Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
СТО "Автотрейдинг Винница"
Автор Повідомлення
Elfstone Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2013
Вінниця
Fabia 1.2
Повідомлення: #31
13-06-2013 10:28 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

Просто жахливе ТО!!! звернувся до них по допомогу, 3-дні як закінчилась гарантія. Чую при запуску двигуна глухий стукіт, після прогріву зникає, здаючи назад авто втратило потужність і дуже погано їде. майстер сам сідав за кермо і погодився. На ТО зробили комп*ютерну діагностику і нічого не виявили. авто простояло добу у них, взяли 100грн. і зі словами:"машина їде? Чого ще ви хочете, комп*ютер показав що все гаразд" відправили. а про те що назад не хоче їхати вже забули і кажуть, що потрібно більше газу давати...
більше ні ногою туда! як можна поскажитись на них??? ЦЕЖ ОФІЦІЙНЕ CТО!!! Гроші за що деруть??? якість - "0" обслуговування - "0" фахівці - "0".
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2013 11:16 Elfstone.)
Шукати всі повідомлення учасника
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #32
13-06-2013 11:00 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

Попробуйте обратиться на Джерман

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Lomalkin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Apr 2009

VW Passat 1.8
Повідомлення: #33
13-06-2013 21:21 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

мож копать нужно глубже, заправка, свечи.Курить возможно просто детонация от не полностью сгорающего топлива как вариантКурить


(13-06-2013 11:00)mototo987 :  Попробуйте обратиться на Джерман

там тож не ахти((((
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2013 21:39 Lomalkin.)
Шукати всі повідомлення учасника
mototo987 Немає
-злюка бобер-
****

Повідомлень: 1 404
Приєднався: Apr 2011
Винница-Сity
Octavia Tour 1.6(Была);Skoda Octavia А5 2.0FSI (Была);BMW X3 F25 дизель
Повідомлення: #34
13-06-2013 21:43 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

Все же поучше, проверено!Hello!

Да плюньте вы на свои бицепсы, нормальные пацаны давно уже качают нефть...!
Шукати всі повідомлення учасника
Sender Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Jun 2013

Повідомлення: #35
14-06-2013 08:15 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

Нормальное СТО,все время там обслужуюсь,никаких проблемRespect
Может не достаточно ясно изложили свою проблему,или проблемы вообще
не существует...(может вам че-то показалалось или бензин в баке был плохой.)
А 100грн.,это вообще не дорого как для диагностики,не Джермане за 100грн даже на авто не посмотрели б.Там диагностика гривен 400 стоит.Так что делайте выводы...
Шукати всі повідомлення учасника
HuanKaloss Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Sep 2012

Повідомлення: #36
14-06-2013 09:55 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

(13-06-2013 10:28)Elfstone :  Просто жахливе ТО!!! звернувся до них по допомогу, 3-дні як закінчилась гарантія. Чую при запуску двигуна глухий стукіт, після прогріву зникає, здаючи назад авто втратило потужність і дуже погано їде. майстер сам сідав за кермо і погодився. На ТО зробили комп*ютерну діагностику і нічого не виявили. авто простояло добу у них, взяли 100грн. і зі словами:"машина їде? Чого ще ви хочете, комп*ютер показав що все гаразд" відправили. а про те що назад не хоче їхати вже забули і кажуть, що потрібно більше газу давати...
більше ні ногою туда! як можна поскажитись на них??? ЦЕЖ ОФІЦІЙНЕ CТО!!! Гроші за що деруть??? якість - "0" обслуговування - "0" фахівці - "0".

Добрый день, я не пойму, Вам уделили внимание, или нет, решили проблему, можно поконкретней, или машина простояла сутки и взяли за стоянку?Shocked
Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #37
14-06-2013 10:08 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

(14-06-2013 08:15)Sender :  Нормальное СТО,все время там обслужуюсь,никаких проблемRespect
Может не достаточно ясно изложили свою проблему,или проблемы вообще
не существует...(может вам че-то показалалось или бензин в баке был плохой.)
А 100грн.,это вообще не дорого как для диагностики,не Джермане за 100грн даже на авто не посмотрели б.Там диагностика гривен 400 стоит.Так что делайте выводы...
Ну что Вы выдумываете диагностика на джермане намного дешевле.


(13-06-2013 10:28)Elfstone :  Просто жахливе ТО!!! звернувся до них по допомогу, 3-дні як закінчилась гарантія. Чую при запуску двигуна глухий стукіт, після прогріву зникає, здаючи назад авто втратило потужність і дуже погано їде. майстер сам сідав за кермо і погодився. На ТО зробили комп*ютерну діагностику і нічого не виявили. авто простояло добу у них, взяли 100грн. і зі словами:"машина їде? Чого ще ви хочете, комп*ютер показав що все гаразд" відправили. а про те що назад не хоче їхати вже забули і кажуть, що потрібно більше газу давати...
більше ні ногою туда! як можна поскажитись на них??? ЦЕЖ ОФІЦІЙНЕ CТО!!! Гроші за що деруть??? якість - "0" обслуговування - "0" фахівці - "0".

