Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Відпочинок в Болгарії
Автор Повідомлення
ganymede Немає
Ученик
*

Повідомлень: 30
Приєднався: May 2010

Повідомлення: #71
23-06-2011 16:32 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 11:35)developer :  Як їздив у Туреччину - можеш описати докладніше ?Wink

Дуже просто.
Зранку прокинувся. ЖПС нарахував мені до стамбула 450 км здається.
Насетав ЖПС на стамбул і поїхав. Забув як зветься місто біля якого пропускний пункт але там є ще заправка. Там заправився по максимуму бо в турції значно дорожча бенза. На митниці трохи "по-дебільному" бо треба спочатку зробити візи і заплатити по 20 евро. далі треба піти в паспортний контроль. далі зарегати машину в базі. далі митний контроль. в мене це зайняло до 20 хвбо їхав зранку. їдуть автобуси де купа людей тому в черзі можна затриматись. Далі їхав по ЖПС. Виїхав на платну дорогу. Перед вїздом зупинився купив картку. Загалом десь вийшло 20 евро. Картка з привязкою до номера машини. Вертаючись назад картку здати не вдалось так і лишилось 15 евро на ній. Правда сказали шо дійсна 5 років. Чув що можна їхати так а вже зїжджаючи десь там заплатти. Де платити вкінці я не побачив і тому добре що купив картку. В стамбулі трафік ужасний. З паркінгом проблеми. Їхав вулицею бачив чергу в правій смузі мабуть 50 машин в підземний паркінг. В мене точка призначення була храм софії. Їздив там трохи по колу і кричав з вікна ПАРКІНГ то мене скерували на паркінг в закаулку на тротуарах але зате 300м від храму софії. Радив би наперед забити собі пару координат паркінгів.

Машину паркуюьт вони самі і ключ треба залишати. Це мені не підходило бо в машині купа цінних речей. Вони паркуюьт машини в кілька рядів блокуючи і якщо хтось хоче виїхати то вони всі машини відганяють а потім запаковують назад. Я сказав шо сам запаркую і ключ не лишу він сказав шоп я їхав. Тут якась реношка звільнила місце яке нікого не блокує. Я туда нагло заїхав під крики паркувальників. Машину закрив, ключ забрав і пішов))) Я вважаю що проканало бо лишати ключ + цінні речі в невідомій країні як на мене це тупо.
За цілий день паркінг вийшов 7 евро приблизно. Машина була поруч більшості визначних місць.

Отже ключеве:
1. Картка на хайвей. Купляти в будці на початку дороги платної.
2. Подумати про паркінг. При можливості не лишати нічого цінного кщо залишиш ключ їм.
3. Якщо досвід водіння не дуже я б не радив туди їхати машиною взагалі. Краще вже автобусом з групою на два дні.
3.1 Переваги маишною: дешевше і мобільніше. Автобусом: легше, дорожче, невідомо що хавати. Екскурсії по мінімуму.
4. Одного дня дуже мало на стамбул але їхати однозначно варто і чим раніше виїдеш тим більше побачиш.

П.С. Входи в визначні місця досить дорогі...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-06-2011 16:35 ganymede.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #72
23-06-2011 16:49 RE: Відпочинок в Болгарії

Дуже дякую за змістовну розповідь Smile
Проте цікавлять такі питання:
1. Якщо брати автобусну екскурсію де її треба замовляти і скільки вона коштуватиме?
2. Візи входять до замовлення, чи їх треба робити окремо?
3. Якщо екскурсыя дводенна, то до неї має входити розміщення на нічліг?
4. Чи можна взяти з собою харчі в автобус?
5. В якій валюті треба розраховуватися за екскурсію - в левах, євро чи може і в доларах?

З машиною, бачу, набагато більше проблем - але дешевше. На скільки?

Планую бути в Болгарії на наступній неділі - орієнтовно в Приморсько, недалеко від Бургаса.

Буду вдячний за відповіді і будь-які рекомендації Wink
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ganymede Немає
Ученик
*

Повідомлень: 30
Приєднався: May 2010

Повідомлення: #73
23-06-2011 17:32 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 16:49)developer :  Дуже дякую за змістовну розповідь Smile
Проте цікавлять такі питання:
1. Якщо брати автобусну екскурсію де її треба замовляти і скільки вона коштуватиме?
2. Візи входять до замовлення, чи їх треба робити окремо?
3. Якщо екскурсыя дводенна, то до неї має входити розміщення на нічліг?
4. Чи можна взяти з собою харчі в автобус?
5. В якій валюті треба розраховуватися за екскурсію - в левах, євро чи може і в доларах?

З машиною, бачу, набагато більше проблем - але дешевше. На скільки?

Планую бути в Болгарії на наступній неділі - орієнтовно в Приморсько, недалеко від Бургаса.

