Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Війна РФ + РБ проти України
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #731
29-05-2022 00:07 RE: Війна РФ + РБ проти України

(28-05-2022 23:44)Artur_A5_BKD :  
(28-05-2022 23:19)Миша Чех :  Ні.

Чому? Тому що не на передовій? Ну то не моя провина. Не кличуть. На обліку я чесно стою. Роблю те, що можу, поки хлопці там дарують мені цю можливість. І вважаю, що це набагато корисніше, ніж постити політичне лайно с сумнівних джерел. Тож с Петрофф я згоден.

Ні.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 393
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #732
29-05-2022 00:11 RE: Війна РФ + РБ проти України

(28-05-2022 23:44)Artur_A5_BKD :  Взагалі бісить подача цієї війни, як виключно українсько-оркостанівської. Це ж очевидно, що відбувається перерозподіл впливу Штатів і рашкі.
Так и живем. С таким населением...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #733
29-05-2022 00:12 RE: Війна РФ + РБ проти України

(28-05-2022 23:44)Artur_A5_BKD :  Взагалі бісить подача цієї війни, як виключно українсько-оркостанівської. Це ж очевидно, що відбувається перерозподіл впливу Штатів і рашкі. Тільки штати ведуть набагато тонкішу гру, роблячи брудну роботу чужими руками, а рашка, як добваний гопник, у якого не вистачає мізку на інтелектуальне протистояння, полізла у бійку.

Уууууу, как тут все интересно....
Конечно, тонкие Штаты взяли своими ручками российские войска и разместили их вокруг границ с Украиной. А потом позвонили путину и сказали, начинай, гопник.


Стісняюсь спитати, у кого тут сумнівні джерела?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 00:14 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #734
29-05-2022 00:16 RE: Війна РФ + РБ проти України

(28-05-2022 07:07)alexa111 :  
(28-05-2022 00:55)ПетроФФ :  
(27-05-2022 09:34)alexa111 :  західні країни вже бояться щоб не вийшло як в афганістані, де надані гроші корупція зіла... реформ то не робиться в країні і ніхто іх робити не збираеться.
Я проглянув ваші повідомлення на форумі, так заради ціковості, 95 відсотків це політичне гівно. Яке почалось задовго до війни і це на автомобільному ресурсі. Піздєть це звичайно не мішки ворочать. Мене цікавить , а що ви крім свого пиздежу робите для перемоги?
З вашої логіки можу задати аналогічне питання. Чого в форумі сидите , перечитуете всі повідомлення. Бігом кувати перемогу. Нема часу на сварки в форумах.


Якщо зараз не до часу політичні сварки, якого чорта влада без пояснень не пустила Порошенка на конференцію НАТО , як депутата?
Не потрібно відповідати питанням на питання!
Повторю питання , що ви робите для перемоги ?
Переглянув ваші повідомлення, тому що маю час і впевнився, що це пише звичайний бот.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #735
29-05-2022 00:23 RE: Війна РФ + РБ проти України

Я дивлюсь на цифри, а не на політичні статті. І бачу, що долар вже майже наздогнав євро. Та й економіка штатів теж показала зріст за цей період.

Що до розміщення військ - перечитайте ще раз уважно моє попереднє повідомлення. Я не так написав. Але викручувати, як вам заманеться - то ваше право, звісно.


А щодо "такого населення" - не треба мені розповідати. Бо я перестав спілкуватися навіть з батьками через їх проросійську позицію. Об'єктивний погляд - це не виправдання ворога.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 00:32 Artur_A5_BKD.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #736
29-05-2022 00:35 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 00:23)Artur_A5_BKD :  Я дивлюсь на цифри, а не на політичні статті. І бачу, що долар вже майже наздогнав євро. Та й економіка штатів теж показала зріст за цей період.

А про ковід і виплати по курц арбайту та
щодо інших виплат незабезпечених грошей Ви вже забули? Тобто два роки ковіду на економіку начебто не вплинули, а три місяці війни раптом зрівняли євро з доларом?

Артур, подумайте трохи глибше. Криза війни тільки зараз наздоганяє Україну. А до Європи вона ще прийде пізніше. І до Америки теж.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #737
29-05-2022 00:43 RE: Війна РФ + РБ проти України

Цитата:Президент Владимир Зеленский рассказал, что ему предлагали эвакуировать людей за год до вторжения России в Украину. «Мы знали, что полномасштабное вторжение может быть в любой момент. Путь, который предлагался нам - бить в колокола, рыть окопы, вывозить людей из страны, и это надо было делать за год до этого вторжения, - я считаю, что был неправильным, потому что сеять панику в нашем обществе не надо. Потому что все это ударит по финансовой ситуации, по нашему бюджету и по экономике. Но наша страна готовилась».

Когда страной руководит долбоеб, это всегда печально. Когда долбоеб руководит страной воюющей - это всегда трагедия. Это ОБЯЗАТЕЛЬНО оплачивается жизнями. Чужими жизнями. Вашими жизнями.
Именно вот это, вместо того, чтобы использовать ЦЕЛЫЙ СУКА БЛЯДЬ ГОД!!! для строительства обороны, не рыло вам окопы в Буче и Ирпене. Чтобы не пугать инфантильных детишек, за которых он считает граждан своей страны.
А потом пришли танки.
Именно вот это вот не било в колокола, не закупало оружие и не готовило эвакуацию. Вашу эвакуацию.
А потом именно вот это вот с заваленных трупами улиц Бучи поливало говном НАТО, которое ГОД НАЗАД СУКА БЛЯДЬ ЕГО ПРЕДУПРЕЖДАЛО!!!
Минус двадцать, тридцать, а то и сорок процентов ВВП - это дикие, совершенно катастрофические показатели, которые вся страна почувствует уже осенью - что у тебя сейчас с экономикой, придурок?
Забитые под завязку эвакуационные поезда, где люди бросали престарелых родителей инвалидов, чтобы вывезти детей и писали им на спинах имена и адреса - что там у тебя с паникой, придурок?
Демилитаризованный Чонгар, «про@бали Мариуполь», полная блокада с моря, перекрытие экспорта зерна, весь мир собирает украинской армии бензин по капле, каски-броники-носки-волонтеры-полное дежа вю-здравствуй, 2014 - что у тебя там с подготовкой, придурок?
Эталонный представитель эффекта Даннинга-Крюгера. Просто эталонный.
Каждый раз, когда оно открывает рот без бумажки... Это просто пиздец какой-то.
И это выбрали вы. Именно вы, дорогие мои любители бархатного баритона.
Которые сейчас прибегут в комменты.
Рассказывать, как Порошенко с НАТО и Байденом насрали в штаны.
И никто другой.
Давно хочу спросить...
Вы там поржали хоть?

Курить

ЗЫ. хочу напомнить незыблемый принцип: чей то подвиг - результат проёба кого то конкретного, у кого есть ФИО и должность.
тысячи подвигов, которые сейчас, в данный момент совершают наши солдаты...

Курить

ЗЗЫ. как вам шашлыки на майские, вкусные?

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 01:02 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #738
29-05-2022 00:50 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 00:35)Миша Чех :  
(29-05-2022 00:23)Artur_A5_BKD :  Я дивлюсь на цифри, а не на політичні статті. І бачу, що долар вже майже наздогнав євро. Та й економіка штатів теж показала зріст за цей період.

А про ковід і виплати по курц арбайту та
щодо інших виплат незабезпечених грошей Ви вже забули? Тобто два роки ковіду на економіку начебто не вплинули, а три місяці війни раптом зрівняли євро з доларом?

Артур, подумайте трохи глибше. Криза війни тільки зараз наздоганяє Україну. А до Європи вона ще прийде пізніше. І до Америки теж.

Яка головна повістка санкцій? Відмовитись від російської нафти та газу. Хто в нас головні постачальники нафти, не рахуючи арабську коаліцію? 2 місто штати, 3 - оркостан.
З газом приблизно така ж сама історія. Мені чомусь це не здається збігом обставин.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #739
29-05-2022 00:55 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 00:50)Artur_A5_BKD :  
(29-05-2022 00:35)Миша Чех :  
(29-05-2022 00:23)Artur_A5_BKD :  Я дивлюсь на цифри, а не на політичні статті. І бачу, що долар вже майже наздогнав євро. Та й економіка штатів теж показала зріст за цей період.

А про ковід і виплати по курц арбайту та
щодо інших виплат незабезпечених грошей Ви вже забули? Тобто два роки ковіду на економіку начебто не вплинули, а три місяці війни раптом зрівняли євро з доларом?

Артур, подумайте трохи глибше. Криза війни тільки зараз наздоганяє Україну. А до Європи вона ще прийде пізніше. І до Америки теж.

Яка головна повістка санкцій? Відмовитись від російської нафти та газу. Хто в нас головні постачальники нафти, не рахуючи арабську коаліцію? 2 місто штати, 3 - оркостан.
З газом приблизно така ж сама історія. Мені чомусь це не здається збігом обставин.

А чому це раптом не рахується арабська коаліція? Бо руським вигідно казати про профіт Штатів? )))

Артур, фільтруйте свої джерела. Бо тхне.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 00:56 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #740
29-05-2022 00:57 RE: Війна РФ + РБ проти України

Експерти таке питаня, на заправках ми заправляємось ГСМ, з європейських заводів, а яку нафту вони там переробляють?

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 360 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Війна РФ проти України (до 24.02.2022) Майстер 64 425 12 304 928 24-02-2022 00:00
Останнє: smile
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 932 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 163 121 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1