Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
кандидаты... в президенты )))
Автор Повідомлення
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #671
11-09-2018 12:46 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 12:40)m.dreval :  Да, совок у нас неистребим. Кацапы уверены. что всему, что они имеют, они обязаны Путину. Наши патриоты тоже мессию ищут....
Facepalm
в любій нормальній країні, любий державний діячь замішаний в корупційному скандалі подає у відставку
а в нас повторюю сам президент краде!
вся його партія розкрадає державу у змові з нібито опозицією

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #672
11-09-2018 12:51 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 12:46)1.6 :  в любій нормальній країні, любий державний діячь замішаний в корупційному скандалі подає у відставку

А Ви багато в своєму житті інших країн бачили? Чи може доводилося пожити в інших країнах. Шо так безапеляційно заявляєте?

(11-09-2018 12:46)1.6 :  а в нас повторюю сам президент краде!
вся його партія розкрадає державу у змові з нібито опозицією

Хочу бачити докази. Інакше розцінюю це як наклеп.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #673
11-09-2018 12:59 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 12:51)m.dreval :  Хочу бачити докази. Інакше розцінюю це як наклеп.
навчився в раші ?
доказів валом, але ж ти не визнаєшь журналістькі розслідування
а от прокурор в нас відомо хто і зрозуміло нащо Курить

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #674
11-09-2018 13:02 RE: кандидаты... в президенты )))

ой яка файна дискусія))
пан емігрант, який звалив з країни, бо так зручніше, вчить інших як треба себе вести та як треба жити Упал и качаюсь
дякую за позитив та гарний настрій
а якщо по суті, то.... ці заяви емігранта про "потерпіти незручності" мені дуже нагадують "бабы ещё нарожают"
от скажи мені емігрант (так звертаюсь на ТИ бо поваги до тебе як сам розумієш не має) - якщо рашка ворог, якщо зовнішня політика пЄці направлена на боротьбу з ворогом і т.д. і т.п. бла бла бла... то чому ми торгуємо з рашкою? чому їх бізнес та капітал заробляє на українцях, чому українські санкції проти рашки менші за світові?
чому особи наближені до країни агресора відіграють вагому роль в внутрішній та зовнішній політиці?
тільки відповідай по суті, а не своє звичайне бла-бла-бла
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #675
11-09-2018 13:13 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 12:59)1.6 :  
(11-09-2018 12:51)m.dreval :  Хочу бачити докази. Інакше розцінюю це як наклеп.
навчився в раші ?
доказів валом, але ж ти не визнаєшь журналістькі розслідування
а от прокурор в нас відомо хто і зрозуміло нащо Курить

Ні, я навчився в інших розвинених країнах. Якщо людина когось звинувачує. то повинна мати незаперечні докази. Якщо їх не має, то це - наклеп. А за наклеп треба відповідати перед законом.

Які журналістські розслідування я повинен визнавати? Страни.уа? Чи Грошей з канала 1+1 Коломойського? Чи Наших грошей. які не можуть відрізнити хлорід від хлориту? Чи якому ще журналістському розслідуванню я повинен довіряти? Як одна баба Валєнтину шось сказала?

Крім прокурорів в Україні вже сила силена всяких антикорупційних НАБУ САПу та інших срань. Які мають повноваження того ж президента притягнути до слідства. Але чумусь ніхто цтого не здатен зробити.Може тому що Валєнтину наснилося?

Чому жодна міжнародна організація не спроможна звинуватити Порошенко в крадіжках? Порошенко рукопожатний у всій Європі. Хіба це нічого не означає?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #676
11-09-2018 13:25 RE: кандидаты... в президенты )))

звісно офшорами користуються лише в криштально чесних цілях
чи це теж потребує доказів?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #677
11-09-2018 13:26 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 13:13)m.dreval :  
(11-09-2018 12:59)1.6 :  
(11-09-2018 12:51)m.dreval :  Хочу бачити докази. Інакше розцінюю це як наклеп.
навчився в раші ?
доказів валом, але ж ти не визнаєшь журналістькі розслідування
а от прокурор в нас відомо хто і зрозуміло нащо Курить

Ні, я навчився в інших розвинених країнах. Якщо людина когось звинувачує. то повинна мати незаперечні докази. Якщо їх не має, то це - наклеп. А за наклеп треба відповідати перед законом.

Які журналістські розслідування я повинен визнавати? Страни.уа? Чи Грошей з канала 1+1 Коломойського? Чи Наших грошей. які не можуть відрізнити хлорід від хлориту? Чи якому ще журналістському розслідуванню я повинен довіряти? Як одна баба Валєнтину шось сказала?

Крім прокурорів в Україні вже сила силена всяких антикорупційних НАБУ САПу та інших срань. Які мають повноваження того ж президента притягнути до слідства. Але чумусь ніхто цтого не здатен зробити.Може тому що Валєнтину наснилося?

Чому жодна міжнародна організація не спроможна звинуватити Порошенко в крадіжках? Порошенко рукопожатний у всій Європі. Хіба це нічого не означає?
.
Скажу від себе. Якщо про Петра Порошенка то дуже гарна, Патріотична людина.
А тільки зі своєю "свитою" то, стає шоколадним ху*лом.

25%
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #678
11-09-2018 13:27 RE: кандидаты... в президенты )))

Так он из Куйлом рукопожатный...
Или это другая история ? О других стандартах ?
Тогда меняем методичку )))
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #679
11-09-2018 13:36 RE: кандидаты... в президенты )))

(11-09-2018 13:25)1.6 :  звісно офшорами користуються лише в криштально чесних цілях
чи це теж потребує доказів?

Поясню ще раз. Офшори, щоб ти знав, використовуються дуже в різних цілях. Це абсолютно легальні зони, в яких нікому не заборонено закладати компанії. Так, офшори, в тому числі. можуть використовуватися з метою приховання доходів.

Але сама наявність у людини чи компанії офшора не є злочином. Злочином є дії, які мінімізують податки. І ці дії треба доказати.

Шоб ти знав, журналістські розслідування знайшли всього лиш наявність офшора у компанії Порошенка. Але жодних рахунків, відкритих в офшорній зоні. рівно як і жодної транзакції грошей в ту зону, ніхто не знайшов. А от распізделі то все журналісти зрадофілам на повну. І кацапська Страна.уа була в перших рядаї. А такі зрадовіли як ти. раді стараться. Як і пуп, договор не читав. зате все про Азов знає.

Доречі, зауважу ще дві речі.
1. Рошен дуже легко пояснив, чому той офшор виник.
2. В той же час був знайдений офшор королеви Англії Єлізавети. Але ніякий англійський Валєнтин де додумався її звинуватити в крадіжках.


(11-09-2018 13:27)1.2HTP :  Так он из Куйлом рукопожатный...
Или это другая история ? О других стандартах ?
Тогда меняем методичку )))

Почему меняем. С хуйлом все рукопожатные. И Меркель, и Маркон, и Эрдоган. Он же не уличен нашим Валентином в воровстве?

Кстати, Валентин, а ведь у Путина тоже офшоры нашли. Не знаешь, почему эта тема не получила развития?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2018 13:39 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #680
11-09-2018 13:41 RE: кандидаты... в президенты )))

Чет забыл....по Михо уже все доказали ?
По всем агентам кремля, там выше список есть, есть доказательства ? Обвинение и т.д.... или снова там сказали верим, а здесь рыбу заворачивали....
А громада ой печется....
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1