Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #271
08-07-2016 20:37 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(08-07-2016 16:28)VooDoo :  Ці правки роблять хороший закон безтолковим. Грубо кажучи, пригнавши сюди машину, вона мені розподобалась або виявилась технічно погана, то продати без сплати старих акцизів я її зможу вже аж у 2020 році. Нонсенс
Таке враження, що хтось примушує їхати купувати авто... "розподобалась або виявилась технічно погана".... при мені на СТО мужик на Фабії приїхав... мотор перевірити... а СТОшніки ржуть... кажуть "ну попав перекуп... двигло мертве...." то кому йому претензіїї пред'являти? президенту?... бачіли очі, що купували...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-07-2016 20:37 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #272
08-07-2016 22:18 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(06-07-2016 16:00)Мавпун :  
(06-07-2016 15:55)YuraM :  
(05-07-2016 19:48)Amoureux :  ... Для інвалідів кстаті є давно закон на льготну растаможку авто...

До речі поцікавтесь, скільки людей маючи вади скористалися цією пільгою і реально отримали авто. Цей Закон має дуже велику корупційну складову.
P.S. Ще в далекому 2005 р., знаю людей, котрі були особисто на прийомі у Міністра праці та соціальної політики України Кириленко В.А. з приводу особистого придбання авто, маючи на це усі показники. Так ось, кроме соплежуйства, ні якої внятної відповіді вони не отримали. І це після Помаранчевої революції.

та там жеж, ты типа как в тюрьму сел на 10 лет без права УДО т.е. не имеешь ее продавать в течении 10 лет... (если не прав,поправьте)
даже, если она издохла через год-полтора..
Скорбим

Десь так. Але там ще цікавіше. Ви можете заплатити за авто гроші (або вам авто буде йти як дарунок від родичів), а користуватися буде інший, тому що оформлення (пільга розмитнення, та ін.) проходить через собези і вони (собези) рішають хто повинен отримать авто. Даже суд не зможе допомогти. Можна назад отримати тільки грошову компенсацію, яка все рівно буде меншою ніж було заплачено за авто.


(08-07-2016 20:37)Шкодчук :  
(08-07-2016 16:28)VooDoo :  Ці правки роблять хороший закон безтолковим. Грубо кажучи, пригнавши сюди машину, вона мені розподобалась або виявилась технічно погана, то продати без сплати старих акцизів я її зможу вже аж у 2020 році. Нонсенс
Таке враження, що хтось примушує їхати купувати авто... "розподобалась або виявилась технічно погана".... при мені на СТО мужик на Фабії приїхав... мотор перевірити... а СТОшніки ржуть... кажуть "ну попав перекуп... двигло мертве...." то кому йому претензіїї пред'являти? президенту?... бачіли очі, що купували...
Ми ж не обговорюємо - примушує хтось когось чи ні. З тих хто тут відписався, мабуть і п'яти процентів не стане, хто буде намагатися їхати і купувати авто (хоча як що буде попит, то зроблять так, що авто купувати будуть або на кордоні, або найдуть якусь шпаринку в законодавстві, що би оформляти можна було тут).
P.S. Тому ми так і живемо. Або Закони приймають через ... , або їх не виконують, бо нема за цим контролю, відповідальності і бажання покарати винних.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-07-2016 22:33 YuraM.)
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #273
08-07-2016 23:59 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(08-07-2016 20:37)Шкодчук :  
(08-07-2016 16:28)VooDoo :  Ці правки роблять хороший закон безтолковим. Грубо кажучи, пригнавши сюди машину, вона мені розподобалась або виявилась технічно погана, то продати без сплати старих акцизів я її зможу вже аж у 2020 році. Нонсенс
Таке враження, що хтось примушує їхати купувати авто... "розподобалась або виявилась технічно погана".... при мені на СТО мужик на Фабії приїхав... мотор перевірити... а СТОшніки ржуть... кажуть "ну попав перекуп... двигло мертве...." то кому йому претензіїї пред'являти? президенту?... бачіли очі, що купували...

При чому тут примушує чи не примушує? По закону вже є кілька обмежень, основне з яких, що людина має особисто машину завезти. Без проблем. Але чому я не можу продати авто без сплати великих акцизів?
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #274
09-07-2016 01:59 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(08-07-2016 23:59)VooDoo :  ... По закону вже є кілька обмежень, основне з яких, що людина має особисто машину завезти. Без проблем. Але чому я не можу продати авто без сплати великих акцизів?
Мабуть тому, що закон розрахований на тих, хто хоче купити авто, щоб їздити на ньому, а не для перепродажу.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #275
09-07-2016 02:25 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(09-07-2016 01:59)Шкодчук :  
(08-07-2016 23:59)VooDoo :  ... По закону вже є кілька обмежень, основне з яких, що людина має особисто машину завезти. Без проблем. Але чому я не можу продати авто без сплати великих акцизів?
Мабуть тому, що закон розрахований на тих, хто хоче купити авто, щоб їздити на ньому, а не для перепродажу.
Як що Ви так добре розумієтесь на цьому (трактування цього Закону), тоді обґрунтуйте будь ласка, чому, коли зараз шалене безробіття, не дати деякій частині людей заробить якусь копійчину на перегоні авто, а державі отримати від цього невеликий зиск (буде хоч якийсь рух коштів, та і невеличкі рухи в ін. напрямах). Чи це є жлобський підхід, накшталт "Бо дешеві вживані євпропейські авто - прямі конкуренти бізнесу ..." усіх ... можно не перераховувати.
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #276
09-07-2016 07:02 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(09-07-2016 02:25)YuraM :  [
[
Як що Ви так добре розумієтесь на цьому (трактування цього Закону), тоді обґрунтуйте будь ласка, чому, коли зараз шалене безробіття, не дати деякій частині людей заробить якусь копійчину на перегоні авто, а державі отримати від цього невеликий зиск (буде хоч якийсь рух коштів, та і невеличкі рухи в ін. напрямах). Чи це є жлобський підхід, накшталт "Бо дешеві вживані євпропейські авто - прямі конкуренти бізнесу ..." усіх ... можно не перераховувати.

Тому, що кили ви пишите ДЕРЖАВА, треба уточнювати - це купка бариг при владі,
яким український народ до сраки! Це - временщики, які викоростоаують свій момент для особистого збагачення, а потім їм відкриті двері Европи, Рашки та Ізраілю.Вони не пов'язують своє життя та своїх дітей з Україною, вони в не вірять.
Тому діти,майно та бізнес у них в офшорах.
Але в цьому винуваті МИ! Це за нашої страусиної пози вони з нас знущаються та робоять геноцид. Ніхто не виходе на вулиці,ніхто не влаштовує автомайдани з грабіжницьких налогів, тарифів та інш. Нормальна людина до скотини краще відноситься ніж відносяться до нас.
Дивлячись на це, ніякий Крим та Донбас ми не повернимо. Таке враження, що ще рік-два і Україна розпадеться як колись Югославія та Чехословатчина. Западна піде під Польщу, Румунію та Венгрію. Там люди цього вже давно чекають . Зараз теперішні бариги розпродадуть залишки держ.власності типу ОПЗ та землю і на цьму буде жирна крапка.
Шукати всі повідомлення учасника
Miar-GS Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 80
Приєднався: Jun 2016

Octavia A7 vRS Зеленая :)
Повідомлення: #277
09-07-2016 09:13 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

ОМГ, все опять скотилось в политоту...

Хорошо, что закрыли закон от перекуров. А то будет у нас в стране 3 000 000 "специалистов по подбору авто в Европе"... Некому будет дворы мести...

Бомбит как раз больше всего у тех, кто считал уже будущие заработанные на "голодных по 5ти летним дизельным немцам" лохам... Причем эту фразу я услышал от знакомого "гонщика" с Ровно. Он сейчас все углы слюнями залил с криками "3251-Порох-Зрада-НасДурять".

Мой личный совет - если вы хотите авто из Европы - считайте, думайте и тогда едьте. Хороший опыт. Если с "думать и считать" сложно, то лучше вообще в это не лезть, т. к. в Европе тоже очень много таких же плохих авто
Шукати всі повідомлення учасника
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #278
09-07-2016 09:59 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

А кто мешает им при законе зарабатывать?
Организовуй подбор и покупку авто. Получай процент или от продавца, или от покупателя. До хоть от обоих сразу.
Дятел
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #279
09-07-2016 10:32 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(09-07-2016 02:25)YuraM :  ...
"Бо дешеві вживані євпропейські авто - прямі конкуренти бізнесу ..."

Якому бізнесу вони конкуренти? Це ніша вживаних авто. Чи може людина, яка планує пригнати вживаний фолькс за 8 тисяч, піде в салон і віддасть 20 штук за нове авто? Чи новий Жигуль або Сенс придбає? Та ні, скоріш за все він буде шукати такий же Фолькс б/у в Україні.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-07-2016 10:38 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #280
09-07-2016 12:28 RE: Рада одобрила снижение акциза на авто до 28 раз

(09-07-2016 07:02)Мавпун :  Тому, що кили ви пишите ДЕРЖАВА, треба уточнювати - це купка бариг при владі,
яким український народ до сраки! ...
Нічим Вам опонувати Hello!

(09-07-2016 09:59)Dimonn :  А кто мешает им при законе зарабатывать?
Организовуй подбор и покупку авто. Получай процент или от продавца, или от покупателя. До хоть от обоих сразу.
Дятел
ИМХО, если будет спрос (сейчас многие думают совсем не об обновке авто) то по любому найдутся люди, которые будут способствовать решению вопроса, в том числе и придумывая какие-нибудь схемы.
Вопрос в др., зачем всё усложнять???

(09-07-2016 10:32)Шкодчук :  Якому бізнесу вони конкуренти? Це ніша вживаних авто. Чи може людина, яка планує пригнати вживаний фолькс за 8 тисяч, піде в салон і віддасть 20 штук за нове авто? Чи новий Жигуль або Сенс придбає? Та ні, скоріш за все він буде шукати такий же Фолькс б/у в Україні.
Для початку можна порівняти ціни на нове авто у нас і там.
Нагадує СРСР. При копійчанній вартості авто ціна на нього була захмарна.
Ви краще дайте собі відповідь (хай у всіх буде достатньо грошей Скорбим ) чому, повинен покупець, маючи 8 тисяч, замість нового авто (значно переплачуючи за нове авто), купувати вживаний фолькс ©.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парламент увеличил базовую ставку акциза на бензин и газ Romaty 13 3 612 23-12-2016 18:08
Останнє: ШВАРЦ
  Приехали! МВД ратует за снижение скорости в нас.пунктах Rider 54 10 736 15-11-2013 10:19
Останнє: Клиент
  Верховная Рада Украины ввела налог на утилизацию авто Алекс. 21 7 174 19-08-2013 08:29
Останнє: ~Water~
  Верховная Рада подняла акциз на ввоз кузовов Алекс. 3 2 387 26-11-2012 20:18
Останнє: giant
  C 1 октября планируется увеличение акциза на дизтопливо... Mazh 3 1 998 31-03-2009 22:27
Останнє: Kaban-69
  Снижение цен на бензин ОМсhik 87 16 924 08-12-2008 14:03
Останнє: ОМсhik

Швидкий перехід:


Переглядають: