|
Благодарности одноклубникам предлагаю писать тут.
|
|
| Автор | Повідомлення |
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
|
|
Mae$tro
☆☆☆боевой пингвин☆☆☆ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 184 Приєднався: Oct 2006 Octavia A5 FL combi 1,8 TSI, 6AG |
|
|
|
ЧибуражГо Повідомлень: 12 456 Приєднався: Feb 2007 Kieff, Pizdnuky god damn waiting... |
|
||
|
RRandom
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 130 Приєднався: Jun 2010 Киев Passat B7 TDI 4Motion, Octavia A5 TDI |
|
||
|
TFT
ПОКОЙСЯ С МИРОМ ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 471 Приєднався: Aug 2007 |
|
|
|
Marcovich
слесарь ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 998 Приєднався: Oct 2007 Skoda уже не Fabia 1.2 TSI |
|
|
|
SkyNetLPY
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 846 Приєднався: Oct 2010 Гайсин -> Київ Skoda Octavia A5 FL 1.8 TSI 8B8B |
|
||
|
sailor777
Ученик ![]() Повідомлень: 6 Приєднався: Jan 2014 Львів Roomster Sport 1.6 |
|
||
|
SHNM
На пути к идеалу ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 865 Приєднався: Jul 2010 UA Octavia A5 |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Дистанционная помощь одноклубникам | Skodник | 30 | 20 982 |
04-01-2019 23:57 Останнє: ShpotaRS |
|
| Клубный видеоклип. Благодарности chuck!!! | DRB | 0 | 4 846 |
17-10-2008 13:36 Останнє: DRB |
|
| Предлагаю организовать свадебный кортеж...(с продолжением) | Lysyi | 72 | 31 384 |
13-07-2007 14:55 Останнє: Karagh |
|
| Благодарности и недовольства. Слет Шкода клуба 2007 | Timur | 0 | 4 878 |
14-05-2007 17:05 Останнє: Timur |
|
| Просьба к одноклубникам меняющим свой Ник | Поручик | 9 | 8 722 |
05-03-2007 13:49 Останнє: BataneG |
|
Переглядають: Гості: 21











© Vantala![[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]](http://s15.rimg.info/8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif)
Андрею Dron-тоже огромное спасибо за поддержку!!
Не надо. Спи спокойно, отдыхай с удовольствием 
![[Зображення: ab194644.gif]](http://forum-lines.ru/rez/ab194644.gif)
![[Зображення: nomua_AB_4353_BK.png]](http://line4auto.ru/nomer/get/nomua_AB_4353_BK.png)