Буду вдячний за відповіді і будь-які рекомендації Wink

1. Я був в малому місті. Сам бачив 3 кантори що тим займаються. я так понв це їде автобус і всюди збирає людей і везе.
На день 75 евро на два дні 140. входить ночліг. можливо сніданок.
Радив би їхати на два все таки. Але треба спланувати куда і шо ходити. бо в ту суму я так поняв не входить дуже загружена програма. це такий мінімум - завезли дали де заночувати. їжу докупляти треба. і пересуватись самому. якщо на гугл мепс відзначити основні місця що варто відвідвати то вони діляться на два скупчення. значить головне до точки добратись а далі пішком ходити.

2. Візи окремо. Для Українців 20 евро/персона. Росія - безкоштовно.
Пропоную згадати не злим тихим словом Дапашліви ака Азарова який шось там проігнорував безвізовий режим. Нас їхало четверо. Досить обідно було лишити 80 евро просто так на кордоні....
Більше зна нас лише платить канада - 35 евро )

3. Відповів в першому. Як я поняв ночліг більш менш адекватний. Певне 3 зірки. Без їжі.
4. Думаю що можна без проблем. Я брав з собою для економії часу і щоб не ходити шукати. На рахунок цін думаю що так як болгарія але точно не скажу. Ну сам факт що я купляв варену кукурузу в стамбулі на наші за 6 грн як в криму минулого року було 10 ).
5. Беруть евро і долари але краще мати ліри. Поясню яка в мене була ситуація. Простояли ми довгу чергу в храм софії. Хвилин так 25. Зайшла черга на територію храму а там пише шо лише приймають ліри. В мене гроші лише на 3 людей а нас 4. Я вибіг міняти евро. Кантора не видно. Отой шо продав мені кукурузу поміняв по галімому курсу. На 100 евро я втратив близько 10 евро. Вернувся назад і купив квиток зі всіма вже...
Краще взяти евро і по приїзді поміняти в банку. Для достовірності в неті знайти актуальні курси евро в румунії, болгарії, турції. Міняти краще в банках звісно бо там зараз всяка комісія або ше всякі пріколи.

Машиною значно краще, мобільніше і дешевша сама поїздка шо в болгарію що в турцію. Якщо їздиш по києву добре то думаю їдь машиною і якщо вас четверо. Але пробий про паркінги, щоб ЖПС тебе вів до паркінга а не так як я їхав і просто проканало. Там сильний трафік. Не звернув то їдеш наступні 10 км щоб звернути )))

Митники казали швидко проїхати в РУмунії місто Роман. Проїзжав зранку - нічого незвичного. Назад їхав в обід - нічого незвичного.

На рахунок економії. Ну дивись. Приблизно від бургаса до стамбула 450 км. Бенза по 1.25 евро. заправляєшся біля кордону повний бак - приблизно там 70 евро чи скіки в тебе бак. Залежить як ти там їздиш і яка машина але фактично б мало хватити щоб вернутись назад на тій бензі. Візи шо там шо там треба платити )
Ну картку для оплати за шоссе - 20 евро. Паркінг в 10 евро вкладешся. Готель думаю знайдеш в неті. Бери з паркінгом звісно.

А і ще про їду в болагаюі. В румунії на заправці треба купити віньетку і в болгарї також требакупити віньетку. Румунська на тиждень шось 7 евро. болгарська на 2 тижні - 19 евро. Назад потірбна буде ще раз румунська. Залежно куда їхатимеш - паромом переправлятись теж шось до 20 евро. Я їхав мостом 6 евро коштує Касири намагаються розвести і дати неправильно здачу))) Тому дивись на плакаті скіки маеш платити ))

П.С. сорі за поилки - нема часу перевіряти )
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-06-2011 17:34 ganymede.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Helgi Немає
Машинист
***

Повідомлень: 513
Приєднався: Aug 2005
Киев
Skoda Octavia A7 Combi 4x4 1.6TD
Повідомлення: #74
23-06-2011 22:19 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 17:32)ganymede :  В румунії на заправці треба купити віньетку і в болгарї також требакупити віньетку. Румунська на тиждень шось 7 евро. болгарська на 2 тижні - 19 евро. Назад потірбна буде ще раз румунська. Залежно куда їхатимеш - паромом переправлятись теж шось до 20 евро. Я їхав мостом 6 евро коштує Касири намагаються розвести і дати неправильно здачу))) Тому дивись на плакаті скіки маеш платити ))
Щось ти наплутав. Ровиньетта стоит всего 3 евро за неделю, только что себе оформил в онлайне, ссылку см. выше в одном из моих сообщений. Болгарская виньетка тоже дешевле, где-то в пределах 5 евро на неделю. И паром не 20 евро, а всего 18 лей (4 евро) днем, ночью дороже (28 лей). За 25 евро в 2008 году румыны готовы были одну мою машину переправить через Дунай в Галаце. Да и мост вроде как дешевле, по отзывам других.

[Зображення: nHGZrYx.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
treel Немає
Ученик
*

Повідомлень: 45
Приєднався: Jun 2011
Киев Позняки
Camry V50
Повідомлення: #75
24-06-2011 07:16 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 16:49)developer :  З машиною, бачу, набагато більше проблем - але дешевше. На скільки?


