Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Війна РФ + РБ проти України
Автор Повідомлення
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #741
29-05-2022 01:00 RE: Війна РФ + РБ проти України

Доречі, безпосередньо війни не стосується, але...
Хтось дійсно вірить, що Європа так пушить елекрифікацію авто через екологію? Враховуючи, що навіть поточний стандарт двигунів шкодить екології менше, ніж зношення шин та гальмів. Мені чомусь здається, що справжня причина - це спроба позбутися нафтової залежності. Алеж я прото "таке населення", то доречно було б додати мем з котом про "маячня якась".
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 393
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #742
29-05-2022 01:00 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 00:43)smile :  
Цитата:Президент Владимир Зеленский рассказал, что ему предлагали эвакуировать людей за год до вторжения России в Украину. «Мы знали, что полномасштабное вторжение может быть в любой момент. Путь, который предлагался нам - бить в колокола, рыть окопы, вывозить людей из страны, и это надо было делать за год до этого вторжения, - я считаю, что был неправильным, потому что сеять панику в нашем обществе не надо. Потому что все это ударит по финансовой ситуации, по нашему бюджету и по экономике. Но наша страна готовилась».

Когда страной руководит долбоеб, это всегда печально. Когда долбоеб руководит страной воюющей - это всегда трагедия. Это ОБЯЗАТЕЛЬНО оплачивается жизнями. Чужими жизнями. Вашими жизнями.
Именно вот это, вместо того, чтобы использовать ЦЕЛЫЙ СУКА БЛЯДЬ ГОД!!! для строительства обороны, не рыло вам окопы в Буче и Ирпене. Чтобы не пугать инфантильных детишек, за которых он считает граждан своей страны.
А потом пришли танки.
Именно вот это вот не било в колокола, не закупало оружие и не готовило эвакуацию. Вашу эвакуацию.
А потом именно вот это вот с заваленных трупами улиц Бучи поливало говном НАТО, которое ГОД НАЗАД СУКА БЛЯДЬ ЕГО ПРЕДУПРЕЖДАЛО!!!
Минус двадцать, тридцать, а то и сорок процентов ВВП - это дикие, совершенно катастрофические показатели, которые вся страна почувствует уже осенью - что у тебя сейчас с экономикой, придурок?
Забитые под завязку эвакуационные поезда, где люди бросали престарелых родителей инвалидов, чтобы вывезти детей и писали им на спинах имена и адреса - что там у тебя с паникой, придурок?
Демилитаризованный Чонгар, «про@бали Мариуполь», полная блокада с моря, перекрытие экспорта зерна, весь мир собирает украинской армии бензин по капле, каски-броники-носки-волонтеры-полное дежа вю-здравствуй, 2014 - что у тебя там с подготовкой, придурок?
Эталонный представитель эффекта Даннинга-Крюгера. Просто эталонный.
Каждый раз, когда оно открывает рот без бумажки... Это просто пиздец какой-то.
И это выбрали вы. Именно вы, дорогие мои любители бархатного баритона.
Которые сейчас прибегут в комменты.
Рассказывать, как Порошенко с НАТО и Байденом насрали в штаны.
И никто другой.
Давно хочу спросить...
Вы там поржали хоть?

Курить

ЗЫ. хочу напомнить незыблемый принцип: чей то подвиг - результат проёба кого то конкретного, у кого есть ФИО и должность.
тысячи подвигов, которые сейчас, в данный момент совершают наши солдаты...

Курить
Что-то до боли знакомое, за что я тупых комментариев огребал много времени назад... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #743
29-05-2022 01:06 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:00)Artur_A5_BKD :  Доречі, безпосередньо війни не стосується, але...
Хтось дійсно вірить, що Європа так пушить елекрифікацію авто через екологію? Враховуючи, що навіть поточний стандарт двигунів шкодить екології менше, ніж зношення шин та гальмів. Мені чомусь здається, що справжня причина - це спроба позбутися нафтової залежності. Алеж я прото "таке населення", то доречно було б додати мем з котом про "маячня якась".

Хто сказал, что Европа пушит? Особенно после +250% за электричество в этом году?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #744
29-05-2022 01:07 RE: Війна РФ + РБ проти України

Всі ж дорослі і всі розуміють, що не можливо просто закрити кран.
Як і «ми не купляємо россійський газ з 2015 року».
Це важкий і довготривалий шлях по ізоляції оркостану, але радує настрій всього світу.
І так, ми запрвляємо бензин на 60-70 відсотків вироблений з россійскої нафти, але це краще ніж напряму купувати вже з доданою вартістю з россійських чи білоруських нпз.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #745
29-05-2022 01:14 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:06)Миша Чех :  
(29-05-2022 01:00)Artur_A5_BKD :  Доречі, безпосередньо війни не стосується, але...
Хтось дійсно вірить, що Європа так пушить елекрифікацію авто через екологію? Враховуючи, що навіть поточний стандарт двигунів шкодить екології менше, ніж зношення шин та гальмів. Мені чомусь здається, що справжня причина - це спроба позбутися нафтової залежності. Алеж я прото "таке населення", то доречно було б додати мем з котом про "маячня якась".

