Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 077
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #3771
26-08-2021 10:12 RE: Короновирус.

чипанулся стейдж 2 Упал и качаюсь час назад, уже в руке чувствуется укольчик) посмотрим что к вечеру и завтра будет...

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
Шукати всі повідомлення учасника
Ніштяк Немає
Писатель
***

Повідомлень: 582
Приєднався: Sep 2019
Вінниця
Skoda Octavia A7 Greenline, 1.6 TDI CRKB, 81kW, ручка
Повідомлення: #3772
26-08-2021 10:37 RE: Короновирус.

теж на стейджі 2... Laughing Вже місяць як... А Дія не підтягує сертифікат. Crying or Very sad Хоча дзвонив, взнавав, то в базі є інформація...
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 083
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #3773
26-08-2021 11:27 RE: Короновирус.

(26-08-2021 10:12)Misterd :  чипанулся стейдж 2 Упал и качаюсь час назад, уже в руке чувствуется укольчик) посмотрим что к вечеру и завтра будет...

примерно та же ситуация... в 4 часа поеду на стейдж2 файзера )))
Шукати всі повідомлення учасника
All Немає
Ученик
*

Повідомлень: 42
Приєднався: Jul 2020
Kyiv
Fabia -> Kamiq 1.6 5MG
Повідомлення: #3774
26-08-2021 19:20 RE: Короновирус.

Меня после второй немного накрыло - слабость, головная боль, температура 37,8
Через сутки попустило
Вакцина Файзер
Шукати всі повідомлення учасника
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #3775
26-08-2021 19:45 RE: Короновирус.

(26-08-2021 10:37)Ніштяк :  теж на стейджі 2... Laughing Вже місяць як... А Дія не підтягує сертифікат. Crying or Very sad Хоча дзвонив, взнавав, то в базі є інформація...
Ее ж нужно обновить и головой повертеть во все стороны.
Шукати всі повідомлення учасника
Ніштяк Немає
Писатель
***

Повідомлень: 582
Приєднався: Sep 2019
Вінниця
Skoda Octavia A7 Greenline, 1.6 TDI CRKB, 81kW, ручка
Повідомлення: #3776
27-08-2021 06:58 RE: Короновирус.

(26-08-2021 19:45)ПетроФФ :  Ее ж нужно обновить и головой повертеть во все стороны.

Обновив, а крутити вже шия болить... Smile Не знаходить і все
Шукати всі повідомлення учасника
marcus63 Далеко
Crazy фотограф
****

Повідомлень: 1 038
Приєднався: May 2012
Чернигов
Audi a6c6 allroad 3.0 tdi - есть. 21130(была), Октавия 1,6 tour (была), SY KYRON 2.0 TDI (был)
Повідомлення: #3777
27-08-2021 16:00 RE: Короновирус.

У меня с женой после переустановки дии только появились сертификаты.
Шукати всі повідомлення учасника
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #3778
30-08-2021 10:07 RE: Короновирус.

Сьогодні апгрейдив своє обладнання для 5G за допомогою другої дози вакцини Модерна.Все працює,те саме "G" приймає.А іноді навіть роздає Mr. GreenMr. GreenMr. Green

