Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Промивка форсунків у Львові
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #11
26-11-2009 15:41  

oleg_lviv :Основне щоб знімали форсунки і промивали на спеціальному апараті, бо без знімання можна тією промивкою ще нашкодити двигуну.

Дякую - буду мати наувазі...

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #12
27-11-2009 19:54  

я колись промивав на Бош-сервіс коло Ювелірного на пассаті, знімали форсунки. ставили на стенд і хв.40 йшла програма. Ціну не памятаю, єфект - ніби непоганий (гірше не стало), але і явних проблем в авто не було. Мив для профілактики.передзвони до них, або заїдь.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
30-11-2009 10:33  

pete :я колись промивав на Бош-сервіс коло Ювелірного на пассаті, знімали форсунки. ставили на стенд і хв.40 йшла програма. Ціну не памятаю, єфект - ніби непоганий (гірше не стало), але і явних проблем в авто не було. Мив для профілактики.передзвони до них, або заїдь.

Уточни будь ласка де це?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #14
30-11-2009 11:05  

Мені на ТО 60 тис на Галанті промивали, плюс нові свічки. Ефект дуже позитивний. Машина поїхала як нова.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
30-11-2009 11:19  

uranium :Мені на ТО 60 тис на Галанті промивали, плюс нові свічки. Ефект дуже позитивний. Машина поїхала як нова.

Уточни будь ласка чи знімали форсунки з машини і як промивали.

За той час як я цікавлюся тим питанням я вияснив що є декілька методів промивки інжекторів:

1. На стенді ультразвуком
2. На стенді рідиною
3. Не знімаючи з машини рідіною

Говорив з нашим одноклубником з Ужгорода (Aleksej). Він радив якйись сервіс на Стрийській біля шиномонтажу і мийки. Там миють 3м способом.

Ще спілкувався з майстром, який давно обслуговує машину колеги і робив мені ходову минулого тижня. Він радив при пробізі невеликому (в мене 60к) мити третім або другим способом (схиляючись до 3го).

Взагалі чув від декількох людей що при невеликому пробізі краще форсунки не знімати щоб лишити заводське встановлення і не пошкодити прокладочне кільце. Ну і всі як один кажуть що якщо знімають форсунки то це кільце обовязково треба міняти на нове.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #16
30-11-2009 11:23  

StE@LtH :
uranium :Мені на ТО 60 тис на Галанті промивали, плюс нові свічки. Ефект дуже позитивний. Машина поїхала як нова.

Уточни будь ласка чи знімали форсунки з машини і як промивали.

Чесно, не знаю, не питав і не дуже мене цікавило. Просто коли уточняв, що мені будуть робити, сказали, що буде заміна свічок і промивка форсунок.
Просто приємно вразив результат.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #17
30-11-2009 11:37  

uranium :
StE@LtH :
uranium :Мені на ТО 60 тис на Галанті промивали, плюс нові свічки. Ефект дуже позитивний. Машина поїхала як нова.

Уточни будь ласка чи знімали форсунки з машини і як промивали.

Чесно, не знаю, не питав і не дуже мене цікавило. Просто коли уточняв, що мені будуть робити, сказали, що буде заміна свічок і промивка форсунок.
Просто приємно вразив результат.

А який в тебе був пробіг і що було не так до промивки, що ти відчув результат.

В мене наразі підтуплює на низах а потім машина ніби вистрілює.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #18
30-11-2009 11:52  

StE@LtH :А який в тебе був пробіг і що було не так до промивки, що ти відчув результат.

Пробіг 60 тис. Точніше десь 65, а ТО було 60 тис.
Нічого осоливого не було. Але після ТО машина стала їхати якось плавніше, приємніше і динамічніше. Можливо я не зовсім коректно висловлююся. Але одним словом воно якось само собою відчулося, хоча я не ставив собі за мету щось "відчути". Та і взагалі ставився до ТО як просто до чогось, що має бути, а не до якоїсь панацеї. До речі, те саме незалежно від відчула моя дружина.

StE@LtH :В мене наразі підтуплює на низах а потім машина ніби вистрілює.
Ну, в принципі нічого дивного. Глянь на графік двигуна Smile
Це моя чисто теоретична думка, яка не претендує на істину, але ти або поміняв стиль їзди за певний час, або став інакше чути машину, або просто звернув на це увагу. Не думаю, що проблема власне в форсунках, якщо машина на верхах їде добре. Ну, але проконсультуватися ніколи не завадить, якщо щось турбує.
Шукати всі повідомлення учасника
oleg_lviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 141
Приєднався: Jan 2008
Львів
Octavia 1.6
Повідомлення: #19
30-11-2009 22:31  

StE@LtH :
uranium :Мені на ТО 60 тис на Галанті промивали, плюс нові свічки. Ефект дуже позитивний. Машина поїхала як нова.

Уточни будь ласка чи знімали форсунки з машини і як промивали.

За той час як я цікавлюся тим питанням я вияснив що є декілька методів промивки інжекторів:

1. На стенді ультразвуком
2. На стенді рідиною
3. Не знімаючи з машини рідіною

Говорив з нашим одноклубником з Ужгорода (Aleksej). Він радив якйись сервіс на Стрийській біля шиномонтажу і мийки. Там миють 3м способом.

Ще спілкувався з майстром, який давно обслуговує машину колеги і робив мені ходову минулого тижня. Він радив при пробізі невеликому (в мене 60к) мити третім або другим способом (схиляючись до 3го).

Взагалі чув від декількох людей що при невеликому пробізі краще форсунки не знімати щоб лишити заводське встановлення і не пошкодити прокладочне кільце. Ну і всі як один кажуть що якщо знімають форсунки то це кільце обовязково треба міняти на нове.

Без знімання форсунок можуть бути серйозніші проблеми, ніж якісь резинки. Без знімання тобі позаливають циліндри промивочною рідиною, далі крутнеш двигуном і частина тієї рідини попаде у вихлопну систему, в першу чергу в каталізатор, а потім спалахне в ньому, внаслідок чого його структура може порушитись.
Мені знімали форсунки і жодних проблем не було. Краще їхати чистити на шкодівські сервіси, бо там мотористи вже мають "набиту руку" і ймовірність неякісної роботи менша.
Коли я подивився на свої форсунки на стенді після початку чистки, то здивувався як в мене взагалі машина їздила Shocked Кожна форсунка дула рідиною в різні сторони. Десь на 40 хвилині чистки ситуація почала прояснятись - з кожної виходило по 2 чіткі струї в такому виді - V
Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #20
01-12-2009 22:28  

Цитата:В мене наразі підтуплює на низах а потім машина ніби вистрілює.
чому ти думаєш що це форсунк,і а не інжектор ,також можливо прериватель або просто свічкі засрались або насос не докачує?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сертифіковані СТО Єврокара у Львові euripid 311 214 277 11-07-2022 15:24
Останнє: Artur_A5_BKD
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 823 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 16 050 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 710 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 521 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 625 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 087 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 462 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 546 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 086 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1