Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #62501
17-03-2019 14:16 RE: Агресія РФ проти України

Перечитайте 210 статтю КУпАП, а що щось не зрозуміло, то в темі військкомат задавайте питання або ОП. Я тому і перепитав якого числа якого місяця в чотирнадцятому Зеленського повідомили про виклик до військкомату.
От якби все вирішувалось «захотіти» і тебе кому нє лінь посилають на три і більше букв а ти навіть притягнути до штрафу їх не можеш, але дуже хочеш. Як і призвати ну дуже хочеш але не тут і сьогодні про це писати. Після закінчення війни можу поділитися «враженнями».

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 392
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #62502
17-03-2019 21:15 RE: Агресія РФ проти України

Трохи про війну та після війни, і як писати книгу:


Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #62503
18-03-2019 04:57 RE: Агресія РФ проти України

Рівно п‘ять років назад, 18 березня 2014 року набрав чинності Указ Президента про часткову мобілізацію.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #62504
18-03-2019 11:02 RE: Агресія РФ проти України

Звісно, я не бачив особисто повістки Зе. Він про це сам заявив 19 березня 2014 року. Це було на наступний день після оголошення мобілізації, про яке Ви згадали.
Можете погуглити, як він разом із батьом стьобались з тієї повістки.
До речі, після того, як він заявив, що готовий виконувати військовий обов'язок і щоб військкомат слав йому повістку на Київ, через пару днів терміново звалив в рашку, тіпа знімати кіно.
Отже, я роблю висновок, що він бігав від армії. Він не є виключенням, так роблять багато людей. Я не те, щоб засудити його за це, просто тут говорили за Головнокомандувача, а мені здається, що ця людина не підходить на таку роль. Їздити з концертами в зону і допомагати армії - це почесно і правильно, проте керувати обороною держави - це зовсім інше
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62505
18-03-2019 11:46 RE: Агресія РФ проти України

КуритьКуритьКурить

Цитата:Что будет, если победит Порошенко?
Да то же, что и сейчас - постепенное движение вперед. Возможно, путина грохнут в Кремле. Тогда все пойдет чуть быстрее. .........

А что будет при победе Зеленского?
А будет то, что Россия получит второе дыхание. Будет такой шатун, который не снился. По Порошенко все компроматы уже отстреляли. А против Зеленского еще нет. Российская зрадопропаганда тут же вспомнит все веселые шутки про украинских военных пердящих со страху перед россиянами, прыжок на бутылку перед кадыровым с криком "Чечня круто!" и многое другое. 8-я оккупационная армия РФ на Донбассе попрет в наступление, а военные Верховного Главнокомандующего презирают. На Западе он никто. Внутри страны вся его опора это 95 квартал. Собственного финансового ресурса в миллиард долларов, чтобы за них восстановить ПВО вокруг Киева, или купить сотни антиснайперских комплексов для армии, у него нет. Нет поддержки крупного бизнеса - кроме Коломойского. Он будет вынужден прекратить все дела против Бени, вернуть арестованное имущество и еще и заплатить компенсации. Это моментально превратит его во врага внутри страны. Лишившись поддержки, он утратит легитимность и тут же вспыхнет организованный рашкой Майдан. Но только жестокий. Рулить на нем будут приехавшие из рашки боцманы, гришины, бычковы, зимины, дульские и прочая горлопанистая сволочь в куртках беркута, которая будет сходу провоцировать столкновения и кровь украинцев. Мозгов у Зеко с 6-секундной задержкой не хватит вырулить из всего этого и мы получим обвал еще больший, чем 5 лет назад. Крым и Донбасс будут забыты навсегда, в Минске будем просить возвращения Днепра и Харькова. Зарплаты будут 10 долларов, а вместо пенсий - продуктовые талоны.
Финал истории - Вова убегает в Израиль выступать на корпоративах у Коломойского, а мы вспоминаем счастливые времена нестерпных тарифов, когда в кране еще была вода, а в батареях тепло.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #62506
18-03-2019 13:33 RE: Агресія РФ проти України

(18-03-2019 11:02)OSV :  Звісно, я не бачив особисто повістки Зе. Він про це сам заявив 19 березня 2014 року. Це було на наступний день після оголошення мобілізації, про яке Ви згадали.
Можете погуглити, як він разом із батьом стьобались з тієї повістки.
До речі, після того, як він заявив, що готовий виконувати військовий обов'язок і щоб військкомат слав йому повістку на Київ, через пару днів терміново звалив в рашку, тіпа знімати кіно.
Отже, я роблю висновок, що він бігав від армії. Він не є виключенням, так роблять багато людей. Я не те, щоб засудити його за це, просто тут говорили за Головнокомандувача, а мені здається, що ця людина не підходить на таку роль. Їздити з концертами в зону і допомагати армії - це почесно і правильно, проте керувати обороною держави - це зовсім інше
Ось нагуглив, 21.03.2014 року https://ru.tsn.ua/glamur/vladimir-zelens...56107.html
Цитата:Артист не собирается уклоняться от воинской обязанности.

Известный украинский шоумен и создатель студии "Квартал 95" Владимир Зеленский признался, что после получения повестки в военкомат намерен действовать по закону и не будет "косить" от армии.

Артист сказал, что сейчас вопрос заключается в документах, ведь повестку Владимиру прислали в Кривом Роге, а он уже много лет прописан в Киеве, пишет "Комсомольская правда"

"Я так понимаю, что теперь мне должны переслать бумаги по месту жительства в Киеве. Я-то прописан здесь. Наверное, они должны перенаправить сюда. Мама все ребятам из военкомата объяснила, они сказали: "Хорошо". Так что ждем: надо, значит надо! Я военнообязанный. Если нужно - пойду воевать", - решительно заявил Зеленский.
Давайте спробую пояснити. Якщо повістка (повідомлення про виклик до військового комісаріату, причина вказується, адресат може особисто навіть не отримати і не підписуватись якщо це не на відправку а для уточнення даних в тому числі і стану здоров’я, як і де вручати і в якій формі виклик чи письмовій чи усній не регламентує законодавство) надійшла з військкомату міста Кривий Ріг за його бувшою адресою, то він знявся з обліку в паспортному столі (на той час так нібито називали) а не знявся з військового обліку у військкоматі і не став на облік військовий по новому місцю прописки. Тому і не міг «Київ» чи хто там його викликати — не було його в картотеці. Це відповідальність за статтею 210 частина 1 КУпАП —штраф просто смішний. Справа в тому, що про виклик він був повідомлений і зобов‘язаний був з‘явитися в військкомат Кривого Рогу (чи районний, якщо в місті пару комісаріатів в різних районах) і повідомлений після набрання чинності Указа Президента про мобілізацію, тобто може потягнути на статтю 210 прим 1 того ж кодексу що також тягне штраф, трішки більший але не менш смішний.
Тобто факт порушення був, а не притягнули до «відповідальності» при чому щоб скласти адмін протокол і комісар виніс рішення що до притягнення, то порушник має бути присутнім, підписати протокол і сплатити штраф.
Не плутати з 336 статтею ККУ «ухилення від призову за мобілізацією».
Тут питання чи він свідомо як юрист порушував закони чи навіть не переймався. Для журналістів провести розслідування цього випадку як два...
ПС. Я згадав про цю дату, так як п‘ять років назад почав отримувати грошове забезпечення.Embarassed

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
leninV Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 172
Приєднався: Jun 2009
Днепр
Fabia FL 1.6AT Elegance+
Повідомлення: #62507
20-03-2019 12:21 RE: Агресія РФ проти України

М'яке поглинання. Як Чехія поступово стає російським сателітом

Не нашел более подходящей темы.

[Зображення: ab181811.gif]
блог
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным.
Марк Порций Катон
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62508
20-03-2019 12:54 RE: Агресія РФ проти України

https://www.facebook.com/RomanTsymbaliuk...020488322/
КуритьКурить
Цитата:Роман Цимбалюк

Крым это - только начало. Нужно принимать стратегические решения по Украине.
Жириновский передает привет любителям компромисса в Украине.

Пережуют они этих миротворцев и выплюнут.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62509
20-03-2019 15:10 RE: Агресія РФ проти України

Цитата:ЗСУ отримали понад 400 одиниць військової техніки


✅ багатоцільовий винищувач Міг-29МУ1
✅ військово-транспортний літак Ан-26Ш
✅ транспортний гелікоптер Мі-8МТВ
✅ 2 багатоцільові гелікоптери Мі-2МСБ
✅ ударні БпЛА Bayraktar TB2 (383 окремий полк ДКЛА)
✅ танки Т-64БВ
✅ бронетранспортери БТР-3ДА
✅ 82-мм міномети
✅ 122-мм самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика»
✅ багатоцільові бронемашини «Козак-2»
✅ безпілотні комплекси Sparrow
✅ БРДМ-2Л1
✅ ЗРК «Оса»
✅ радіолокаційну станцію 35Д6 та дві РЛС «Малахіт»
✅ ремонтні майстерні ТРМ-80, МТО-80, ПРЗ-80
✅ вантажні автомобілі підвищеної прохідності
✅ автомобілі Ford (передані канадським урядом)

Президент у Старокостянтинові на Хмельниччині передав українським військовим понад 420 одиниць озброєння та військової техніки

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-03-2019 15:11 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #62510
20-03-2019 15:42 RE: Агресія РФ проти України

то всьо пеар.

Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 891 183 717 25-03-2024 00:09
Останнє: Dimon325
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 355 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 854 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 162 807 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: