте, то тільки з Візою або Мастеркард!!!

Щасливої дороги!!!

Спасибо еще раз!!!Respect
Получил уйму полезной информации...
Я давно пользуюсь Мастером или Визой (есть и то и другое).Все равно спасибо за заботу и подсказку.Hello!
За четыре года поездок по Европе местные аборигены отучили от наличных денег. Завел даже карточку(чип) со счетом в Евро.
Что до скорости,в Венгрии не ездил ...
Германия,Франция + 20 обычное дело, смотрю на поток и еду как они.
Как насчет +10 Венгрия?
В Польше обычно +10 без проблем. Ночью + 20-40 встал за Бусом и катишься.
Было приятно пообщаться , Еще раз Большое Спасибо!!!Hello!

P.S.
что до тонировки , я не расстраиваюсь. Жалко,но так меньше нервов и переживаний. Новая обойдется в 200 гр...Не хотелось стоять на границе и как пацан срывать пленку -это не цена вопроса...сделал что сделал...
Машины тонированные в Польше,Германии,Франции видел тоже,но не очень часто.
Удачи.Дружба

Одна человеческая жизнь стоит больше чем стоимость электричества потребляемого уличными фонарями города...
Шукати всі повідомлення учасника
andrewg-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 689
Приєднався: Jul 2008

A4 Avant 2.0 TDI -CGLC
Повідомлення: #9
08-04-2011 01:31 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

ну реально было в феврале за 30-40 минут...сам был в шоке! Hello! может повезло...но в обе стороны было примерно так ...

по Garmin-отличный выбор...у меня такой же...суперская модель...оптимальный экран, работает очень шустро...сказка!

а чего вы переживаете про нервотрепку при проезде из укр ? все обычно гладко...обратно могут поискать что-то (технику и т.п.), хотя далеко не факт...

хорошей дороги, может и вместе поедем...планирую 2-го мая, если самолетом не полечу...Hello!

лучше Шкод могут быть только шкодницы !!!
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #10
08-04-2011 09:07 RE: Германия через -Краковец,Ягодын или...

(07-04-2011 18:23)vil100 :  Что до скорости,в Венгрии не ездил ...
Германия,Франция + 20 обычное дело, смотрю на поток и еду как они.
Как насчет +10 Венгрия?
В Польше обычно +10 без проблем. Ночью + 20-40 встал за Бусом и катишься.
Было приятно пообщаться , Еще раз Большое Спасибо!!!Hello!

В Німеччині +10 (одного разу коли приїхав до родичів, зранку на лобовому склі машини був запханий листочок зі штрафами за порушення ПДД в Німеччині, так там штрафи починаються більше 10км/год), в Польщі +10 - 100%, в Угорщині +5 - 100%, а чи можна +10 не знаю точно, той спіробітник, котрого на кордоні примусили заплатити штраф перевищив на 30км/год. А чехи можуть і за +5 штрафанути...

Взагалі краще швидкісний режим не порушувати, 130 і так не маленька швидкість, а штрафи великі...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Thumbs Up Відпочинок на Закарпатті: Косино, Берегово, Дийда, Велятино (термальні басейни). Gr_Vetal 108 77 998 08-05-2019 14:33
Останнє: egorka
  Какая дорога лучше в Луцк, через Ровно или через Дубно? Снусмумрик 17 6 592 22-03-2019 13:55
Останнє: egorka
  Состояние на КПП Краковец и КПП Ужгород Igoo 2 2 151 05-01-2015 23:27
Останнє: Aleksej
  Автотур по Европе 2011. Украина-Польша-Чехия-Германия-Австрия-Венгрия (Дописал) ExMod 65 56 109 18-05-2013 23:12
Останнє: ExMod
  Как лучше в Россию (Суджа) из Киева: через Суммы или через Глухов? d_oleg82 11 17 607 07-05-2013 08:32
Останнє: d_oleg82
  Украина-Польша-Германия-Голландия Сергей П 12 5 220 09-01-2013 15:14
Останнє: Argal
  Посоветуйте гостиницу возле границы венгерской (Берегово, Чоп, др..) Шкодчук 22 14 680 07-01-2013 17:15
Останнє: olegosp
  Словакия-Германия-Австрия-Италия-Чехия-Голландия-Люксембург- Igoo 31 15 049 10-03-2010 10:33
Останнє: YuriF
  Новый год (Чехия, Германия, Австрия) FURA 9 4 889 29-01-2009 12:22
Останнє: xdenser
  Харьков-Германия, Австрия. tulenchik 0 1 579 04-05-2008 14:39
Останнє: tulenchik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1