|
Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года
|
|
| Автор | Повідомлення |
butan
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 121 Приєднався: Feb 2012 Škoda Octavia Tour 1.6 (BFQ) |
|
|
|
VIESSMANN
сладкий персик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 595 Приєднався: Oct 2007 Киев Рыно Дызэльная. |
|
|
|
Майстер
kiy ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 602 Приєднався: Mar 2008 Шаргород Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ |
|
||
|
driver
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 177 Приєднався: Jul 2011 Киев A5tsi |
|
|
|
Производственник Повідомлень: 3 759 Приєднався: Mar 2008 SKODA А5 2.0 TDI + УАЗеГ 3303(для души)+A-7 1.8 TSi |
|
||
|
=Nazar=
============ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 447 Приєднався: Feb 2006 КиїВ TDI |
|
|
|
resident007
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 69 Приєднався: Dec 2012 |
|
||
|
=Nazar=
============ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 447 Приєднався: Feb 2006 КиїВ TDI |
|
|
|
Grizzly
ДОБРЯК ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 700 Приєднався: Sep 2010 Львів Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6 |
|
||
|
VIESSMANN
сладкий персик ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 4 595 Приєднався: Oct 2007 Киев Рыно Дызэльная. |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Будущие автомобили Skoda: кроссовер, Rapid II и Superb RS | Vitaly_N | 6 | 14 098 |
09-05-2016 13:00 Останнє: serafim |
|
| Украина решила отменить ГАИ | Алехан | 32 | 11 563 |
15-11-2014 07:43 Останнє: ZSM |
|
| Автомобили, которые любят. Опрос британского издания Auto Express | Bagrij | 8 | 3 031 |
24-05-2013 17:13 Останнє: Lucy |
|
Переглядають:







. Зачем? Нам лучше развести пару сотен "образованых манагеров" чем технарей и завозить автомобили, так проще. У нас в стане все хотят проще. Я и за себя говорю, сам бизнес веду не очень честно, там кум, там брат, там сват и т.д. и т.п. Мы хотим жить в Развитой Стране, нам надо не только "жрать", что закинут в топку, а надо налаживать свое производство, а то получается мы только потребители. Смотрите на Германию.

і уважуха...да,у ваших робочих бувають інколи косяки,але вони бувають у всіх...ваші робочі регулярно проходять навчання на Європейських!!! заводах Шкода і це вселяє надію,що пройде не так багато часу і косяків стане на порядок менше
Найбільший наголос і весь негатив стосувався ЗАЗу І Богдану...заводи не будували,ніхєра толком не модернізують,роблять морально відсталі авто,якість мега
так питається,чому за рахунок теперішніх і потенційно нових автомобілістів,їх заощадженнями,мають піднімати той "кам'яний" вік автомібілевиробництва?
![[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]](http://forgifs.com/gallery/d/200143-1/Drunk-rides-pig.gif)