|
Затока
|
|
| Автор | Повідомлення |
doc_tor
Кватропапа ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 003 Приєднався: Jun 2008 Да, не тот нынче Днепр (с) chip-Black A5 2.0 TDI |
|
||
|
Zloy_suslik
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 774 Приєднався: Jul 2008 Киев Opel Insignia |
|
|
|
Kosmos
reseller ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 077 Приєднався: Nov 2008 киев WTS |
|
||
|
Таня
шкода на шкоде :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 704 Приєднався: Dec 2013 Киев, Позняки Ракета |
|
|
|
Мавпун
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 389 Приєднався: Jun 2008 Tour 1.9 TDI AGR 66/90, |
|
|
|
Сергей Fastov
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 163 Приєднався: Nov 2013 Фастов Nissan Rogue |
|
||
|
Таня
шкода на шкоде :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 704 Приєднався: Dec 2013 Киев, Позняки Ракета |
|
||
|
Lubov-R
ПисательницА:) ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 295 Приєднався: Apr 2010 Київ Octavia Elegans |
|
||
|
Мавпун
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 389 Приєднався: Jun 2008 Tour 1.9 TDI AGR 66/90, |
|
||
|
logger
Шопопало ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 701 Приєднався: Jan 2008 Oktavia Tour 1,6 |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Затока или Кириловка? А лучше Ильичевск. | Юрий 4х4 | 62 | 32 933 |
28-10-2016 18:43 Останнє: Pele |
|
| Затока. Белгород-Днестровская крепость. | Марик | 12 | 12 502 |
28-10-2016 14:33 Останнє: Петр_Зубк |
|
| Киев-Затока-Шабо-Аккерман-Вилково | Coder | 0 | 2 596 |
01-10-2009 08:15 Останнє: Coder |
|
Переглядають:






![[Зображення: 4.gif]](http://userbars.com.ua/img/UA/4.gif)
![[Зображення: 11204046a0db.jpg]](https://c.radikal.ru/c07/1909/06/11204046a0db.jpg)

плюс уборка пляжа, спасет положение..
, в море бутылки, кульки, бычки, прокладки. В прошлом году был в Грибовке