А может в Вас проблем, у меня на этой станции нету ни каких проблем, да и не было

067430381два Виталик
ЧИПокнутый я реклама удалена
402м- 14,2 сек
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-06-2013 10:12 filuk.)
Шукати всі повідомлення учасника
Elfstone Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2013
Вінниця
Fabia 1.2
Повідомлення: #38
14-06-2013 12:37 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

(13-06-2013 21:21)Lomalkin :  мож копать нужно глубже, заправка, свечи.Курить возможно просто детонация от не полностью сгорающего топлива как вариантКурить


(13-06-2013 11:00)mototo987 :  Попробуйте обратиться на Джерман

там тож не ахти((((

можливо і паливо, я ж не спорю,(заправляюсь на ОККО виключно) але я приїхав з проблемою, людина сіла за кермо і прокаталася, після 30 хв. розповідей що щось не так. Експерт вийшовши з авто сказав: "назад машина їхати не може, да і в перед потужність впала". отже є проблема, а на ранок сказали, що проблеми немає і про те що назад не їде вже ніхто і не згадував! єдине приємно, що сьогодні передзвонили і сказали щоб ми приїхали і перевірят колодки(на них теж були скарги)... але ж в мене теж робота! просто немаю змоги їздити по три рази на тиждень, за добу нічого не зробили то тільки після скарг пропонують обстежити і приділити увагу. Добыча мыслей


(14-06-2013 10:08)filuk :  
(14-06-2013 08:15)Sender :  Нормальное СТО,все время там обслужуюсь,никаких проблемRespect
Может не достаточно ясно изложили свою проблему,или проблемы вообще
не существует...(может вам че-то показалалось или бензин в баке был плохой.)
А 100грн.,это вообще не дорого как для диагностики,не Джермане за 100грн даже на авто не посмотрели б.Там диагностика гривен 400 стоит.Так что делайте выводы...
Ну что Вы выдумываете диагностика на джермане намного дешевле.


(13-06-2013 10:28)Elfstone :  Просто жахливе ТО!!! звернувся до них по допомогу, 3-дні як закінчилась гарантія. Чую при запуску двигуна глухий стукіт, після прогріву зникає, здаючи назад авто втратило потужність і дуже погано їде. майстер сам сідав за кермо і погодився. На ТО зробили комп*ютерну діагностику і нічого не виявили. авто простояло добу у них, взяли 100грн. і зі словами:"машина їде? Чого ще ви хочете, комп*ютер показав що все гаразд" відправили. а про те що назад не хоче їхати вже забули і кажуть, що потрібно більше газу давати...
більше ні ногою туда! як можна поскажитись на них??? ЦЕЖ ОФІЦІЙНЕ CТО!!! Гроші за що деруть??? якість - "0" обслуговування - "0" фахівці - "0".

А может в Вас проблем, у меня на этой станции нету ни каких проблем, да и не было

до цього моменту теж не було!(не конфліктна людина я) Особливо коли здавав авто в суботу і людей не було то увагу приділяли і проблеми вирішувались. Але ж, якщо люди не встигають, то можливо потрібно брати на роботу ще когось? в мене робота теж пов*язана з спілкуванням і якщо я комусь не приділю уваги чи скажу, що я не видам необхідні документи бо все нормально і так, мене просто звільнять. Просто виконуйте роботу свою і претензій не буде
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-06-2013 12:46 Elfstone.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lomalkin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Apr 2009

VW Passat 1.8
Повідомлення: #39
14-06-2013 14:55 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

(14-06-2013 12:37)Elfstone :  
(13-06-2013 21:21)Lomalkin :  мож копать нужно глубже, заправка, свечи.Курить возможно просто детонация от не полностью сгорающего топлива как вариантКурить


[quote='mototo987' pid='1745775' dateline='1371114031']
Попробуйте обратиться на Джерман

там тож не ахти((((

можливо і паливо, я ж не спорю,(заправляюсь на ОККО виключно) але я приїхав з проблемою, людина сіла за кермо і прокаталася, після 30 хв. розповідей що щось не так. Експерт вийшовши з авто сказав: "назад машина їхати не може, да і в перед потужність впала". отже є проблема, а на ранок сказали, що проблеми немає і про те що назад не їде вже ніхто і не згадував! єдине приємно, що сьогодні передзвонили і сказали щоб ми приїхали і перевірят колодки(на них теж були скарги)... але ж в мене теж робота! просто немаю змоги їздити по три рази на тиждень, за добу нічого не зробили то тільки після скарг пропонують обстежити і приділити увагу. Добыча мыслей



перезвонили, значь как то но следят за мнением. Но если не нашли проблему то надо настоять на продолжении поисков, а не соглашатся и платить за просто так, после обсуждая на форуме что все на "0" Это тоже самое что купить в магазине черствый хлеб, заплатить, прийти домой и начать писать в нете: " в магазине "....." продают черствый хлеб.
Или опишите симптомы полностью здесь, мож поможет кто, если со временем туго)) Во общем всегда есть право выбора и собственное мнение, удачи Честь!Hello!

А по поводу жалобы и после при деления внимания, то надо было на месте и сразу его требовать, Вы клиент и платите Вы Курить Клиент всегда прав Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-06-2013 15:01 Lomalkin.)
Шукати всі повідомлення учасника
Elfstone Немає
Ученик
*

Повідомлень: 10
Приєднався: Jun 2013
Вінниця
Fabia 1.2
Повідомлення: #40
14-06-2013 16:49 RE: СТО "Автотрейдинг Винница"

(14-06-2013 14:55)Lomalkin :  
(14-06-2013 12:37)Elfstone :  
(13-06-2013 21:21)Lomalkin :  мож копать нужно глубже, заправка, свечи.Курить возможно просто детонация от не полностью сгорающего топлива как вариантКурить


[quote='mototo987' pid='1745775' dateline='1371114031']
Попробуйте обратиться на Джерман

там тож не ахти((((

можливо і паливо, я ж не спорю,(заправляюсь на ОККО виключно) але я приїхав з проблемою, людина сіла за кермо і прокаталася, після 30 хв. розповідей що щось не так. Експерт вийшовши з авто сказав: "назад машина їхати не може, да і в перед потужність впала". отже є проблема, а на ранок сказали, що проблеми немає і про те що назад не їде вже ніхто і не згадував! єдине приємно, що сьогодні передзвонили і сказали щоб ми приїхали і перевірят колодки(на них теж були скарги)... але ж в мене теж робота! просто немаю змоги їздити по три рази на тиждень, за добу нічого не зробили то тільки після скарг пропонують обстежити і приділити увагу. Добыча мыслей



перезвонили, значь как то но следят за мнением. Но если не нашли проблему то надо настоять на продолжении поисков, а не соглашатся и платить за просто так, после обсуждая на форуме что все на "0" Это тоже самое что купить в магазине черствый хлеб, заплатить, прийти домой и начать писать в нете: " в магазине "....." продают черствый хлеб.
Или опишите симптомы полностью здесь, мож поможет кто, если со временем туго)) Во общем всегда есть право выбора и собственное мнение, удачи Честь!Hello!

А по поводу жалобы и после при деления внимания, то надо было на месте и сразу его требовать, Вы клиент и платите Вы Курить Клиент всегда прав Курить

цілком згоден, дякую за поради! просто машину сестра забирала от і "прохлопала", а вони цим і скористались. Сам вже розумію що більше моєї вини, бо не приїхав і не настояв на виявленні причини. Я так розумію - це може бути щось з паливною системою? чи можна якимось чином перевірити чи справді мені замінили паливний фільтр на минулому ТО?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Дорога Винница-Умань 11max 22 24 898 07-04-2017 14:57
Останнє: _andrey83_
  Сертифіковане СТО - Автотрейдинг-Вінниця RomenOLI 73 26 671 04-12-2015 10:33
Останнє: aleks5500
  Состояние дороги Одесса-Винница Nederlander 11 7 111 17-06-2013 17:47
Останнє: RomenOLI
  Дорога Винница-Каменец-Подольский Sul 6 5 476 03-07-2012 16:07
Останнє: Tinnna
  Винница - Киев AlexNewman 9 5 127 10-03-2011 21:12
Останнє: vo
  Интересует состояние дороги Кировоград-Винница-Хмельницкий smip 2 4 597 26-04-2010 21:28
Останнє: Lomalkin
  Винница - Киев Fuhrer 0 2 083 15-03-2010 00:00
Останнє: Fuhrer
  Винница, нужна помощь! Titan 2 2 482 07-12-2009 18:07
Останнє: Titan
  Винница! Нужна помощь, за вознаграждение :) M_Miha 3 3 003 28-11-2009 05:46
Останнє: ful777
  Люки Киев-Винница Маххх 2 2 749 30-10-2009 10:03
Останнє: Проценко

Швидкий перехід:


Переглядають: