Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Замена цепи ГРМ
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #51
25-04-2019 12:47 RE: Замена цепи ГРМ

(24-04-2019 20:18)dakkota :  
(24-04-2019 16:01)SergM :  І що?
0) Скільки коштувала Фабія новою і Меган? Яка вартість офіціальної нормогодини для них у одному місті?
1) Чисто з цікавості, внаслідок озвучених Вами захмарних цін, задав питання Прага-Авто.
2) Нічого що у Фабії ланцюг, а у Мегані пасок?
Я не знаю скільки коштувала Фабія нова, за Меган я віддав 19700уе по курсу 5.
1. І що сказали на Прага авто? Скільки заміна і вартість комплекту? Нам озвучили 13000гр.
2. А яка різниця?. Обьем робіт той самий майже. Тільки у Фабії більше болтів на кришці ГРМ. І зняти піддон. Вартість комплекту у Фабії не на багато більше. Якась 1000-1500 гривнів. Ну масло ще міняють і фільтр. Но за що платити 13000 якщо комплект грм 3000-3500. Нехай масло з фільтром ще 1500гр. Разом 5-6 000гр. А дальще що? Де береться цифра 13000гр?
Офіціали зажерлися до несхочу. Саме цікаве коли просто питаєш, сума одна. На багато меньша. Но коли доходить діло до записатись і приїхати на заміну, то прайс одразу зростає не погано так.
0. Ціна авто так само визначає вартість нормогодини – обслуговування Мерседесу С-класу не буде таким самим по вартості як і Рено С-класу.
1. Відповідь тут:
https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...pid2741756
Запчастини - 7450 грн.
Робота - 3060 грн.
2. Яка різниця? – Ну давайте дивитися: коли пасок міняється то скручується 2 ролика (= 2 болта) і усе, а коли ланцюг, то замінюються 3 зірочки, 2 напрямні і натягувач – роботи однозначно більше (не враховуючи інші конструктивні особливості типу зняття картера).
Нажаль у нашому житті усе треба перевіряти самому і чітко задавати питання – тут Вам ніхто не допоможе. Ідеального на цьому земному шарику немає, просто там де нормально працює суд, в результаті обманювати собі дорожче і тому питань менше.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #52
25-04-2019 15:01 RE: Замена цепи ГРМ

(25-04-2019 12:47)SergM :  1. Відповідь тут:
https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...pid2741756
Запчастини - 7450 грн.
Робота - 3060 грн.

Вже 10500гр. А ще випадково забули вказати вам що треба поміняти мастило, фільтр і тд. по ходу діла. І сума буде як було озвучена їх менеджером 13000гр. У Інтерциклоні взагалі сказали, що зірочки міняти не потрібно, тільки цеп. Мене в стопор загнали такою відповіддю, я навіть тут на форумі перепитав. Початкова сума була 9200гр, а вел кам на заміну, одразу прайс 12000гр.

По самій роботі. Ви якось дивно підходите до питання виконання робіт. Коли я написав, що у Рено ще й помпу поміняли з антифризом, Ви кажете, а що важко її зняти коли все розібрано і антифриз все рівно міняється. Так міняється, но коштує гроші і його заливка теж, в такому випадку. Но коли стосується робіт на Фабії, то значить відкрутити два болти на зірочках розподільчивах валів це супер велика і важка робота? Що ви відносите це у суму всіх робіт. Все ж розібрано, що важко відкрутити два болти?
Перелік роботи по заміні ГРМ мені відомий, я цим займався з 1993-го по 2010-й рік. Тому і сказав, що різниця в принципі тільки в кількості болтів кришки ГРМ і зняття піддону. Все інше майже ідентично. Навіть блокування КВ і розподільчих валів таке саме. Правда у Фабії стопоріння КВ на багато краще продумане ніж у Мегана.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-04-2019 15:04 dakkota.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #53
25-04-2019 15:12 RE: Замена цепи ГРМ

(25-04-2019 15:01)dakkota :  
(25-04-2019 12:47)SergM :  1. Відповідь тут:
https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...pid2741756
Запчастини - 7450 грн.
Робота - 3060 грн.
Вже 10500гр. А ще випадково забули вказати вам що треба поміняти мастило, фільтр і тд. по ходу діла. І сума буде як було озвучена їх менеджером 13000гр. У Інтерциклоні взагалі сказали, що зірочки міняти не потрібно, тільки цеп. Мене в стопор загнали такою відповіддю, я навіть тут на форумі перепитав. Початкова сума була 9200гр, а вел кам на заміну, одразу прайс 12000гр.

По самій роботі. Ви якось дивно підходите до питання виконання робіт. Коли я написав, що у Рено ще й помпу поміняли з антифризом, Ви кажете, а що важко її зняти коли все розібрано і антифриз все рівно міняється. Так міняється, но коштує гроші і його заливка теж, в такому випадку. Но коли стосується робіт на Фабії, то значить відкрутити два болти на зірочках розподільчивах валів це супер велика і важка робота? Що ви відносите це у суму всіх робіт. Все ж розібрано, що важко відкрутити два болти?
Перелік роботи по заміні ГРМ мені відомий, я цим займався з 1993-го по 2010-й рік. Тому і сказав, що різниця в принципі тільки в кількості болтів кришки ГРМ і зняття піддону. Все інше майже ідентично. Навіть блокування КВ і розподільчих валів таке саме. Правда у Фабії стопоріння КВ на багато краще продумане ніж у Мегана.
- Мова йшла про конкретну роботу.
- Вартість ЗЧ теж треба порівнювати окремо.
- Хочете порівняти співставне - берете Рено з ланцюгом і у офіціала у Києві порівнюєте вартість зі Шкодою.
- Порахуйте усі болти, не забудьте про вартість нормогодини (можете порівняти нормативний час на виконання робіт).

Наприкінці можна дійти до того, що Ланос ще дешевше у обслуговуванні і ремонті ніж Рено... А самому зробити – взагалі нашару.

Або у Вашому стилі: придбали оригінальний комплект за 3900 і "це вже 6960 грн."


P.S. Саме тому зараз використовують паски ГРМ, бо це дешевше. Але вони мають і недоліки.
P.P.S. На загал якщо однаковий двигун стоїть на різних моделях авто однієї марки, то та ж сама робота по двигуну на дорожчій моделі буде дорожча.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-04-2019 15:18 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #54
25-04-2019 15:53 RE: Замена цепи ГРМ

(25-04-2019 15:12)SergM :  - Мова йшла про конкретну роботу.
- Вартість ЗЧ теж треба порівнювати окремо.
- Хочете порівняти співставне - берете Рено з ланцюгом і у офіціала у Києві порівнюєте вартість зі Шкодою.
- Порахуйте усі болти, не забудьте про вартість нормогодини (можете порівняти нормативний час на виконання робіт).

Наприкінці можна дійти до того, що Ланос ще дешевше у обслуговуванні і ремонті ніж Рено... А самому зробити – взагалі нашару.

Або у Вашому стилі: придбали оригінальний комплект за 3900 і "це вже 6960 грн."


P.S. Саме тому зараз використовують паски ГРМ, бо це дешевше. Але вони мають і недоліки.
P.P.S. На загал якщо однаковий двигун стоїть на різних моделях авто однієї марки, то та ж сама робота по двигуну на дорожчій моделі буде дорожча.
-мова і йде про конкретну роботу.
-що значить вартість запчастин треба порівнювати окремо? Це якось впливає на ціну по заміні цієї запчастини? Ціна на одну і ту саму запчастину може суттево різнитися. Но це не означає, що і рбота по її заміні повинна різнитися. Чи я Вас не так зрозумів?
-тут згідний, що треба порівнювати практично однакові двигуни. Це-цеп. Ремінь-ремінь.
- нормогодини дуже хитра штука. Я можу міняти ГРМ реально за 3 години. Но можу і за 8.
- ось тут не зрозумів. придбати за 3900 і це вже 6960. Перекладіть будь ласка.
Паски чи цеп. Якби цепи і зірочки були нормальними, а не такими як на цьому двигуні, шо проскакують при затягуванні корзини щеплення, то і відношення було б до цепу нормальним. У якого ще виробника неможна ставити на передачу машину, бо перескочить цеп? У товарища Хьонде/Хундай/ АЙ-30. 1.4 бенз 2008рв. Щось у ньго нічого не перескакує, і коли почув, що я не можу поставити на передачу авто, якщо заглушений двигун, довго сміявся.
Тому напевно проблема не у ремінь чи цеп, а у конструктиві цього вузла.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #55
25-04-2019 16:20 RE: Замена цепи ГРМ

(25-04-2019 15:53)dakkota :  
(25-04-2019 15:12)SergM :  - Мова йшла про конкретну роботу.
- Вартість ЗЧ теж треба порівнювати окремо.
- Хочете порівняти співставне - берете Рено з ланцюгом і у офіціала у Києві порівнюєте вартість зі Шкодою.
- Порахуйте усі болти, не забудьте про вартість нормогодини (можете порівняти нормативний час на виконання робіт).