Буду вдячний за відповіді і будь-які рекомендації Wink

Информация для водителей ТС: водитель может покинут пределы Болгарии только на своей машине, а посему автобусный тур в Стамбул для него недоступен.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ganymede Немає
Ученик
*

Повідомлень: 30
Приєднався: May 2010

Повідомлення: #76
24-06-2011 07:45 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 22:19)Helgi :  
(23-06-2011 17:32)ganymede :  В румунії на заправці треба купити віньетку і в болгарї також требакупити віньетку. Румунська на тиждень шось 7 евро. болгарська на 2 тижні - 19 евро. Назад потірбна буде ще раз румунська. Залежно куда їхатимеш - паромом переправлятись теж шось до 20 евро. Я їхав мостом 6 евро коштує Касири намагаються розвести і дати неправильно здачу))) Тому дивись на плакаті скіки маеш платити ))
Щось ти наплутав. Ровиньетта стоит всего 3 евро за неделю, только что себе оформил в онлайне, ссылку см. выше в одном из моих сообщений. Болгарская виньетка тоже дешевле, где-то в пределах 5 евро на неделю. И паром не 20 евро, а всего 18 лей (4 евро) днем, ночью дороже (28 лей). За 25 евро в 2008 году румыны готовы были одну мою машину переправить через Дунай в Галаце. Да и мост вроде как дешевле, по отзывам других.

Я написав як купляв я. Я все купляв на першій же заправці за евро звідки випливає що по галімому курсу. Вважаю не доцільинм вишукуати де там на 3 евро дешевше серед людей з якими важко порозумітись і коли обмаль часу. Буду радий прочитати як Вам вдалось це все зробити дешевше, щоб знати на наступний рік. Та й загалом ціни в кілька разів не відрізняютьсяі - суми малі, суть фактично не міняється ).
сообщения объединены
(24-06-2011 07:16)treel :  
(23-06-2011 16:49)developer :  З машиною, бачу, набагато більше проблем - але дешевше. На скільки?


Буду вдячний за відповіді і будь-які рекомендації Wink

Информация для водителей ТС: водитель может покинут пределы Болгарии только на своей машине, а посему автобусный тур в Стамбул для него недоступен.

В двох канторах де я питався про стамбул поїздку такого мені не говорили. Тому не можу нічого сказати про це, але цілком можливо.
Єдине що питались це яка в мене віза. Нам дали на два в"їзди - тобто ми могли їхати в туреччину. ДЕкому давали на один в"їзд. Тому туреччина не світить.

П.С. Обідно було б якби дійсно для автомобілістів автобусом ніззя..
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-06-2011 07:53 ganymede.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
treel Немає
Ученик
*

Повідомлень: 45
Приєднався: Jun 2011
Киев Позняки
Camry V50
Повідомлення: #77
24-06-2011 08:11 RE: Відпочинок в Болгарії

(23-06-2011 22:19)Helgi :  [quote='ganymede' pid='1065459' dateline='1308843156']
только что себе оформил в онлайне, ссылку см. выше в одном из моих сообщений.

Какой документ получается вместо наклейки на стекло?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Helgi Немає
Машинист
***

Повідомлень: 513
Приєднався: Aug 2005
Киев
Skoda Octavia A7 Combi 4x4 1.6TD
Повідомлення: #78
24-06-2011 08:26 RE: Відпочинок в Болгарії

Никакой документ, виньетка румынская с нового года (01,01,2011) электронная, контролируется камерами по номерам машин. Подтверждающий документ тоже есть в виде распечатки.

[Зображення: nHGZrYx.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #79
07-07-2011 08:55 RE: Відпочинок в Болгарії

+1 купил вчера ровиньеты онлайн, прислали распечатку
не прийдется на границе время тратитьПрыгаю от радости

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Shvunf Немає
ккк
*****

Повідомлень: 1 944
Приєднався: Jun 2008

Skoda Octavia A5 2.0 FSI была, чичас Actyon 2.0 XDI
Повідомлення: #80
07-07-2011 14:08 RE: Відпочинок в Болгарії

Скажите пожалуйста, собираюсь ехать вдоем с женой в Болгарию автобусом 24.08 (машиной как-то дороговато). Интересуют такие вопрсы:
немогу выбрать между все включено и только завтраками
Сколько денег надо на двоих в день на питание????
Сколько стоит алкоголь. Что посоветуете?????
Есть проверенная информация касательно цен в этом году.
Может и место посоветуете проверенное. К месту требованией нет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Thumbs Up Відпочинок на Прикарпатті! (Івано-Франківська область). Gr_Vetal 8 4 788 16-06-2020 23:58
Останнє: Gr_Vetal
Thumbs Up Відпочинок на Закарпатті: Косино, Берегово, Дийда, Велятино (термальні басейни). Gr_Vetal 108 77 971 08-05-2019 14:33
Останнє: egorka
  Відпочинок в Херсоні vladdash 10 3 305 27-05-2016 21:10
Останнє: kwon
  відпочинок у Приморському Кілійського р-ну uds214 5 2 386 07-04-2015 18:23
Останнє: uds214
  До Греції на відпочинок автомобілем zvuki 180 69 002 22-10-2014 16:36
Останнє: Прохожий

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1