|
Сколько динамиков брать в fabia?
|
|
| Автор | Повідомлення |
VolodymyrS
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 386 Приєднався: May 2008 Івано-Франківськ VW Passat B7 2.0tdi-dsg |
|
|
|
vol
Трижды ДЕД (одни бабы) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 733 Приєднався: Feb 2008 Запорожье Fabia-sedan-1.2 ВМЕ (3 горшка) |
|
||
|
d-m
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Mar 2012 |
|
||
|
VolodymyrS
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 386 Приєднався: May 2008 Івано-Франківськ VW Passat B7 2.0tdi-dsg |
|
||
|
Voodoolazz
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 379 Приєднався: Jan 2008 Дніпропетровськ Fabia 1.4 Sport White Candy + ABS/ASR |
|
||
|
AlexGor
SHERIFF ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 7 052 Приєднався: Dec 2007 Киев Opel Astra H |
|
||
|
d9n
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 786 Приєднався: Mar 2012 Киев BMW E36/VW POLO 9N |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають:




![[Зображення: 5_1_1_11012008_3.gif]](http://line4auto.ru/skoda/5_1_1_11012008_3.gif)

![[Зображення: 2000db6c7b.png]](http://img03.platesmania.com/210625/inf/2000db6c7b.png)
[url]