Наприкінці можна дійти до того, що Ланос ще дешевше у обслуговуванні і ремонті ніж Рено... А самому зробити – взагалі нашару.

Або у Вашому стилі: придбали оригінальний комплект за 3900 і "це вже 6960 грн."


P.S. Саме тому зараз використовують паски ГРМ, бо це дешевше. Але вони мають і недоліки.
P.P.S. На загал якщо однаковий двигун стоїть на різних моделях авто однієї марки, то та ж сама робота по двигуну на дорожчій моделі буде дорожча.
-мова і йде про конкретну роботу.
-що значить вартість запчастин треба порівнювати окремо? Це якось впливає на ціну по заміні цієї запчастини? Ціна на одну і ту саму запчастину може суттево різнитися. Но це не означає, що і рбота по її заміні повинна різнитися. Чи я Вас не так зрозумів?
-тут згідний, що треба порівнювати практично однакові двигуни. Це-цеп. Ремінь-ремінь.
- нормогодини дуже хитра штука. Я можу міняти ГРМ реально за 3 години. Но можу і за 8.
- ось тут не зрозумів. придбати за 3900 і це вже 6960. Перекладіть будь ласка.
Паски чи цеп. Якби цепи і зірочки були нормальними, а не такими як на цьому двигуні, шо проскакують при затягуванні корзини щеплення, то і відношення було б до цепу нормальним. У якого ще виробника неможна ставити на передачу машину, бо перескочить цеп? У товарища Хьонде/Хундай/ АЙ-30. 1.4 бенз 2008рв. Щось у ньго нічого не перескакує, і коли почув, що я не можу поставити на передачу авто, якщо заглушений двигун, довго сміявся.
Тому напевно проблема не у ремінь чи цеп, а у конструктиві цього вузла.
Facepalm
- Ви мені почали приплітати заміну оливи з іншим.
- Вартість комплекту ГРМ Рено з паском дещо інша ніж Шкоди з ланцюгом.
- Нормогодини – єдиний інструмент обчислити вартість виконаної роботи – є нормативний час виконання певної роботи і є вартість години такої роботи.
- Офіційний сервіс просить 3060 грн. за роботу, зі своїми ЗЧ вийде ~6960 грн.
- Не треба плутати рекомендації з проблемами, а здуру можна багато чого накоїти. Пасок теж може перескочити за певних обставин. А проблемою там є натягувач і знос ланцюга + несприятливі умови.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-04-2019 16:21 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dakkota Немає
Писатель
***

Повідомлень: 344
Приєднався: Oct 2018
Хмельницька обл. Стар.кон.
Фабия 1.2 AZQ 2004р. седан. Рено Меган 2. 2008гв. седан. Газ 24 1971р.в
Повідомлення: #56
25-04-2019 18:08 RE: Замена цепи ГРМ

(25-04-2019 16:20)SergM :  - Не треба плутати рекомендації з проблемами, а здуру можна багато чого накоїти. Пасок теж може перескочити за певних обставин. А проблемою там є натягувач і знос ланцюга + несприятливі умови.

Проблема у цьому двигуні не в зношеному цепові, а в низьких зубах зірочок, як самого КВ так і розподільчих валів. Ну і гідронатягувача як зазначено вами вище.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-04-2019 22:03 dakkota.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #57
26-04-2019 08:24 RE: Замена цепи ГРМ

Facepalm
Ви якщо не знаєте геометрії не розсказуйте про зубці – їхня форма максимальна, бо інакше працювати не буде (а менше немає сенсу робити бо зчеплення не буде).

І проблема зазвичай у ланцюзі, бо чим він довший тим сильніше його знос і більший вплив зносу (у тому числі погане попадання на зірочку). – На сотні ланок знос у 0,01 мм дає неспівпадіння у 1 мм (– це "на пальцях", для розуміння).
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #58
26-04-2019 08:49 RE: Замена цепи ГРМ

(26-04-2019 08:24)SergM :  Facepalm
Ви якщо не знаєте геометрії не розсказуйте ....(– це "на пальцях", для розуміння).
Геометрию знаю(даже "начертательную", эвольвенту вычерчивал Mr. Green ) цепь себе менял сам. Высота зуба реально--гавно! Конструкторский просчёт(или "специальная" задумка). Пару милиметров по высоте зуба , в данном случае, не отразилось бы на процессе зацепления. А так высота зуба до середины ролика цепи--это печаль) При пробеге 300 000 цепь была немного потянута, звёздочки практически без износа. Hello!

Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #59
26-04-2019 09:52 RE: Замена цепи ГРМ

(26-04-2019 08:49)тавровед :  
(26-04-2019 08:24)SergM :  Facepalm
Ви якщо не знаєте геометрії не розсказуйте ....(– це "на пальцях", для розуміння).
Геометрию знаю(даже "начертательную", эвольвенту вычерчивал Mr. Green ) цепь себе менял сам. Высота зуба реально--гавно! Конструкторский просчёт(или "специальная" задумка). Пару милиметров по высоте зуба , в данном случае, не отразилось бы на процессе зацепления. А так высота зуба до середины ролика цепи--это печаль)
Мабуть погано креслили... – Там немає місця для великого запасу.
Чиста евольвента – то для зубчатого зачеплення, але є зачеплення Новікова, яке має певні переваги. А у нас зачеплення з ланцюгом, тобто з циліндричними втулками його ланок, тому профіль виходить не такий "потужний" на вигляд, бо має бути той самий рівномірний рух, що забезпечує евольвента.

Про "прорахунок" – думаємо: зачеплення йде серединою циліндрів (вище середини фізично неможливо), "вихід" зуба не дає ніяких переваг у зачепленні, а тільки погіршує рівномірність руху ланцюга і передачі зусилля. До того ж, на відміну від зубчатого зачеплення, ланцюг охоплює зірку і передає зусилля багатьма ланками.

(26-04-2019 08:49)тавровед :  При пробеге 300 000 цепь была немного потянута, звёздочки практически без износа. Hello!
"Трохи" – це скільки? Думаю вже було ризиковано, бо розсинхронізація + знос. Зірочки починає розбивати вже сильно зношений/розтягнений ланцюг або проблеми з напрямними.
+ За 300 тис. зміняться 3 комплекта пасків.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-04-2019 10:05 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Медведь Далеко
Реформатор
*****

Повідомлень: 5 087
Приєднався: Mar 2009
Днепр
Skoda Rapid 1,2TSI, Dodge Challenger - ХАЧУ!!!
Повідомлення: #60
26-04-2019 10:55 RE: Замена цепи ГРМ

пипец развели...FacepalmFacepalmFacepalm
меняйте полный комплект и ездите спокойно, разница в цене при такой обьеме работы смешная Курить

Думать надо меньше, а соображать больше!
(067)700-37-73; Владимир
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Замена цепи ГРМ на Skoda Fabia mk1 1.4 mpi Smouky 19 3 263 08-09-2022 10:59
Останнє: Smouky
  Диагностика цепи ГРМ 1.6 BTS Yard1988 4 777 24-10-2021 08:20
Останнє: Ulisss
  Ошибка P1440 — Клапан рециркуляции ОГ-N18: обрыв цепи Monzo 2 982 22-09-2021 21:15
Останнє: Monzo
  Замена цепи ГРМ CDAA 2012МГ Maxie 83 35 454 10-08-2020 19:48
Останнє: Andrew_S
  Замена цепи ГРМ 1.2tsi (CBZB) isigor 1 2 341 28-02-2020 00:50
Останнє: Serj_2020_ua
  диагностика растяжения цепи на Fabia 1.2 htp Никити4 9 4 002 08-11-2019 18:33
Останнє: aton
  Помогите с перечнем запчастей для зампны цепи ГРМ для А7 1.8мех. Dmitriym 6 1 868 09-04-2019 12:16
Останнє: Dmitriym
  Моторист для замены цепи ГРМ BNikolay 0 1 410 02-02-2019 00:56
Останнє: BNikolay
  Не понятный звук в районе кожуха цепи Skidник 17 4 857 15-01-2019 11:43
Останнє: Skidник
  Octavia A5 FL 1.8TSI 2010 - Перескок цепи ГРМ vongkarvaj 20 11 269 07-01-2019 18:42
Останнє: тавровед

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1