Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ксенон
Автор Повідомлення
petro9905 Немає
Petro7273CE
**

Повідомлень: 66
Приєднався: Mar 2010
УкрЗахідБендерШтадт
Oktavia A5 1.9 TDI
Повідомлення: #1
15-11-2010 18:24 Ксенон

Підкажіть,де у Львові можна встановити на противотуманки ксенон,а фари відрегулювати на Шкоді А5
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #2
15-11-2010 18:35 RE: Ксенон

(15-11-2010 18:24)petro9905 :  Підкажіть,де у Львові можна встановити на противотуманки ксенон,а фари відрегулювати на Шкоді А5

А перед цим правила дорожнього руху почитати слабо?
Про інших подумати... боюсь, що марно навіть пропонувати. Crying or Very sad
Чи у тебе ксенон, як у всіх "колгоспників" буде: "А мій не сліпить!"

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #3
15-11-2010 19:57 RE: Ксенон

Ігор може спочатку спитати в людини як вона це бачить? Я з тобою згідний але може Петро хоче собі спеціалізовані туманки поставити з лінзами, які пучок світла фокусують і ріжуть ітд.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
xiryrg84 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 129
Приєднався: Oct 2008
Львів
Octavia 1,6 AEE
Повідомлення: #4
15-11-2010 20:40 RE: Ксенон

Я ще не бачив ксенону на H8 цоколь, хоча може й буває, я собі сам ставив, замовив в Автозвуці, але в мене в туманці лінза, а туманка в основній блок-фарі.

SKODA OCTAVIA 1,6AEE
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2010 20:56 xiryrg84.)
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #5
15-11-2010 20:41 RE: Ксенон

(15-11-2010 19:57)StE@LtH :  Ігор може спочатку спитати в людини як вона це бачить? Я з тобою згідний але може Петро хоче собі спеціалізовані туманки поставити з лінзами, які пучок світла фокусують і ріжуть ітд.
В ближньому (дальньому) можна питати про лінзи, омивачі, хоч ставить їх відсотків 5 зі всіх хто ставить ксенон. Решта - тупо ліплять китайські лампи і розказують на всі боки: "А мій не сліпить, бо я опустив". Блювати від того совкового рагулізму хочеться.
Вже бачив Запорожця з ксеноном. Маршрутку, буквально вчора на Виговського. Саме основне, зовсім не впевнений, що у маршрутки всі повороти чи стопи працюють, зате, ксенон вліпив.

Що до протитуманок - там взагалі варіантів з лінзами, коректорами, омивачами нема. Інший тип фари, інше призначення. Ну але що дивуватись... "Яка країна, такі теракти" (с).
Обов'язково 8-12тис. бери! Може швидше хтось гайкою в лобове запустить!

Наперед вибачаюсь у топікстартера, якщо десь помилився. Нічого особистого. Просто дістала рагульня, яка понапихує ксенону всюди, де можна і сліпить всіх на своєму шляху. Мозгів подумати про інших водіїв - немає. А потім пишемо: "Ох, який же у нас народ / влада / міліція / суди дебіли! Всі кругом кондоми, один я - повітряна кулька".

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #6
15-11-2010 21:41 RE: Ксенон

Чого Ви так на топікмастера накинулись? Може дыйсно у людини стоїть лінзована оригінальна оптика?
Якщо ж ні - то тему звісну в топку!Повбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #7
15-11-2010 21:53 RE: Ксенон

(15-11-2010 21:41)migal :  Чого Ви так на топікмастера накинулись? Може дыйсно у людини стоїть лінзована оригінальна оптика?
Якщо ж ні - то тему звісну в топку! Повбывав бы
То я. Упал и качаюсь
Слушне зауваження, звісно, на що мені і звернув увагу Антон. Тому і написав:
(15-11-2010 20:41)Igor_Lviv :  Наперед вибачаюсь у топікстартера, якщо десь помилився. Нічого особистого. Просто дістала рагульня, яка понапихує ксенону всюди, де можна і сліпить всіх на своєму шляху.
Просто, як тільки почитав "ксенон" та ще й у протитуманки - відразу перед очима ті дебілоїди без лінз.
Я просто, якщо їде щось таке назустріч - тупо врубаю йому свої протитуманки та дальнє. Якщо б аналогічно поступали і інші водії - то ці "колгоспники" душе швидко позбулись свого довбаного китайського ксенону.

Між іншим, вже є і такі, де лампочки перегоріли. Так воно купляє одну лампочку і міняє. Тоді обидві фари взагалі різним кольором світять.
Зізнаюсь, я коли брав авто, також думав відразу ксенон поставити. Читав про нього, фізику багацько. Засумнівався.
А коли побачив нормальний, заводський ксенон, з лінзами, автокоректором - остаточно збився з цієї ідеї, і зараз дякую Богу за це.
Тепер, якраз дивне поєднання на дорогах їздить з таким. Або бидло на джипах, якому наср...ати на всіх, або сільські Жигулі та Запорожці, де в якомусь селі Затемному він почуває себе крутим...

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #8
16-11-2010 09:56 RE: Ксенон

Вставлю свої 5 копійок до офтопу.
Часто бачу власників дорогих іномарок, в яких рідні ксенони, але ближнє світло викручене догори, напевно їм невидно дороги, чи шо...
Так що тут спірне питання, чи сліплять тільки колгоспники.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #9
16-11-2010 10:03 RE: Ксенон

(16-11-2010 09:56)uranium :  Вставлю свої 5 копійок до офтопу.
Часто бачу власників дорогих іномарок, в яких рідні ксенони, але ближнє світло викручене догори, напевно їм невидно дороги, чи шо...
Так що тут спірне питання, чи сліплять тільки колгоспники.

Регулювання фар - проблема не менша. Також, на мою думку, 95% водіїв - просто забивають на це. Зайвий клопіт, зайві гроші. Навіть після ДТП чи ремонту. Втикнув фару і поїхав.
Пригадую, влітку, на мене на Ніко дуже здивовано дивились, коли я попросив перевірити і відрегулювати фари "просто так". Відвалив - 160грн за це.
Між іншим, по при відсутність всіляких ДТП, мої світили чомусь зависоко. І обидві - по різному. Абсолютно не багато, на кілька см, але...
ЗІ. А проблема, фактично, та сама - байдужість і самих водіїв, і ДАІ до безпеки інших водіїв та ситуації на дорогах загалом.

[Зображення: 09013048.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2010 10:04 Igor_Lviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #10
16-11-2010 10:39 RE: Ксенон

в даній дискусії підтримую Ігора.

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Хочу ксенон or4uk 19 5 339 27-07-2010 15:44
Останнє: andyvit

Швидкий перехід:


Переглядають: