Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Коньяк. Какой предпочитаете?
Автор Повідомлення
Тарас_В Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 237
Приєднався: Aug 2017
Бровари
Октавия А7 1,6 ТД
Повідомлення: #521
28-11-2017 15:50 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

(28-11-2017 15:41)SergM :  Ну звісно – водночас з анексією Криму з'явилася коньячна дистиляція та витримка разом з додатковими обсягами виробництва сухого вина. + І шампанське туди ж...

Звідки така інформація??? Ви для початку подивіться історію Шабо коли було заснована і т.д. Таке враження з вашого посту шо виробництво почало існувати з 2014 року Smile. Так дійсно з початку анексії деякі виробники збільшили своє виробництво. Але й на сьогодні кримські вина розливають на материку.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #522
28-11-2017 17:16 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

А Ви порахуйте скільки треба сухого вина на коньяк, які і скільки діжок на витримку і головне – як отримати витримані спирти за такий час? Smile

І ще можна почитати таке:
https://bykvu.com/mysli/66118-ukrainskij...vanie-bukv
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 17:22 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #523
28-11-2017 17:42 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

(28-11-2017 17:16)SergM :  А Ви порахуйте скільки треба сухого вина на коньяк, які і скільки діжок на витримку і головне – як отримати витримані спирти за такий час? Smile
У Шабо всё это вроде есть.... и поля с виноградниками, и резервуары для хранения, и бочки для выдержки и подвалы для хранения этих бочек.
Я был там и видел это.
Шукати всі повідомлення учасника
Alexander.P Немає
Писатель
***

Повідомлень: 276
Приєднався: Apr 2013
Київ
Seat Cordoba Sport 2.0L
Повідомлення: #524
28-11-2017 17:58 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

Крымский коньяк - это Симферопольский и Первомайский коньячные заводы. А не шабы с шустовыми!
Это так, крик души )))
Собственно, пока можно было купить Крымский коньяк, не было необходимости размениваться на околоодесскую продукцию.
Кто сравнивал, тот поймет.

Раскаяться никогда не поздно, а согрешить можно и опоздать.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 18:01 Alexander.P.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тарас_В Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 237
Приєднався: Aug 2017
Бровари
Октавия А7 1,6 ТД
Повідомлення: #525
28-11-2017 18:04 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

(28-11-2017 17:16)SergM :  А Ви порахуйте скільки треба сухого вина на коньяк, які і скільки діжок на витримку і головне – як отримати витримані спирти за такий час? Smile

І ще можна почитати таке:
https://bykvu.com/mysli/66118-ukrainskij...vanie-bukv

Рахувати не буду бо не знаю якHello! і рік на рік не приходиться по врожайності. Те що в Україні на сьогодні не достатньо вино матеріалів тобто площ виноградників це факт, а тим більше після анексії. Ну і не мало важно те що заводів/підприємств з повним циклом переробки можна порахувати на пальцях. А скількі торгових марок на полицях? Тобто виробництво (мабуть навіть більшість виробництва) йде з імпортованих коньячних спиртів якість яких нам невідома. Є підприємства які мають досить великі площі виноградників і активно їх збільшують тобто виробництво йде з власного якісного матеріалу. Подивіться найдорожчі марки українських коньяків і найдешевших, чому така різниця? Тому що собівартість імпортного коньячного спирту в 2-3 рази (може й більше) дешевше, а ніж власного. Це перший фактор ну і сама технологія подальшого перетворення спирту в коньяк.

Коментувати статтю не можу, маю власні джерела в данній галузі і вони дещо різняться з інформацією в статті. Але нажаль "паленки" дуже багато в тому числі і виробів з неякісних спиртів.

Для себе вибір щодо коньяків зробив років 5 назад.
Шукати всі повідомлення учасника
Байкер Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 132
Приєднався: Feb 2015

А7 1,8т мт. Yamaha XVS 650
Повідомлення: #526
29-11-2017 10:40 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

[Зображення: 9e7afb8cbc05.jpg] + [Зображення: 077d9799a481.jpg]

Hello! Тиса, як на мене, м*якша.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-11-2017 10:43 Байкер.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #527
29-11-2017 10:43 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

Тарас_В :
SergM :А Ви порахуйте скільки треба сухого вина на коньяк, які і скільки діжок на витримку і головне – як отримати витримані спирти за такий час? Smile

І ще можна почитати таке:
https://bykvu.com/mysli/66118-ukrainskij...vanie-bukv
Рахувати не буду бо не знаю якHello! і рік на рік не приходиться по врожайності.
А чом би й ні? Гарний коньяк там де гарне сухе вино, яке дає 11% – щоби отримати літр 40...42% треба 4 літри + втрати ~ 8 літрів.

Якщо нарощується виробництво коньяку, то такими же темпами має нарощуватись площа виноградників і врожайність. А обсяги витримки (кількість діжок) ще й пропорційні часу.

Тарас_В :Подивіться найдорожчі марки українських коньяків і найдешевших, чому така різниця? Тому що собівартість імпортного коньячного спирту в 2-3 рази (може й більше) дешевше, а ніж власного. Це перший фактор ну і сама технологія подальшого перетворення спирту в коньяк.
Ні. Нормальний і саме коньячний спирт (порівняної якості) буде дорожчим ніж вітчизняний. Враховуючи що колись серед 3* (років 15 назад) попадалися пристойні, то тепер серед 5* ще треба пошукати. Усе банально – є попит, збут і є можливість завозити нізькосортний спирт (навіть не коньячний) + відсутність контролю (у тому числі "лівої" продукції) = маємо ситуацію.

Тарас_В :Коментувати статтю не можу, маю власні джерела в данній галузі і вони дещо різняться з інформацією в статті. Але нажаль "паленки" дуже багато в тому числі і виробів з неякісних спиртів.
І?

Тарас_В :Для себе вибір щодо коньяків зробив років 5 назад.
І який він?
Шукати всі повідомлення учасника
Тарас_В Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 237
Приєднався: Aug 2017
Бровари
Октавия А7 1,6 ТД
Повідомлення: #528
29-11-2017 12:06 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

(29-11-2017 10:40)Байкер :  [Зображення: 9e7afb8cbc05.jpg] + [Зображення: 077d9799a481.jpg]

Hello! Тиса, як на мене, м*якша.

Rulez Тільки замість Ужгорода більш до вподоби Карпати Hello!


Тарас_В :Для себе вибір щодо коньяків зробив років 5 назад.
І який він?
[/quote]

Постом вище в вигляді фото Mr. Green якщо купую (саме цього виробника і в надійних ну я так думаю магазинах, в одному впевнений 100%). А так імітація коньяка в домашніх умовах ну поки що не на коньячному спирту (виноград росте) але результатом задоволений не тільки я а й друзі, ну і впевнений в тому що споживаю Big Grin
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-11-2017 12:12 Тарас_В.)
Шукати всі повідомлення учасника
Байкер Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 132
Приєднався: Feb 2015

А7 1,8т мт. Yamaha XVS 650
Повідомлення: #529
29-11-2017 12:14 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

(29-11-2017 12:06)Тарас_В :  
(29-11-2017 10:40)Байкер :  [Зображення: 9e7afb8cbc05.jpg] + [Зображення: 077d9799a481.jpg]

Hello! Тиса, як на мене, м*якша.

Rulez Тільки замість Ужгорода більш до вподоби Карпати Hello!

Дружба Дякую, обовязково протестую.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #530
25-01-2018 21:58 RE: Коньяк. Какой предпочитаете?

Айк 5*: реально не одорований, але явно пом'якшений і вочевидь ефірними оліями – у пляшці присутній специфічний конденсат на стінках, який не стікає. Також після відносно довгої витримки після відкриття залишок став більш різким.

Висновок: по акції вартує своїх грошей якщо пити одразу, а так банальні сучасні 5*, які до правильних 5* не дотягують.

Та ж Чайка довго відкрита – без питань. ALEXX срібний – непоганий купаж, але підозріло занадто свіжих виноградних нот.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Ром. Какой предпочитаете? Ozzy 18 14 693 12-09-2018 08:43
Останнє: ПетроФФ

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1