|
деу матиз
|
|
| Автор | Повідомлення |
Firestarter
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 221 Приєднався: Apr 2009 стольный град Киев Passat NMS*Octavia tour 1,6 BFQ* Renault Kangoo 1.9D |
|
||
|
Gran Turismo
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 108 Приєднався: May 2011 Дніпро Тостер |
|
||
|
Dimitriy
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 347 Приєднався: Sep 2007 Киев A5 1,6 MPI |
|
||
|
engin_r
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 992 Приєднався: Mar 2008 Cerato EX 1.6CRDi VGT |
|
|
|
sysanin
Сусанин ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 379 Приєднався: Jun 2011 Киев, Позняки Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М |
|
||
|
Gran Turismo
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 108 Приєднався: May 2011 Дніпро Тостер |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають:








:

ага, смешно бывало стать в колонну за "нормальной" машиной и держаться ее крейсерской скорости - 140