Хто сказал, что Европа пушит? Особенно после +250% за электричество в этом году?

Отож. А до цього року була повістка повністю позбутися ДВЗ до 2025 року. Але раптом з хрустом ввімкнули задню. Та щє й нафту з газом тепер у рашці некомільфо купляти. Так, арабам теж добре, але вони і до того почувалися непогано, а ось штатам було погано, а стало добре. Але ж, будь який сухий погляд на факти, котрий виставляє штати в невигідному світлі тут буде сприйматися, як "тхнущі джерела", хоча джерела - це просто цифри.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #746
29-05-2022 01:14 RE: Війна РФ + РБ проти України

До речі, знаєте яке відчуття, коли стоїш в черзі на заправці , а за нею в 100 метрах падає калібр і не вибухає?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 01:16 ПетроФФ.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #747
29-05-2022 01:21 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:14)Artur_A5_BKD :  Отож. А до цього року була повістка повністю позбутися ДВЗ до 2025 року. Але раптом з хрустом ввімкнули задню. Та щє й нафту з газом тепер у рашці некомільфо купляти. Так, арабам теж добре, але вони і до того почувалися непогано, а ось штатам було погано, а стало добре. Але ж, будь який сухий погляд на факти, котрий виставляє штати в невигідному світлі тут буде сприйматися, як "тхнущі джерела", хоча джерела - це просто цифри.

ахуїтєльно. пиздець у найкращому сенсі. ти, часом, не підробляєш спічрайтером у путіна з лавровим?

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #748
29-05-2022 01:26 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:14)Artur_A5_BKD :  
(29-05-2022 01:06)Миша Чех :  
(29-05-2022 01:00)Artur_A5_BKD :  Доречі, безпосередньо війни не стосується, але...
Хтось дійсно вірить, що Європа так пушить елекрифікацію авто через екологію? Враховуючи, що навіть поточний стандарт двигунів шкодить екології менше, ніж зношення шин та гальмів. Мені чомусь здається, що справжня причина - це спроба позбутися нафтової залежності. Алеж я прото "таке населення", то доречно було б додати мем з котом про "маячня якась".

Хто сказал, что Европа пушит? Особенно после +250% за электричество в этом году?

Отож. А до цього року була повістка повністю позбутися ДВЗ до 2025 року. Але раптом з хрустом ввімкнули задню. Та щє й нафту з газом тепер у рашці некомільфо купляти. Так, арабам теж добре, але вони і до того почувалися непогано, а ось штатам було погано, а стало добре. Але ж, будь який сухий погляд на факти, котрий виставляє штати в невигідному світлі тут буде сприйматися, як "тхнущі джерела", хоча джерела - це просто цифри.

Головне, не забудьте у свої факти додати той факт, що Штати і без Європи ледь встигали реалізовувати свої вуглероди в Азії. Особливо, коли Китай відмовився від вугілля. Тому їм європейський ринок був зовсім не потрібний. Перехід Європи на електрику не більше ніж дурний популізм. За що Європа вже поплатилася. Короткотерміново виграла з цього росія. Але ніяк не Штати.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #749
29-05-2022 01:39 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:21)smile :  ахуїтєльно. пиздець у найкращому сенсі. ти, часом, не підробляєш спічрайтером у путіна з лавровим?

Курить

Так, підробляю. Саме тому розісрався з батьками з проросійською позицією та доначу безпосередньо знайомим хлопцям на фронті, щоб гроші напевне дішли до них та були використані за призначенням - для вбивства загарбників, а не розпихані по кишенях нашої влади.

Ще раз наголошую, оркостан для мене такий же ненависний ворог, як і для вас. Але я також бачу, що хтось (не Україна) отримує з цієї війни профіт. Та ніхто мене не змусить не помічати цього.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #750
29-05-2022 02:07 RE: Війна РФ + РБ проти України

(29-05-2022 01:39)Artur_A5_BKD :  
(29-05-2022 01:21)smile :  ахуїтєльно. пиздець у найкращому сенсі. ти, часом, не підробляєш спічрайтером у путіна з лавровим?

Курить

Так, підробляю. Саме тому розісрався з батьками з проросійською позицією та доначу безпосередньо знайомим хлопцям на фронті, щоб гроші напевне дішли до них та були використані за призначенням - для вбивства загарбників, а не розпихані по кишенях нашої влади.

Ще раз наголошую, оркостан для мене такий же ненависний ворог, як і для вас. Але я також бачу, що хтось (не Україна) отримує з цієї війни профіт. Та ніхто мене не змусить не помічати цього.
Не розумію, чоми ви виправдовуєтесь?
Не обов‘язково «метати бісер»…
Дуже все політично коли йде війна.
На мій погляд при данній ситуації немає взагалі місця політиці, навіть УПЦ так розуміє ситуацію.
Закінчиться війна, тоді хай знову будуть порошенки-зеленські, а можливо і вилізуть «кулі в лоб» і інші тимошенки…
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-05-2022 02:29 ПетроФФ.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 360 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Війна РФ проти України (до 24.02.2022) Майстер 64 425 12 304 898 24-02-2022 00:00
Останнє: smile
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 932 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 163 119 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1