Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
допоможіть не встати на граблі!
Автор Повідомлення
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #21
29-09-2008 23:39  

граблі другі, несправедливі.

Купив я в Мафоні круту сигналку, і поїхав ставити її на СТО, що на Буйка. Все починалося кльово: салон зателефонував на СТО і на домовлену годину мене вже чекали. Поставив: сигналку (встановлення 520грн), металевий захист на картер (826грн) + встановлення (150грн), передні бризговики (130грн разом із встановленням), "Гарант"=протиугонний засіб, що блокує кермо (990грн разом із встановленням). Виписали мені рахунок. Показав клубну карточку. Працівниця зателефонувала до директора і одержала вказівку, знижку мені не давати, оскільки сигналізацію я брав не у них. Запропонував справедливий вихід із ситуації: за встановлення сингалки знижку мені не дають, але за все інше - дають. Не подіяло. Підрахував: знижки було на 125грн. Дрібниця, звісно, але неприємно.

Як на мене компанія вчинила не гарно.

Почала скрипіти рульова колонка. Імовірніше за все десь щось треться об пластмассу. Крім того думаю поставити накладки на пороги. Цікаво, коли поїду на СТО, мені знов відмовлять у знижці, пригадавши куплену на стороні сигналізацію?

Якщо таргани в головах одержать перемогу над здоровим глуздом, то що робити?

PPS
"Гарант" - потрібна річ!!! Як на мене, ця залізяка дуже дієва.

PPPS
Ціни на СТО можуть бути нижчі ніж на Замарстинівській! Принаймні, бризговики дешевші точно.

PPPPS
Купив на Замарстинівській гумово-пластмасове корито в багажник (180грн). Як на мене, дуже доречне і до того ж цілком естетично там виглядає.
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #22
29-09-2008 23:39  

граблі треті, неуникні через брак досвіду

Якщо купуєте нову машину, то раджу ставити разом із передніми склопідіймачами також і задні (чого, на жаль, не зробив я) . Справа в тому, що людина - істота вкрай безголова: так і норовить замкнути машину не позакривавши всі вікна. Проте якщо у вас гарна сигналка із функцією дотягування вікон, а ще й повна електрика, то відсутність голови для вас не критична. Сигналка за вас все зробить.
Шукати всі повідомлення учасника
Shalott Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Sep 2008

Повідомлення: #23
01-10-2008 21:00  

godsdog :граблі треті, неуникні через брак досвіду

Якщо купуєте нову машину, то раджу ставити разом із передніми склопідіймачами також і задні (чого, на жаль, не зробив я) . Справа в тому, що людина - істота вкрай безголова: так і норовить замкнути машину не позакривавши всі вікна. Проте якщо у вас гарна сигналка із функцією дотягування вікон, а ще й повна електрика, то відсутність голови для вас не критична. Сигналка за вас все зробить.

До речі - в Оранті нас про це запитали, коли ми в них авто перше страхували
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1