Ну і як обіцяв,розповідаю як проходив процес.Отже,ще навесні ми з бабусею відвідувалии поліклініку.Вона зі своїх питань,я зі своїх.І саме в цей візит нам запропонували вакцинуватися.Ковішилдом.Бабуся дала згоду і її вакцинували в назначений день та час.Мені ця вакцина не дуже підходила т.я. планувалися виїзди в Європу,а з Ковішилдом до сих пір "непонятки"-одні країни ЄС його визнають,інші ні.Тож став у чергу на Пфайзер.На той час на нього могли розраховувати лише 60+,але завдяки такому хронічному захворюванню як діабет,мені також надали можливість вакцинуватися не Ковішилдом.Чекати довелося дооооовго.Аж до кінця липня.І ось,я два дні як купаю свої старі кістки в теплому морі у Херсонській області,як мені телефонує моя сімейна лікарка."Добрий день!А чи не хотіли б Ви завтра вакцинуватися Пфайзером?"Та звичайно хотів би,дуже хотів би,але ж знаходжуся за 660 км від дому."Ну тоді чекайте далі..." На наступний день телефоную лікарці і мало не навколішках благаю зарезервувати за мною місце на вакцинацію."А ви коли приїзджаєте?В суботу?То зателефонуйте мені в п'ятницю і я запишу вас на щеплення.А в неділю Вам його зроблять.Тільки Пфайзера вже нема.Хочете Модерну?Влаштовує?От і добре!" Півтори тижні я літав на крилах мріючи про жаданий Пфайзер.Телефонувати почав ще в четвер.Але лікар вперто не брала слухавку.Не хотіла вона її брати і в п'ятницю,але якимось дивом я таки додзвонився."Модерна?Так її вже немає.Ми домовлялися про резерв місця на щеплення?Ну Ви ж знаєте як у нас в країні воно буває..." Ледь стримуючись від того,щоб не нагнути матюків прямо у слухавку кажу "допобачення"...Приїзджаю у Київ,виходжу на роботу і,о диво,в понеділок мені телефонує хто б ви думали-так,сімейний лікар."У нас є залишки Модерни.Хочете завтра вколотися?Хочете?Ну то на 9.15 в кабінет №1". Сумніви почали гризти тоді,коли побачив на кабінеті №1 напис величезними буквами:"ПФАЙЗЕР".Але ж...Сказали ж №1...Та і у зразку згоди на вакцинацію булам вказана саме Модерна...Ситуація прояснилася коли вийшла дівчинка із зошитом і зачитала список прізвищ записаних на щеплення.Звісно мене там не було.Телефоную лікарці."Так ваша вакцинація у кабінеті №405." Тут уже не соромлячись висказую все,що я думаю з приводу цієї ситуації.Тим більше,що час на який мені було призначено вже минув.Але все таки йду у кабінет №405 і,о диво,там ЖИВА ЧЕРГА!!!Всі ті години і хвилини на які людям призначали не діють.Діє жива черга!!!Це мене і врятувало.Як стояв у черзі-це окрема історія.Як там шукали хто за ким стояв,лаялися хто зараз має йти,як мені довелося вибудовувати цю саму чергу шукаючи всіх іі учасників-хай все це залишається "за кадром".І от,нарешті,отримую свою дозу!!!!Задоволений як слон після купання.На питання коли ж наступний раз прийти чую відповідь:"Вам зателефонують через 28 днів"...
Шило в сраці не дозволило мені таку розкіш як очікування дзвінка впродовж 28 днів.Тож телефоную своїй сімейній,мать її так,лікарці і чую таке:"Милий мій,зараз вже ніхто нікому не телефонує,у нас не вистачає на всіх грошей.Ось тобі номер телефону,дзвони та реєструйся на друге щеплення сам.Тільки не раніше 27.08,а то вони самі там ще нічого не знають".Набирати номер я почав ще тоді як в слухавці лунало "допобачення" мого дорогого лікаря.Яке там надворі число?24?Саме час телефонувати!!!На тому кінці дроту втомлена,але привітна жінка-адміністратор сказала таке:"Зареєєструвати на другу дозу?Та легко.Яка дата Вам підходить?Коли щеплення робили?30.08 підійде?От і добре.Отже,на 30.08" Сьогодні прийшов трохи раніше.На питання "хто крайній?" сказали,що викликають за списком.А тут і дівчина зі списком вийшла.Перепитав чи я там є.Виявилося,що все ок.І з невеликим запізненням по часу мене вакцинували другою дозою.Так що на цей рік епопея з вакцинацією закінчилася.
ПС.Тепер треба не забувати раз на рік робити флюорографію.Щоб у чіпах акумулятори заряджалися Mr. GreenMr. GreenMr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-08-2021 11:25 Zandercatcher.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sharpman Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 578
Приєднався: Mar 2009
Сумы
VW Jetta 1.6TDI DSG7, была Skoda Octavia A5 1.6MPI
Повідомлення: #3779
30-08-2021 22:06 RE: Короновирус.

Ну у Вас і "страсти" Добыча мыслей У Сумах з цим набагато простіше.
У червні був у сімейного лікаря, уточнив щодо Пфайзера - колять "простим смертним", чи ні. На той час кололи тільки організовано підприємствам, але він записав у блокнот, що я та дружина хочу Пфайзер. 5 серпня телефонує медсестра, і питає, не передумали ми щодо вакцинації? Кажу, що ні, чекаємо. Тоді, каже вона, можу запросити вас з дружиною завтра на 15:30 та 15:35 у амбулаторію, з собою візміть паспорт. Супер - час та дата влаштовувала, тому записалися. Зранку ще раз дзовнила медсестра, уточнювала, щоб не забули прийти)) Прийшли на зазначений час, заповнили анкети, зайшли (по часу, черги не було) і "підсилили рівень 4G в телефоні" Smile Спитав, коли наступний раз приходити і куди дзвонити? Сказали, що через 21 день, самі зателефонують.
26 серпня вирішив сам набрати сімейного лікаря, спитав що по вакцинації, на коли приходити. Він сказав, що на завтра не буде вакцинації, що тільки 20 днів пройшло (хз як вони рахують), а у суботу зателефонував мені і запросив апргрейдитись до 5G, тільки буде жива черга. Ок, приїхали з дружиною в амбулаторію, заповнили анкети, почекали 5 хвилин, і наша черга підійшла. Через 10 хв після отримання вакцини сімейник хотів вже виписати паспорти вакцинації, але ми не знали, що потрібні закордонні паспорти, і не взяли їх із собою, тому перенесли цю процедуру на інший час.
з.и. Батьки точно по такій же процедурі отримали Модерну - все спокійно, без метушні, черг і нервів Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #3780
31-08-2021 09:20 RE: Короновирус.

хорошо вам. у вас хоть семейный врач есть. а мне (и не только мне) пришла СМС от хелси, что мой семейный врач увольняется и мне нужно оформить новую декларацию. звоню им: "а у нас нет свободных мест. идите ищите где-то нового доктора" Недоумение

P.S. а если по теме: не болел и не вакцинирован
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-08-2021 09:22 Cossack.)
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: