Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Сертифіковані СТО Єврокара у Львові
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #131
27-10-2009 11:09  

VovaLviv :Я теж думаю, що поїду на Галант Авто! Razz Razz Razz Але чому на Галич Авто не думають про конкурентів і про конкурентні ціни???? Shocked Shocked Shocked Вони можуть втратити так всіх клієнтів... Курить Чи може там так роблять, що ціна відповідає якості... Бо є китайські автомобілі - і відповідна ціна на них, і якість їх, і є Шкоди! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Бо вони не тільки Шкодами займаються.

Ще один нюанс. На Галанті лиють не Шелл а Мобіл 1. Причому я б радив тобі в них перепитати чи вони погодяться на твою оливу ... машина ще гарантійна і вони можуть крутити носом.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
VovaLviv Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 93
Приєднався: Nov 2008

Октавия Тур 1,6 5+
Повідомлення: #132
27-10-2009 11:59  

Дякую за нюанс, щодо марки оливи! Поцікавлюсь там, що і як! Very Happy Very Happy Very Happy
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #133
03-11-2009 18:18  

прошел очередное ТО на "Галанте"
очень доволен работой этой СТО Rulez

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #134
28-12-2009 10:12  

Антимонопольний оштрафував «Галич-Авто» на 24 тис грн

Цитата:Львівське обласне відділення Антимонопольного Комітету оштрафувало ВАТ «Галич-Авто» на 24 тис грн за зловживання монопольним становищем, повідомляється на сайті АМКУ.

Як з’ясувалося, підприємство без об’єктивних на те причин застосовувало різні умови до рівнозначних угод із споживачами щодо надання послуг з технічного обслуговування автомобілів «Skoda». Зокрема, у договорах встановлювалися різні терміни оплати за послуги, нарахування пені у випадку невиконання договірних зобов’язань.

http://portal.lviv.ua/news/2009/12/28/111341.html

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #135
29-12-2009 23:27  

А мені на "Галанті" пагано(через день зламався!) поставили блокіратор "construct",точніше ту частину механізму,що відповідає за блокування капоту.Не буду вдаватися в подробиці,але скажу одне-халтура!Прийшлося справляти все своїми руками...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
guru Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Mar 2010

Повідомлення: #136
05-03-2010 02:04 Ответ:

(29-12-2009 23:27)project :  А мені на "Галанті" пагано(через день зламався!) поставили блокіратор "construct",точніше ту частину механізму,що відповідає за блокування капоту.Не буду вдаватися в подробиці,але скажу одне-халтура!Прийшлося справляти все своїми руками...

Звучить дивно,адже при виникненні проблеми слід звертатись на СТО. На замок "construct" також розповсюджується гарантія. А Ви туди своїми руками. І напевно не прийшло в голову, що крім Вас ще в когось є доступ до авто. Адже достатньо кинути капот при замкнутому замку "construkt", щоб щось вламати. Ви не застраховані від подібних дій зі сторони дружини або дітей. А потім- халтура.
Я все це викладую, як адвокат. Я не заінтересована сторона. Лише маю бажання донести до Вашого відома, як в мене складуються стосунки з Галантом. Володію автомобілем А5 в старому кузові. В дружини- Сіат леон. Обидва авто придбані на Автотрейдингу і обслуговуються на ГалантАвто у Львові. І ніяких проблем ні в мене, ні в дружини. Замок, про який йдеться, мені відомий, адже у мене також таке встановлено, якщо не помиляюсь трісистем або трілок від компанії "construkt". Дуже шкода, що такий пристрій не придумали на леон-одним поворотом ключа блокується задня передача і капот.
Так ось- встановлений пристрій вже більше року бездоганно працює. Все чітко підігнано і змащено. Після встановлення всіх засобів безпеки майстер персонально провів одногодинну бесіду,де чітко і ясно пояснив, чого не вартує робити і як себе вести в тих чи інших ситуаціях, за що йому Велике Спасибі. До речі, а Ви з ним розмовляли? Може Ви ще і на каву не дали? А чи Ви не пробували закрити цей "construkt" при вимкнутій задній передачі(якщо дуже цього бажати то ключ стане вдвічі коротший) Проблема з капотом також могла виникнути при неправильних діях з Вашого боку(гіпотетично) про що вище підкреслено. А тепер усміхнітьсяМир
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #137
08-03-2010 00:04 Ответ: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Ну що...я так поняв з'явились сумніви в моїх словах...Тоді по порядку:механізм замикання капоту зламався тому,що пагано був закріплений трос у циліндрі,його елементарно "розтягнуло" і при намаганні відкрити капот витягнуло лічинку замка разом з тросом!ShockedДо речі сам трос замість двох болтів(під внутрішній шестигранник)був закріплений тільки одним і звісна річ,той один бовт попер на місто другого (якого нема)наскрізь,чим уже його пошкодив(ну згубили пацани бовтика,з ким не буває,а болт між іншим дефіцитний,але тільки не для мене,бо там де я працюю їх,як гуталіну)...Я лишився з "вісюлькою" від замка капота(за який,до речі,заплатив 3400гр!).Бажання їхати за 90км на сервіс в ожеледицю і на літній резині в мене не було і тому прийшлося все справляти своїми руками...Першою проблемою було те,що трос був пошкоджений(пом'ятий) і зробити йому натяг не було можливості,бо натягнути його можливо тільки розібравши кожух КПП..,та й не факт,що потім пошкоджений трос не заїдав би в оболонці витого кожуха.Прийшлося рубанути зубильцем частину троса...Тепер постало питання,як встановити(закріпити)трос і лічинку замка так,щоб при оберті ключа вона ховалась в обойму(механізму натягу в мене ж не має!).Прийшлося вираховувати отвір в обоймі,щоб при ручному натязі лічинки(а по простому-заштовхуванні при допомозі великого пальця руки)в мене співпали два отвори-один мій,другий заводський...Але завдяки тому,що з такими тросіками я маю справу вже років з п'ятнадцять робота була зроблена...Я вже не буду розказувати,як я викручувався після того,як вкоротив тросік і кожух став природньо довшим....До речі,guru,як буде час попробуйте вкоротити кожух троса,так щоб не пошкодити сам трос,який знаходиться всередині...тай ще лише трохи виглядує з під мотора!Я вже мовчу про те,що сам кожух троса кріпиться в обоймі не через металічний ковпочок,а просто вкручуванням бовта в сам витий кожух...Повторююсь,я довгий час працюю з цими механізмами і досконало їх знаю,халтуру бачу з першого погляду..
P/S-пристроїти механізм натяжки троса в підкапотному просторі елементарно,бо при тривалому використанні трос розтягується сам по собі...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-03-2010 00:35 project.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dzayats Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Mar 2010

Повідомлення: #138
09-03-2010 15:50 Ответ: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Народ, намірився я брати шкоду Октавію не підкажете де можна зробити передпокупні перевірки такі як:
1) Стан мотора\турбіни
2) Кузов (геометрія)
3) Електроніка

бажано все в одному місці і в межах Львова

Дзвонив на "Галант Авто" тьотка з відверто роздратовано-недовольним голосом сказала шо відносно мотора моториста в них нема, а інакше вона не уявляє як то зробити.
Геометрію вони можуть зробити методом роблення сходу-розвалу а про інакші способи вона схоже не чула бо, після мого уточнення шо я хочу перевірити кузов на деформації, сказала шо то шо я називаю геометрією то не геометрія.

Про електроніку я вже не питав бо небачив сенсу.

Якшо в офіційному сервісі мені не можуть перевірити того то я незнаю де ще можуть.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
guru Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Mar 2010

Повідомлення: #139
05-04-2010 11:48 Ответ: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

(08-03-2010 00:04)project :  Ну що...я так поняв з'явились сумніви в моїх словах...Тоді по порядку:механізм замикання капоту зламався тому,що пагано був закріплений трос у циліндрі,його елементарно "розтягнуло" і при намаганні відкрити капот витягнуло лічинку замка разом з тросом!ShockedДо речі сам трос замість двох болтів(під внутрішній шестигранник)був закріплений тільки одним і звісна річ,той один бовт попер на місто другого (якого нема)наскрізь,чим уже його пошкодив(ну згубили пацани бовтика,з ким не буває,а болт між іншим дефіцитний,але тільки не для мене,бо там де я працюю їх,як гуталіну)...Я лишився з "вісюлькою" від замка капота(за який,до речі,заплатив 3400гр!).Бажання їхати за 90км на сервіс в ожеледицю і на літній резині в мене не було і тому прийшлося все справляти своїми руками...Першою проблемою було те,що трос був пошкоджений(пом'ятий) і зробити йому натяг не було можливості,бо натягнути його можливо тільки розібравши кожух КПП..,та й не факт,що потім пошкоджений трос не заїдав би в оболонці витого кожуха.Прийшлося рубанути зубильцем частину троса...Тепер постало питання,як встановити(закріпити)трос і лічинку замка так,щоб при оберті ключа вона ховалась в обойму(механізму натягу в мене ж не має!).Прийшлося вираховувати отвір в обоймі,щоб при ручному натязі лічинки(а по простому-заштовхуванні при допомозі великого пальця руки)в мене співпали два отвори-один мій,другий заводський...Але завдяки тому,що з такими тросіками я маю справу вже років з п'ятнадцять робота була зроблена...Я вже не буду розказувати,як я викручувався після того,як вкоротив тросік і кожух став природньо довшим....До речі,guru,як буде час попробуйте вкоротити кожух троса,так щоб не пошкодити сам трос,який знаходиться всередині...тай ще лише трохи виглядує з під мотора!Я вже мовчу про те,що сам кожух троса кріпиться в обоймі не через металічний ковпочок,а просто вкручуванням бовта в сам витий кожух...Повторююсь,я довгий час працюю з цими механізмами і досконало їх знаю,халтуру бачу з першого погляду..
P/S-пристроїти механізм натяжки троса в підкапотному просторі елементарно,бо при тривалому використанні трос розтягується сам по собі...

Дякую за детальне розтлумачення. Але для людини з юридичною освітою технічні терміни- далекі. Едине, що зрозуміло в цій ситуації: призумпція невинності повинна мати місце! Адже недотягнути або загубити гвинт могли вже на етапі виготовлення цього виробу. А на момент встановлення виробу недолік міг не проявити себе.
А кожух троса я колись вкорочував, коли ремонтував ровер свому сину. Ось тільки немаючи досвіду в цій галузі використав маленьку бормашинку(болгарку). Навіщо в делікатні речі лізти, використовуючи зубило? І все получилось гарно, без використання кувалди.
Отже: не робіть передчасних висновків. З любими претензіями звертайтесь на СТО. Вас там любо вислухають і усунуть усі недоліки. Я в цьому без жодного сумніву впевнений. І всеж-таки частіше посміхайтесь. Дякую за увагу.Мир
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
project Немає
Banned

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2009
Львов регион.
A-5FL,1.8tsi(элеганс)
Повідомлення: #140
07-04-2010 16:09 Ответ: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

(05-04-2010 11:48)guru :  Дякую за увагу.Мир
...і Вам не хворіти!Hello!
P/S-зубило просто необхідне...інакше багатожильний трос в місті відрізу вийде розпушеним і не ввійде в маленький отвірКурить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-04-2010 16:17 project.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 787 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 967 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 570 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 476 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 582 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 061 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 440 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 538 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 066 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999
  Де у Львові можна привязати приборку РС на тур? avanes32 2 3 123 03-10-2017 01:40
Останнє: avanes32

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1