Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ремонт АКБ шуруповерта.
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #21
26-04-2019 09:36 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 09:02)Лёха :  три? никиль три емкости? литий ион пять?

очевидно зря наверно литий разделяют на высокотоковые....???
Там є слово "зазвичай".

Так само зазвичай з NiMn при розряді струмом у 2С можна отримати лише 80% ємності. 3С – розумний короткочасний край, бо ресурс падає. NiMn має кращу стабільність напруги, але принципово більший внутрішній опір, який зовнішніми провідниками не покращиш.

LiOn має набагато менший внутрішній опір, більше падіння напруги при розряді (але досить рівномірне), тому йому варто обмежувати струм бо буде перегрів і займання, або як мінімум – втрата ємності. Але все одно він не на голову вище NiMn, так – короткочасно з нього можна зняти 4...5С, та за довготривалого розряду буде нагрів / перегів бо тепло треба відводити. Ті що позиціонуються як високострумові мабуть просто мають кращі провідники щоби зменшити втрати, але від виділення тепла при віддачі струму LiOn це не сильно спасе.
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #22
26-04-2019 10:00 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 09:36)SergM :  мабуть просто мають кращі провідники щоби зменшити втрати, але від виділення тепла при віддачі струму LiOn це не сильно спасе.
ясно... главное мабудь та зазвичай... правильно использовать... Facepalm
извините, забыл с кем общаюсь... Челом бью

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #23
26-04-2019 10:20 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

Ну то може пан тикне у pdf виробника, де чорним по білому буде щось про захмарні струми постійного розряду?

А я тикну:
http://www.rosebatteries.com/pdfs/Panaso...18650C.pdf
https://www.elumeen.com/media/wysiwyg/pr...50B_en.pdf
– там 2С приблизно.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-04-2019 10:25 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #24
26-04-2019 12:55 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 10:20)SergM :  Ну то може пан тикне у pdf виробника, де чорним по білому буде щось про захмарні струми постійного розряду?

А я тикну:
http://www.rosebatteries.com/pdfs/Panaso...18650C.pdf
https://www.elumeen.com/media/wysiwyg/pr...50B_en.pdf
– там 2С приблизно.

https://docs.google.com/viewer?url=https...1498507789

Цитата:Максимальный длительный ток — 15 А без контроля температуры и 30 Ампер при условии ограничения максимальной температуры в 80 градусов.

Итого, напомню, я не рекомендовал бы ставить батареи с ноута, потому, что там они скорее всего не высокотоковые... а вот эти "2с приблизно"... (нет, ну если конечно на батарее вынутой из ноутбука, SergM рассмотрит точные характеристики то да... можно )
а так да.. зазвичай, зменьшення опору, мабудь, не призводить до зменьшення нагріву...

ладно.. не могу я спорить с профессором термодинамики и прочих всякоразнооченьмногих наук.... сдаюсь...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #25
26-04-2019 13:55 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 12:55)Лёха :  https://docs.google.com/viewer?url=https...1498507789

Цитата:Максимальный длительный ток — 15 А без контроля температуры и 30 Ампер при условии ограничения максимальной температуры в 80 градусов.
Мій хід: скільки секунд буде віддавати 30А цей акумулятор ємністю 3000 мА*г? Це підпадає під поняття "довготривалий"?

US18650VTC6 має ще одні цікаві задокументовані дані: падіння ємності до ~50% після 300 циклів розряду стумом у 10А.

Виробник навіть документує що цей акумулятор витримає таке: до 19 секунд - 55А, до 6 секунд - 80А. – Яким чином це відноситься до довготривалої експлуатації?

https://keeppower.com.ua/download/01-201...6_SPEC.pdf
(свіжіша версія)

(26-04-2019 12:55)Лёха :  Итого, напомню, я не рекомендовал бы ставить батареи с ноута, потому, что там они скорее всего не высокотоковые... а вот эти "2с приблизно"... (нет, ну если конечно на батарее вынутой из ноутбука, SergM рассмотрит точные характеристики то да... можно )
а так да.. зазвичай, зменьшення опору, мабудь, не призводить до зменьшення нагріву...

ладно.. не могу я спорить с профессором термодинамики и прочих всякоразнооченьмногих наук.... сдаюсь...
Тон Ваших реплік залишає бажати кращого.
Є що казати – кажіть. Конкретні аргументи.

Думаєте у нормальних ноутбуках погані акумулятори? Там женуться за кожним доларом економії?

