Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #3431
03-12-2020 22:05 RE: Короновирус.

Ну что, получил сегодня и я + Довольно неожиданно, надо сказать... Весёлый бы получился Египет) Протекание: температура 37-38 побыла 3 дня, вчера головная боль и давление 100/70. Сегодня все нормально, если не считать нервозного состояния какого-то. Принимал Наверин 3 дня. На Азитромицин забил. Сейчас только витамины и цинк оставил.

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3432
04-12-2020 01:35 RE: Короновирус.

(03-12-2020 22:05)kwon :  Ну что, получил сегодня и я + Довольно неожиданно, надо сказать... Весёлый бы получился Египет) Протекание: температура 37-38 побыла 3 дня, вчера головная боль и давление 100/70. Сегодня все нормально, если не считать нервозного состояния какого-то. Принимал Наверин 3 дня. На Азитромицин забил. Сейчас только витамины и цинк оставил.
Общий анализ крови, включая СОЭ. Если последний выше 20 мм/час можно всё-таки пропить сумамед 6 дней по одной таблетке. Компьютерный рентген (не КТ) тоже неплохо сделать.
Понедельник вторник, следующие, (9-10 день от субботы) самые пиковые.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3433
04-12-2020 11:48 RE: Короновирус.

"борьба" ЗЕленой власти с короновирусом выглядит так...Курить

Цитата:– Ребе, у меня дохнут куры. Что делать?
– Кидай им зерно в круг, предварительно его начертив.
Еврей начертил круг, стал кидать в него зерно, но куры все равно дохли. Тогда он опять пришел к ребе:
– Что делать?
– Нарисуй квадрат и бросай зерно в квадрат. Еврей нарисовал квадрат, стал бросать в него зерно, но куры все равно дохли.
– Что делать, ребе?
– Нарисуй треугольник и бросай зерно в треугольник.
Еврей нарисовал треугольник и стал бросать туда зерно. Куры сдохли все.
– Ребе, все куры сдохли.
– Жалко, у меня было еще столько идей…

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #3434
08-12-2020 13:30 RE: Короновирус.

Органи охорони здоров'я Великобританії у вівторок почали застосування перших доз широко протестованої і незалежно перевіреної вакцини проти COVID-19, запустивши глобальну програму імунізації, яка, як очікується, буде набирати обертів у міру того, як більшу кількість сироваток отримає схвалення.
Перший знімок був зроблений рано вранці в одній з мереж лікарняних центрів по всій країні,
де початкова фаза британської програми буде розгорнута в так званий «День Перемоги» (V-Day).
Чиновники громадської охорони здоров'я просять громадськість проявити терпіння,
тому що на ранніх стадіях вакцинації будуть зроблені тільки ті, хто найбільше схильний до ризику зараження новим коронавірусів. Медичний персонал зв'яжеться з людьми, щоб домовитися про прийом, і більшості доведеться почекати до наступного року, перш ніж вакцини буде досить для розширення програми.
«Я думаю, що є всі шанси, що ми запам'ятаємо ... (вівторок) як на вирішальний поворотний момент
в боротьбі з коронавірусів », - сказав Саймон Стівенс, генеральний директор Національної служби охорони здоров'я Англії.
Першим одержувачем стала бабуся Маргарет Кінан, якій наступного тижня виповниться 91 рік.
Їй зробили щеплення в університетській лікарні Ковентрі в 6:31 ранку.
Кінан сказала, що для неї «велика честь бути першою людиною, вакцинованих проти COVID-19».
«Це найкращий подарунок на день народження, який я могла б побажати, бо це означає, що я, нарешті, можу з нетерпінням чекати можливості провести час з сім'єю і друзями в Новому році
після того, як більшу частину року була одна, - сказала вона.
Перші 800 000 доз отримають люди старше 80 років, які або госпіталізовані, або вже знаходяться на амбулаторному прийомі, а також працівники будинків для людей похилого віку. Решті доведеться чекати своєї черги.
https://www.cbsnews.com/news/covid-19-va...ion-v-day/

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3435
08-12-2020 15:48 RE: Короновирус.

Интересно, во сколько у нас ее оценят ?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 042
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #3436
08-12-2020 19:06 RE: Короновирус.

(08-12-2020 15:48)AlexMotel :  Интересно, во сколько у нас ее оценят ?

неправильный вопрос) как быстро "слуги" впарят лимит, выделенный на нашу страну?
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3437
08-12-2020 19:14 RE: Короновирус.

(08-12-2020 19:06)makell :  
(08-12-2020 15:48)AlexMotel :  Интересно, во сколько у нас ее оценят ?

неправильный вопрос) как быстро "слуги" впарят лимит, выделенный на нашу страну?

Скандалов будет до усирачки,этого не отнять.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3438
09-12-2020 10:59 RE: Короновирус.

https://lb.ua/society/2020/12/09/472561_...HqcXe4hhik

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #3439
09-12-2020 11:16 RE: Короновирус.

Где там Белый Медведь с рассказами про Швецию?

https://lb.ua/world/2020/12/07/472438_sh...odila.html
Шукати всі повідомлення учасника
Vlad2178 Немає
Классик
****

Повідомлень: 803
Приєднався: Sep 2008
Бровари
Тур 1.8t була. А5 фл 1,4тсі теж була. А7 81 kwt і ця була, А7 фл 4х4
Повідомлення: #3440
09-12-2020 11:30 RE: Короновирус.

Говорят контролирует поток 2, который как он говорил достроят и запустят еще прошедшим летом
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1