| Голосування: Что печатаем на футболке помимо символики Шкоды и символики Клуба Голосування завершено. |
|||
| Протектор | ![]() ![]() |
10 | 45.45% |
| Национальный орнамент Украины | ![]() ![]() |
10 | 45.45% |
| Свой вариант | ![]() ![]() |
1 | 4.55% |
| Нахнадо | ![]() ![]() |
1 | 4.55% |
| Всього | 22 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
Футболки ШКДнепр
|
|
| Автор | Повідомлення |
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
||
|
chuck
типа юмор? понимаю... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 958 Приєднався: Mar 2008 DP.UA Octavia 1.6, ВАЗ 2107 |
|
|
|
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
|
|
chuck
типа юмор? понимаю... ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 958 Приєднався: Mar 2008 DP.UA Octavia 1.6, ВАЗ 2107 |
|
||
|
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
||
|
Chezet
Андрей 2424 ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 895 Приєднався: Feb 2011 Днепр А5 и A5 |
|
|
|
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
|
|
МЫМ
Узурпатор №4 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 11 755 Приєднався: Aug 2008 Запорізька Січ Суровый МПI,Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся, Subaru Утбек |
|
||
|
Maybe
Тесть ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 8 649 Приєднався: Dec 2007 Файне місто Суми Tiguan II 2.0TSI 4Motion, была Octavia A5FL 1,8T Black Pearl, была Суровая BFQ ;) |
|
||
|
ОлегМ
ХРАПУНцель ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 450 Приєднався: Jul 2008 Днепропетровск Octavia A5 FL (A6) 1.8 TSi 6AG БIЛА ПЕРЛИНА |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Клубные футболки | Медведь | 67 | 22 192 |
06-11-2010 18:25 Останнє: Highlander |
|
Переглядають: Гості: 4









я до четверга не дотерпююю![[Зображення: ab236662.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab236662.gif)


![[Зображення: 11.gif]](http://userbars.com.ua/img/UA/11.gif)