Для Panasonic NCR18650BD та NCR18650PF задокументовано максимальний струм у 10А з аналогічним для US18650VTC6 падінням ємності і примітками про пришвидшену дергадацію і таке інше. – Немає нічого екстраординарного.

Далі:
- У шуруповерті двигун здатен розвинути потужність 120Вт щоби взяти від акумулятора на 12В струм у 10А? Чи це просто для понтів треба віддати ~6$ за штуку замість ~4$?
- Якщо "звичайний" LiOn помітно кращий ніж ті NiMn що стояли, то який сенс гнатися за "суперхарактеристиками на усі гроші", які не факт що потрібні?
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #26
26-04-2019 15:42 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 13:55)SergM :  Є що казати – кажіть. Конкретні аргументи.

Думаєте у нормальних ноутбуках погані акумулятори? Там женуться за кожним доларом економії?

Для Panasonic NCR18650BD та NCR18650PF задокументовано максимальний струм у 10А з аналогічним для US18650VTC6 падінням ємності і примітками про пришвидшену дергадацію і таке інше. – Немає нічого екстраординарного.

Далі:
- У шуруповерті двигун здатен розвинути потужність 120Вт щоби взяти від акумулятора на 12В струм у 10А? Чи це просто для понтів треба віддати ~6$ за штуку замість ~4$?
- Якщо "звичайний" LiOn помітно кращий ніж ті NiMn що стояли, то який сенс гнатися за "суперхарактеристиками на усі гроші", які не факт що потрібні?
да, я так же совсем забыл, что вы и в экономических науках не меньший эксперт, чем Томас Фила который порит чушь... ну да ладно..

1. То есть использовать высокотоковые в шуриках не имеет смысла, а ставить в ноуты имеет... ? И да, думаю, что именно за каждым долларом и гонятся...
2. Я поставил в сетевом варианте авто предохранитель на 15А и смог его спалить.. А так то конечно шуруповерт не сможет взять 10А лежа на полке...
3. ну не нужны так не нужны.. новые руки потом отрастут...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-04-2019 16:23 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника
autodetacker Далеко
Рассказчик
**

Повідомлень: 70
Приєднався: Mar 2019

Повідомлення: #27
26-04-2019 17:20 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

С неподдельным интересом наблюдаю за теоретическими выкладками двух светил науки. Но... шуруповерт TM Compass (торговая марка, принадлежащая сети супермаркетов Эпицентр) не стоит тех усилий, и поломанных копий, которые на него затрачиваются. В лучшем случае переделать на 220. Это максимальная честь, которая может быть оказана девайсу из его ценовой категории. ИМХО Hello!

PS: Если в течении года до вещи "не дошли руки" - ее стоит выбросить (утилизировать). Это не предубеждение. Просто хлама в доме будет меньше. Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-04-2019 17:26 autodetacker.)
Шукати всі повідомлення учасника
d9n Немає
Классик
****

Повідомлень: 787
Приєднався: Mar 2012
Киев
BMW E36/VW POLO 9N
Повідомлення: #28
26-04-2019 19:49 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

1. опредилился - перепаковывать нет смысла.
2. переделать на 220 -интересно . как ?
Шукати всі повідомлення учасника
tarickb Немає
Писатель
***

Повідомлень: 341
Приєднався: Aug 2013
Івано- франківськ
Був Octavia tur 1.6 2006 Octavia A5 1.6tdi 2011r
Повідомлення: #29
26-04-2019 20:56 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

[quote='d9n' pid='2742296' dateline='1556300960']
1. опредилился - перепаковывать нет смысла.


Чого немає смислу; 4 батареї по 4уе =16уе тепер ще берем плату заряду bms ще мах 4 уе і маєте повноцінний шруповерт,
Нарахунок батарей з ноутбук так подивіться скільки роликів на ютубі з використання цих батарейок , питання думаю в тому чи їх купляти чи може взяти із старого ноутбука який десь там валяється , як не секрет тобто зазвичай 5—7 років і в кожного проходить обнова цього гаджета , для себе то буду паяти, тільки ніяк до того руки не дійдуть, бо немаю корпуса від старої батареї шукаю на Алі
Шукати всі повідомлення учасника
d9n Немає
Классик
****

Повідомлень: 787
Приєднався: Mar 2012
Киев
BMW E36/VW POLO 9N
Повідомлення: #30
27-04-2019 20:09 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

новый сетевой -388грн. в алло стоит.
переделать на 220 вт сам вряд ли смогу. может кто то сделает за недорого ?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  аккумулятор для шуруповерта AlexGor 26 25 076 13-02-2011 19:40
Останнє: Snegovik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1