Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
кандидаты... в президенты )))
Автор Повідомлення
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 278
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #761
28-09-2018 22:57 RE: кандидаты... в президенты )))

(28-09-2018 22:33)Dimon325 :  
(28-09-2018 18:48)pup :  
(28-09-2018 15:00)Lady :  FacepalmFacepalmFacepalm
Лідерка партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про намір ліквідувати НАК "Нафтогаз України" після президентських виборів.

Он и так будет ликвидирован, и без неё, это одно из условий нам.
Просто это не день ни за год, но работа давно идёт.
Скоро Солнце взорвется. Точно знаю. Хрен знает когда и как, но процесс идет. Есть возражения моей информации?Курить


Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #762
29-09-2018 00:52 RE: кандидаты... в президенты )))

(28-09-2018 21:56)Nemo78 :  
(28-09-2018 18:48)pup :  *************
Он и так будет ликвидирован, и без неё, это одно из условий нам.
Просто это не день ни за год, но работа давно идёт.

А хто газом торгувати буде? та відповідати за транзит.

Що таке «анбандлінг» (unbundling)?

«Анбандлінг» - це відокремлення діяльності з транспортування природного газу
(діяльності Оператора ГТС) від видобутку і постачання природного газу та
електричної енергії – див. ст. 9 Директиви 2009/73/ЄС:

«Одна й та сама особа чи особи не мають права:
 здійснювати прямий чи непрямий контроль над підприємством з виробництва або постачання та в той же час здійснювати прямий чи непрямий контроль або будь-яке право над оператором газотранспортної системи чи газотранспортною системою;

або
 здійснювати прямий чи непрямий контроль над оператором газотранспортної системи чи газотранспортною системою і в той же час здійснювати прямий чи непрямий контроль або право над підприємством з виробництва або постачання».

Хоча відповідно до Закону про ринок газу відокремлення оператора ГТС мало завершитися до
01 червня 2016, зволікання із рішенням Уряду призвело до затримки процесу
До 01 червня 2016 всі міжнародні партнери України очікують рішення Уряду про
відокремлення Оператора ГТС, тобто дорожню карту його створення
Подальше зволікання з вкрай важливою реформою є невиправданим!
...
2016

http://www.naftogaz.com/files/Informatio...sVesna.pdf


...
Відокремлення оператора ГТС: у Нафтогазі розповіли про дорожню карту
24.07.2018


США привітали рішення в Україні відокремити оператора ГТС
25.07.2018



Наглядові ради НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ) погодили дорожню карту про співпрацю при відділенні функції оператора газотранспортної системи (ГТС) в Україні. Про це повідомила прес-служба "Нафтогазу".

Процес відділення функції оператора ГТС (т.зв. анбандлінг) повинен бути завершений на початку 2020 року, після того, як закінчиться дія чинного контракту на транзит газу з російським "Газпромом".
...
Анбандлінг: що це і навіщо він потрібен
"Нафтогаз України" є монополістом з постачання, транзиту і зберігання газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти по трубопроводах на території України. При цьому у вимогах Третього енергетичного пакета, зобов'язання щодо виконання яких взяла на себе Україна, прописано поділ функцій постачання і транспортування газу.

Анбандлінг – це відділення від "Нафтогазу" діяльності з транспортування природного газу. Ще в листопаді 2016 року в Україні був формально створений незалежний оператор газотранспортної системи (ГТС) України – ПАТ "Магістральні газопроводи України". До 2018 року Кабмін завершив процес реєстрації "Магістральних газопроводів України", а також призначив наглядову раду нового незалежного оператора ГТС.

На той час, поки діє газовий контракт від 2009 року, МГУ запропонували тимчасово передати в управління "Нафтогазу". Але Енергетичне співтовариство, Єврокомісія і Світовий банк висловилися проти цієї ідеї.

Замість цього Міжнародні інституції запропонували на перехідний період – до кінця 2019 року, поки діє контракт з "Газпромом" – сформувати наглядові ради МДУ і "Укртрансгазу" в складі тих самих осіб, а також забезпечити фінансову незалежність цих наглядових рад. Зараз "Укртрансгаз" є оператором газотранспортної системи України і повністю належить "Нафтогазу".

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик раніше підкреслював, що без завершення реформи "Нафтогазу", в тому числі анбандлінга, вільного ринку газу в Україні не буде.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2018 01:01 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #763
29-09-2018 11:38 RE: кандидаты... в президенты )))

Корчинский. Юля - анимейшн.
http://youtu.be/nEHmSFkXOpw

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #764
29-09-2018 12:39 RE: кандидаты... в президенты )))

Вот теперь и с Корчем все понятно ))))
ПС досмотрел откуда, Александр, даже не в Корче дело, это Ваша личная подача )))
Такой подачей, Вы делаете только негатив для него, это личное мнение...
Хотя с частью именно сказанного согласен...
Вопросов нет...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2018 12:46 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #765
29-09-2018 15:15 RE: кандидаты... в президенты )))

Дружище, все мной предложенные видео пропущены через призму личного мировозрения, иначе я бы выкладывал только ссылки.

Это касается и Корчинского.

Таким образом, отделяя всю "шелуху" и неприемлемые (с моей точки зрения) тезы, я акцентирую внимание на моментах, которые стремлюсь донести до зрителя, но не более.

Как-то так... Wink Hello!

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #766
29-09-2018 15:31 RE: кандидаты... в президенты )))

(29-09-2018 15:15)Sozercatel :  Таким образом, отделяя всю "шелуху" и неприемлемые (с моей точки зрения) тезы, я акцентирую внимание на моментах, которые стремлюсь донести до зрителя, но не более.

Как-то так... Wink Hello!

примерно так? Smile



Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2018 15:32 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #767
29-09-2018 16:28 RE: кандидаты... в президенты )))

(29-09-2018 15:15)Sozercatel :  Дружище, все мной предложенные видео пропущены через призму личного мировозрения, иначе я бы выкладывал только ссылки.

Вот, Саша 1.2HTP. Помнишь, ты просил меня помотреть видео о экологической катастрофе в Армянске? Именно поэтому я не смотрю видеоролики. И именно потому я воспринимаю только чтение новостей своими глазами. И то, с умом.

Кстати, это совсем не значит, что я Не поддерживаю точку зрения Sozercatelя. Равно как и наоборот. Я просто не смотрю ничего в чужой "редакции".

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2018 16:29 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #768
29-09-2018 21:20 RE: кандидаты... в президенты )))

Миша, авторская интерпретация - это естественно, но человек мыслящий копает в глубь и делает выводы (как это сделал Александр). Это плохо? Нет. Но имульс задан и направление предлагается автором.

А почему не смотреть в чужой редакции? Если ты аналитик, то какая разница чья редакция? Главное, в таком случае, - акцентирование внимания на проблематике. Не правда ли?


(29-09-2018 15:31)AlexMotel :  
(29-09-2018 15:15)Sozercatel :  Таким образом, отделяя всю "шелуху" и неприемлемые (с моей точки зрения) тезы, я акцентирую внимание на моментах, которые стремлюсь донести до зрителя, но не более.

Как-то так... Wink Hello!

примерно так? Smile



Ни чого нэ выдно...Недоумение

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2018 21:27 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #769
29-09-2018 22:30 RE: кандидаты... в президенты )))

(29-09-2018 21:20)Sozercatel :  Миша, авторская интерпретация - это естественно, но человек мыслящий копает в глубь и делает выводы (как это сделал Александр). Это плохо? Нет. Но имульс задан и направление предлагается автором.

А почему не смотреть в чужой редакции? Если ты аналитик, то какая разница чья редакция? Главное, в таком случае, - акцентирование внимания на проблематике. Не правда ли?

Саша, который Sozercatel, как по мне, то главное - это иметь не искаженные никем другим данные к анализу.

Я уважаю интерпритацию каждого, я принимаю раскопки вглубь, нет вопросов.

Но!!! Навязчивое акцентирование автора ролика на определенной проблематике меня харит. Будь то соловьевско-киселевская пропаганда, или украинский про-патриотический слайд. Я имею на плечах чем думать. Я разберусь сам. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #770
30-09-2018 08:33 RE: кандидаты... в президенты )))

Миша, там не так, там разные люди, разные спецы в своих областях, у каждого мнение, присутствует толковое обсуждение, бывают полезные выводы... иногда получается что потратить час на передачу и сделать даже свои выводы, более полезно, чем пересмотреть 5 часов новостей и разных ресурсов... примерно как у нас на форуме, пробежал по новостям-ссылкам и в курсе )))
Не все и не всегда передачи этой программы толковые, но чаще такие...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1