Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Фільтри
Автор Повідомлення
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #21
07-03-2013 12:26 RE: Фільтри

Повітряний фільтр сам поміняв, то нескладно, а як салонний поміняти? Незнаю навіть де він є.
Шукати всі повідомлення учасника
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #22
07-03-2013 12:41 RE: Фільтри

Треба зняти пластмасу під склоочисниками!
Знаходиться він під правим!

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #23
07-03-2013 12:44 RE: Фільтри

Дякую!
Завтра попробую.
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #24
07-03-2013 12:50 RE: Фільтри

Не рекомендую це робити при морозі (маю гіркий досвід) - пластикове жабо дуже крихке!!!
А так роботи на 2 хв.
Шукати всі повідомлення учасника
fabia1-2-12V Немає
Форумчанин
****

Повідомлень: 1 184
Приєднався: Mar 2011
Киев
FABIA 1.2 12V 2006 г.в.
Повідомлення: #25
07-03-2013 15:11 RE: Фільтри

Берите фабию олд, работы на 30 сек Hello!

[Зображення: onIg7.jpg]
В этом мире пользу приносит каждый, кто облегчает жизнь другому человеку. Чарльз Диккенс.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #26
07-03-2013 23:12 RE: Фільтри

(28-09-2011 18:38)SVAt :  
(27-09-2011 18:01)Schumacher :  
Цитата:Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує.Паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис
ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?

та чогож нема слів, наскільки я памятаю, то пацан працює в конторі яка робить ремонти двигунів, а клієнти завжди потрібні

Ото прикол! Якщо можна, я ту цитату в "Анекдоти" заберу на інший форум. Про користь не нових фільтрів.

Я, блін, придурок, всі старі після 10тис. викидаю, а їх можна продати дорожче ніж нові, бо вони ж краже фільтрують! Дятел
І виробники фільтрів - якісь неучі. Не знають цього, бо вони для кращої фільтрації могли б відразу якийсь пісок та стружку в фільтри напихати.

Про густину фільтруючого елементу, тиск тощо і про те, що виробники ці параметри враховують - я не пишу. Цього ж ніхто не знає. Береться промокашка, яка є з розрахунком на те, що водії самі її повинні забити до потрібної кондиції та густини.

ЗІ. Через 4 тисячі продам спеціально підготовлений для нормального використання масляний фільтр.
... Блін, то до Міцика в мене.
ЗЗІ. Чи не міг би автор тої цитати про користь не нових фільтрів зареєструватись на Мітсу форумі і пустити ту мульку там. (Прибуток від продажу вживаних фільтрів - ділимо порівну). Пиво до упаду

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #27
11-03-2013 10:13 RE: Фільтри

(07-03-2013 23:12)Igor_Lviv :  
(28-09-2011 18:38)SVAt :  
(27-09-2011 18:01)Schumacher :  
Цитата:Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує.Паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис
ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?

та чогож нема слів, наскільки я памятаю, то пацан працює в конторі яка робить ремонти двигунів, а клієнти завжди потрібні

Ото прикол! Якщо можна, я ту цитату в "Анекдоти" заберу на інший форум. Про користь не нових фільтрів.

Я, блін, придурок, всі старі після 10тис. викидаю, а їх можна продати дорожче ніж нові, бо вони ж краже фільтрують! Дятел
І виробники фільтрів - якісь неучі. Не знають цього, бо вони для кращої фільтрації могли б відразу якийсь пісок та стружку в фільтри напихати.

Про густину фільтруючого елементу, тиск тощо і про те, що виробники ці параметри враховують - я не пишу. Цього ж ніхто не знає. Береться промокашка, яка є з розрахунком на те, що водії самі її повинні забити до потрібної кондиції та густини.

ЗІ. Через 4 тисячі продам спеціально підготовлений для нормального використання масляний фільтр.
... Блін, то до Міцика в мене.
ЗЗІ. Чи не міг би автор тої цитати про користь не нових фільтрів зареєструватись на Мітсу форумі і пустити ту мульку там. (Прибуток від продажу вживаних фільтрів - ділимо порівну). Пиво до упаду

Ігорко ну ти даєш))) Зачет)))

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
Hundra Немає
Партнер Клуба
***

Повідомлень: 520
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #28
14-03-2013 19:00 RE: Фільтри

(26-09-2011 11:58)oksanka2013 :  шановні шкодоводи, скажіть будь ласка хто якої фірми купляє і строки заміни? особливо цікавить паливний і повітряний? міняю кожні 30 тис, дехто каже задовго. які думки з цього приводу? брала завжди оригінал, тепер хочу взяти фірми кнехт, кажуть шо це єдині фільтри зроблені не в китаї, що скажете на це?
Взагалі, якщо виходити з питання ціна/якість то потрібний індивідуальний підхід. Напишіть модель автомобіля, рік випуску, букви двигуна.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #29
14-03-2013 20:27 RE: Фільтри

(14-03-2013 19:00)Hundra :  Взагалі, якщо виходити з питання ціна/якість то потрібний індивідуальний підхід. Напишіть модель автомобіля, рік випуску, букви двигуна.
Підозрюю, що з 26.09.2011р. Оксана вже фільтри замінила. Ех, не дочекалась, мабуть. Курить

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #30
14-03-2013 21:13 RE: Фільтри

Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь археологи Mr. Green

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1