Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Війна РФ + РБ проти України
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #781
31-05-2022 21:57 RE: Війна РФ + РБ проти України

ПетроФФ, чекай крутку хвилю...
мэй би утром найдется кто-то, кто знает 111...
Утром , буду просить Диму и Андрея удалить это чудо , на...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #782
31-05-2022 22:53 RE: Війна РФ + РБ проти України

Хм...
Просмотрел я посты 111-го ...
Есть вероятность, что придется вам, пацаны, извиняться.


К defence-line.org огласите пожалуйста претензии. Кроме того что визуально другой графически, но тот же словесно бренд зарегистрирован в рФ, пока ничего найти не могу.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-05-2022 22:55 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #783
31-05-2022 23:14 RE: Війна РФ + РБ проти України

НЕ фиг здесь извиняться...
Чел накидывает только говно, которое должно бурлить..
Чела никто не знает...
Дефенс писал и чел, что пленных брать не нужно...
Миш, а на каком языке дефенс пишет ?
А откуда этот чел вообще взялся, а откуда у него такие ссылки ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-05-2022 23:16 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #784
31-05-2022 23:36 RE: Війна РФ + РБ проти України

Про defence

https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...pid2847401

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
alexa111 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 221
Приєднався: Aug 2020

Повідомлення: #785
01-06-2022 06:17 RE: Війна РФ + РБ проти України

(31-05-2022 23:36)Миша Чех :  Про defence

https://www.skoda-club.org.ua/forum/show...pid2847401
+1. Гарні аналітичні викладки як про історію так і сучасне. І багато чого збулося, про що вони попереджали. І в своїй критиці вони завжди були праві.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Odessit Немає
Классик
****

Повідомлень: 840
Приєднався: Apr 2016

A7 1,4был, Pajero Sport 2018 стал
Повідомлення: #786
01-06-2022 08:35 RE: Війна РФ + РБ проти України

Defence line сильно оптимистичны в своих прогнозах. По их прогнозам после 2014 года рф должна была уже раз 10 развалиться, но до февраля 2022 их экономика вполне неплохо себя чувствовала, в том числе и население.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #787
01-06-2022 09:24 RE: Війна РФ + РБ проти України

Имхо не стоит говорить об оптимистичности вслух в присутствии Арестовича. Smile

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #788
01-06-2022 12:03 RE: Війна РФ + РБ проти України

(30-05-2022 17:13)Эдгар :  ... Мої рідненькі Мама і Тато під окупаціїє з першого дня. Спроби вивезти - марні. Категорично відмовилися, і автівку присилав і умовляв і скандали, але рідні стіни не відпускають. ...
Повернуся на початок війни...
До прикладу моя рідня: батько, тітка, сестри двоюрідні. На мої роздуми про то, куди і чим їх вивозити з міста, казали: та ну, ми залишилося, тут рідні будинки-квартири, якось вже переживемо і т.д. Чому саме я цим переймався, тому що там в декого немає кому організувати і не має на чому, в разі небезпеки виїхати. Але й в мене не все так просто. Проблема в тому, що одне п'ятимісне авто може їхати хоч у Львів, хоч в Польщу, а друге доїде лише до Бродів, ну може до якогось Буська, але до Львова точно не дотягне, а чи буде час і можливість його заряджати там десь - то не відомо. Тобто, організувати повноцінний переїзд, з пралками і телевізорами не вийде. Треба буде сідати як є, пакувати мінімум речей і вперед. Так от дивлячись на все це нажите нєпосільним трудом майно, то всі сказали: ні, ми залишилося тут. На мої заперечення, типу нахрін ви мені в місті, в разі боїв на його околицях чи в ньому самому то відповідали, що ми тут самі, а ви там собі будете воювати. Кажу далі, що я, коли буде хвилинка між боями, замість того щоб поглибити свій окоп, поїсти, чи просто відпочити, буду нестися через все місто (або й далі) щоб перевірити чи з вами все впорядку. На що знову була відповідь, мол ми дорослі, і ти не мусиш переживати за нас. Кажу, а ви б переживали? Ну наприклад, після чергового обстрілу була б інформація, що бомбили мій район. Понищили будинки. Зв'язку немає. Не пішли б дивитися, чи нас не завалило в підвалі? Кажуть пішли б. Питаю, а якщо я буду знати, що ваша багатоповерхівка постраждала в результаті обстрілу, то мені чекати русню (чи скоріше бульбашів) в окопі, чи бігти до вас, бо може вас можна ще врятувати? Кажуть, вже не так бодро і впевнено, що не треба бігти, бо якщо вмремо, то така доля і бла-бла-бла. Кидаю останній (як я тоді думав) козир, кажу, ок, якщо вмрете то добре (по дурному звучить). А якщо вам привалить ноги, і із-за того, що нікому буде вас дістати вчасно, вам ці ноги треба буде ампутувати? То як мені далі з цим жити? Хто вас під час війни буде таскати на горшок і назад? Задумалися.
Останнім козирем виявилася Буча. Не тільки Буча, а історії з міст звільнених з окупації. Розповіді про голод, знущання, гвалтування жінок, дітей і старих. Показував своїм. Питав, чи поїхали б з міста зараз, якби були війська під містом. То всі сказали, що якщо б була можливість, то поїхали б, навіть у багажнику. Батька тільки не питав. Бо він, скоріше за все, рвався би в бій. Але в нього є авто, тому ми б його виперли б в якості водія. Дуже надіявся, що під той шумок і сина би теж, як водія, відправив би (бо авта три, і водіїв би бракувало). Хоча тут шансів значно меньше...
Мушу сказати, що наразі моєму місту нічого не загрожує. І не загрожувало раніше (окрім прильоту трьох ракет по залізниці, але то було давно, і всі забули). Тому не знаю, як би все було б під час реальної небезпеки. Може і сам би в штани наклав і повикидав би отих родичів з свого авто, аби самому влізти, щоб втекти, але думаю що ні. Принаймні першочерговий план був завантажити три авто (свого Пассата, Зою жінки і Гольфа батька) всіма родичами жіночої статі, і чоловічої (після 60ти і до 18ти років), а самим обороняти місто. Не факт, що дали б Джавеліна в руки, але Калаша може й випросив би. Як ні, то хоч лопата, сокира пригодилася б. Не в плані йти на танк з лопатою, а в плані щоб з тією лопатою зробити так, що танк не пройде, або пройде не так швидко.
До чого то все? До того, що не розумію я людей, які свідомо, маючи можливість виїхати, і не маючи необхідності залишаються в місті, не виїжджають. А якщо місто в окупації, і ви не член партизанського загону, то необхідності залишатися немає. Якщо ще місто не захоплене, то, теоритично, може ще й потрібні в тому місті, але необхідно виїхати з нього разом (а краще трішки раніше) з військами, що його обороняють. Тому дивно було читати, котрогось дня повідомлення, коли не то з Лисичанська, не то з Сєвєродонецька вивезли аж 6(!) людей. І фото, автобус, а в ньому троє сиділо. Можливо інший автобус був, ще з трьома. Інші не захотіли. А тепер сидять по підвалах, і ділять останню хлібину на всіх, і останні ковтки питної води. Чим думають - не зрозуміло.
Звичайно то все не стосується ситуації з Маріуполем. Люди просто не встигли виїхати, або не знали що треба (хто ж міг подумати, що в 2022 році солдати будуть до смерті гвалтувати двохрічних дітей). А як зрозуміли, то вже не було можливості. Так само як з Бучі, Ірпеня і інших. Але коли є чим, є куди, є коли і, найголовніше, вже знаєш, що може бути коли не виїдеш, то я не розумію тих людей, що залишаються.
То Эдгар: надіємося, що з вашими близькими все буде добре. Але не полишайте спроб їх звідти витягнути. Бо одна справа зараз, а друга як буде коли русню там прижмуть, і вони розлючені будуть тікати з міста...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-06-2022 12:11 Юрий 4х4.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Odessit Немає
Классик
****

Повідомлень: 840
Приєднався: Apr 2016

A7 1,4был, Pajero Sport 2018 стал
Повідомлення: #789
01-06-2022 14:49 RE: Війна РФ + РБ проти України

(01-06-2022 12:03)Юрий 4х4 :  
(30-05-2022 17:13)Эдгар :  ... Мої рідненькі Мама і Тато під окупаціїє з першого дня. Спроби вивезти - марні. Категорично відмовилися, і автівку присилав і умовляв і скандали, але рідні стіни не відпускають. ...

Звичайно то все не стосується ситуації з Маріуполем. Люди просто не встигли виїхати, або не знали що треба

Из Мариуполя можно было выехать первые 2 месяца как на своей машине так и на эвакуационном автобусе. С трудностями и опасностью, но можно.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #790
01-06-2022 22:06 RE: Війна РФ + РБ проти України

(31-05-2022 12:04)alexa111 :  https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics...efiru.html
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що 5 канал, Прямий та Еспресо, які відносять до пулу Петра Порошенка, вимкнули з цифрового ефіру через «нарцисизм» п’ятого Президента України.
Добыча мыслей
при теперішній владі нарциз може бути тільки один, і тільки йому можна красуватися на екранах.
я як він чудово описав свого президента.
а канали можуть вимикати по любій надуманій причині... і навіть не бояться озвучувати такі нажумані причини. а чого і кого боятися?

зеля к выборам, сука, уже трамбуется. бо, блять, кто же помощь запада пилить будет, если не он с коломойским. Курить

Цитата:У победы может быть только один отец. И этот отец должен быть безгрешен. Все косяки должны быть повешены на всех других. Кого угодно других, но - других. Поэтому увольняют начальника СБУ Харькова, и он в ответ охуевает - за что?? Поэтому увольняют Денисову - и в ответ охуевают уже депутаты Европарламента: за что?? Поэтому генерал Марченко под подпиской о невыезде защищает Николаев - и так же тихо и незаметно пропадает с радаров обратно куда-то там под подписку. Поэтому Порошенко в принципе не может попасть на ассамблею НАТО. Поэтому закрывают сразу три не таких, как надо, канала с формулировкой "за нарциссизм" (сука, блять, што???) Поэтому дикая травля Бутусова с призывом посадить за шпионаж. Поэтому заведены уголовные дела на Турчинова, Пашинського и Черновол. Которых прямо из окопов вызывают в суд.
Интересно, Залужный понимает, что с ним будет примерно то же самое?
Что он потом тихо и незаметно будет оттеснен в тень.
На трибуне должен остаться только один полководец.
Наивеличайший Лидер Современности.
Ну и вокруг него, конечно, новые герои-патриоты.
Вилкул. Подоляк. Корбан. Овсянникова.
Какой-то пиздец, блядь, опять начался.

ЗЫ. потому шо единяться можно только вокруг зели. но не вокруг Украины. Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-06-2022 22:26 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 345 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Війна РФ проти України (до 24.02.2022) Майстер 64 425 12 270 654 24-02-2022 00:00
Останнє: smile
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 779 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 162 338 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1