Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ПТФ как ДХО
Автор Повідомлення
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #31
09-01-2018 10:50 RE: ПТФ как ДХО

по 1 пункту совсем не понял о чем речь...


когда устанавливаются дополнительные ходовые огни диодные они же не в асфальт направляются, а в глаза встречных, тогда их видно, даже оригинальные дхо диодные у тех же ауди и т.д. тоже не в асфальт светят ведь
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2018 10:51 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #32
09-01-2018 11:00 RE: ПТФ как ДХО

1. Як нововведення ДХВ працюють на фоні інших авто без ДХВ, а у подальшому працює психологія і ДХВ ігноруються через масовість їхнього застосування. (У США щоб домогосподарки не забували вмикати фари вони вмикаються автоматично після пуску двигуна – не думаю що їхня статистика не відповідає ДХВ з поправкою на місцеві особливості).

+ Раніше ввімкнений вдень ближній означав, що буксирують несправне авто...
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #33
09-01-2018 11:02 RE: ПТФ как ДХО

при чем тут игнорируются ?
когда пасмурная погода и вы серое авто просто не видите... или если видите огни думаете "та так все ездят, выеду я ему поперек дороги" ?
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #34
09-01-2018 11:15 RE: ПТФ как ДХО

При тому що психологія і автоматизм сприйняття. + У нас 100% похмурої погоди, сірих авто і "розумних" "выеду я ему поперек дороги"?

Якщо ви хочете щось позначити, позначати треба винятково, а не сірим кольором на сірому фоні... Бо якщо ви позначите усіх (чи просто більшість), то сенс позначення втратиться і позначення не буде привертати увагу.
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #35
09-01-2018 13:03 RE: ПТФ как ДХО

Обозначить на дороге н5 себя, как личность. А обозначить транспортное средство. Я вообще не пойму о чем спор? С дхо машину видно без дхо нет (образно говоря)
Я так же могу сказать что ночью ближний не нужен. Зачем? Ведь 100% людей ездят ночью с ближним )))
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #36
09-01-2018 13:29 RE: ПТФ как ДХО

Я был бы только рад, если на дорогах 100% автомобилей как-то себя обозначали: с помощью ближнего или ДХО, а не играли бы в бессмертных стелсов, особенно в дождь/снег или в сумерках.

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 088
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #37
09-01-2018 13:35 RE: ПТФ как ДХО

Сша по світлу відстала країна, їх в приклад приводити не доречно.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #38
09-01-2018 16:16 RE: ПТФ как ДХО

Ozzy :Обозначить на дороге н5 себя, как личность. А обозначить транспортное средство. Я вообще не пойму о чем спор? С дхо машину видно без дхо нет (образно говоря)
Я так же могу сказать что ночью ближний не нужен. Зачем? Ведь 100% людей ездят ночью с ближним )))

StaSok :Сша по світлу відстала країна, їх в приклад приводити не доречно.

Може мені відповісти у такій самій стилістиці? – "Розтонуйте лобовове"? Чи "якщо не видно – до окуліста"?

Я Вам пояснюю:
– О! давайте введемо ДХВ.
– Давайте!
– Ввели (у нові авто звичайно).
– Рапортують: ДТП зменшились на х%.
– Супер!
але ніхто тепер, коли авто з ДХВ вже не 10% на дорогах, не проводив повторні дослідження їхнього впливу на безпеку (правда я читав, що деякі зазначили помітну втрату ефективності від введення ДХВ, яке обгрунтовують саме великим поширенням ДХВ).

З приводу США: позаяк у них авто постійно "позначені на дорозі ближнім світлом" вже давно, то їхня статистика може бути використана як база для порівняння.

Rider :Я был бы только рад, если на дорогах 100% автомобилей как-то себя обозначали: с помощью ближнего или ДХО, а не играли бы в бессмертных стелсов, особенно в дождь/снег или в сумерках.
– Мухи мають бути окремо від котлет. Бо так само можна ще додати і пішоходів у чорному з ніг до голови, неосвітлені дороги, штучно погану оглядовість тощо.

Мова лише про те, що якщо не лінуватися і користуватися тим що є правильно (габаритами, ближнім світлом) – питань не буде. А ось "реалізація ДХВ" "через дальній" чи "ПТФ" – просто неправильно і невідповідно.
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 105
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #39
09-01-2018 18:00 RE: ПТФ как ДХО

Ну да. Скажите это мировым производителям автомобилей что они дауны.


Куда лучше без дхо, чем с ними. Ведь статистики нет. А я считаю если машина обозначена на дороге, то это хорошо. Чем какой-то дятел в сумерки стесняется включить габариты и его не видно от слова СОВСЕМ. А чего не включкет? Это ж сколько лампочек будет гореть зря. Вот как раз автоматическое включение чего-либо обеспечит то, что все лампы гореть не будут, а только те что необходимы. Именно дальний туманки или ближний. Ну в а5 фл ещё стрелки загораются. Как в других машинах я не в курсе.


Не знаю на сколько показательно телефон ниошень фоткает... Вживую разница более ощутима. Вернее дальний примерно схоже с фото а ближний вообще почти не видно... А если речь идёт о том что туманки должны гореть, так их ещё меньше видно. И это пасмурная погода и стереть начало. В ясный солнечный день (а если ещё и против солнца машина) было бы совершенно по-другому.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2018 18:14 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Rider Далеко
Самурай
*****

Повідомлень: 6 107
Приєднався: Jun 2006
BC VA MT
японец:)
Повідомлення: #40
09-01-2018 21:01 RE: ПТФ как ДХО

(09-01-2018 16:16)SergM :  
Rider :Я был бы только рад, если на дорогах 100% автомобилей как-то себя обозначали: с помощью ближнего или ДХО, а не играли бы в бессмертных стелсов, особенно в дождь/снег или в сумерках.
– Мухи мають бути окремо від котлет. Бо так само можна ще додати і пішоходів у чорному з ніг до голови, неосвітлені дороги, штучно погану оглядовість тощо.

Мова лише про те, що якщо не лінуватися і користуватися тим що є правильно (габаритами, ближнім світлом) – питань не буде. А ось "реалізація ДХВ" "через дальній" чи "ПТФ" – просто неправильно і невідповідно.
Я говорил о том, что даже в случае 100% транспортных средств, обозначенных на дороге ближним или ДХО, нет эффекта привыкания.
А реализацию через ПТФ точно не поддерживаю, впрочем, как и через дальний в пол-накала или т.п.

Gonna ride the wild wind
Ain't dangerous - enough for me
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: