|
Бидооооон, поздравляем!!!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Edvazer
фанат ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 392 Приєднався: Mar 2010 Киев |
|
||
|
cyxob_05
Оптиміст ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 459 Приєднався: May 2010 г.Киев Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була) |
|
||
|
Šved
bor i riket ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 657 Приєднався: Jan 2010 Stockholm Volkswagen passat B8 BiTurbo |
|
||
|
Dictator
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 613 Приєднався: Aug 2009 Україна Tour combi 1Z1Z |
|
||
|
zlodey
. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 897 Приєднався: Mar 2009 Киев |
|
||
|
Производственник Повідомлень: 3 759 Приєднався: Mar 2008 SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi |
|
||
|
Vovan
шволоч !!!!!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 130 Приєднався: Jan 2008 Киев-В.Дымерка-Киев Tour 1.9 TDI AGR(нажаль, була) |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
=Nazar=
============ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 447 Приєднався: Feb 2006 КиїВ TDI |
|
||
|
Olesik
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 849 Приєднався: Feb 2008 Kiev Yeti Experience 1.8 TSI, Roomster 1.6 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають:





Приєднуюся до вітань
і уважуха!!!



![[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]](http://forgifs.com/gallery/d/200143-1/Drunk-rides-pig.gif)
Всего.... и самого лучшего качества... ![[Зображення: ab157636.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab157636.gif)
![[Зображення: 1.png]](http://userbars.com.ua/img/Kiev/1.png)