Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Сертифіковані СТО Єврокара у Львові
Автор Повідомлення
igor911 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 51
Приєднався: Aug 2011

Yeti
Повідомлення: #271
07-02-2014 19:14 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Брав свою ласточку на- галич авто!!! Після встановлення там сигналізації та згодом провірки ходової- відмовився від них категорично!!!-насправді (Каліч авто!!!) А на Галанті майже за все відповідає Пан Володимир-він так ганяє тих майстрів-що вони в нього -мокрі бігають!!! Задоволений його роботою-дасть наряд а потім щей сам провірить чи все зроблено!!! За що йому велике дякую!!!
Respect
Галич-Калич!!! Галант-Respect
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
YARI Немає
Писатель
***

Повідомлень: 468
Приєднався: Apr 2011
Львів
1.6MPI
Повідомлення: #272
08-03-2014 10:51 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Галант.
В грудні проходив ТО-2 (присутній не був - наче не можна).
Недавно появився стук в передній лівій частині (біля колеса),
вирішив на стороні перевірити бо гарантія закінчується (щоб встигнути поміняти ...)
Звернули увагу хлопці на тягу стабілізатора!
Поїхав на Галант, підняли машину (вже можна бути присутнім) і майстер виявляє НЕ прикручений захист двигуна (задні 2 болти) - і це після сервісу у грудні!!!.
Що стосується стуку - поміняли (через пару днів бо не було запчастин) по гарантії задні сайлентблоки переднього ричага підвіски - стук наче зник. Тягу стабілізатора не чіпали.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
N+O Немає
Ученик
*

Повідомлень: 1
Приєднався: Oct 2014

Повідомлення: #273
31-10-2014 21:56 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Hello!
Всім привіт!
2 тижні тому став власником Skoda Octavia A5 2.0 FSI, провів ТО, записав що потрібно замінити, купив усі необхідні запчастини і дійшов до вибору офіційного СТО у Львові, прочитав різні відгуки відносно сервісів Галич-авто і Галант-авто... В силу коментарів та відгуків,вирішив заміну деталей провести на Галант-авто... Подзвонив,записався,приїхав. Чекати не довелося, машину Володя зразу загнав на підйомник до Тараса, ще раз перевірили що підлягає заміні, ось список:
гальмівні диски +колодки передні і задні, подушка підрамника, сайлентблоки поперечного і косого заднього важелів 3 шт.+ геометрія+ демонтаж і монтаж необхідних елементів... Попередили мене що заміна триватиме до кінця робочого дня, приїхав туди ще зранку... Тарас приступив до роботи, без поспіху, в нормальному темпі,уважно...
Прийшов час обіду, їдальні чи кафе на Галанті немає,порекомендували столову,за WOG-ом, але попередили що столова пахне савдепією)) Пішов туди...ну попахує,не те слово, просякнуто до глибини кісток...велкам...)) після обіду до 17 години закінчили всі роботи,до 18 провели геометрію і все...рахунок...
Роботи по заміні обійшлися в 1056 гривень...
Запчастини брав у Планета Авто на Б.Хмельницького гальмівну систему TRW, сайлентблоки Lemfoerder... обійшлося в 3925грн...
Підсумок: Галант-авто респект Respect робота налагоджена чудово,без затримок...
Мінуси: опалення в гаражі майже відсутнє, немає кафе чи столової на місці...для клієнтів... але для авто це не мінуси,лише для власників,які очікують на свої шкоди)))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
myhalych Немає
Ученик
*

Повідомлень: 9
Приєднався: May 2013
Львів
Octavia Tour 1,9 TDI
Повідомлення: #274
04-01-2015 01:29 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

(28-05-2013 08:08)antik :  
(27-05-2013 22:36)myhalych :  Думаю змінити Галант на Галич. Чи є зміст. В когось було подібне?

если поменяете - то обязательно отпишитесь, самому интересно

Трохи часу пройшло. Випадково згадав, що питав колись. Ну моє враження таке:
Володя з Галанту чемно втирається в довіру, робиться з вами найкращим друзякою, і тоді починається висасування бабла. Навіть маю маленький доказ.
Вперше звернувся до них зі скаргою на вібрацію двигуна на холостих (1,9TDI). Вирок - заміна 8 гідрокомпенсаторів і розпредвала. Ітого - 1100 бакінських (ну +/-, точно не пам'ятаю). Розказали гарно, я не сумнівався.
Проходить трохи більше року. В тисячний раз плетуся на Богданівську - зіскакує патрубок турбіни. Поміняли. Майстер просить підкинути до Макдональдса на Чорновола, сідає біля мене. Тисну газ, турбіна працює, машина рве, я тішуся. Майстер говорить - надійний мотор. Я - та як сказати... розпредвал вже міняли... Майстер - ??? а чого, я всього два рази на таких моторах міняв. Один раз машина пробігла 350 тисяч, а другий - приїхав дядько, в нього гідрокомпенсатор навернувся, я кажу треба міняти, а Володя мені - ні, всі 8 і розпредвал. Я кажу, та там все ціле, тільки один, ну ладно, пару, але не вісім і не розпредвал. Але мені начальство сказало, то я поміняв. Я кажу йому - так це я був.... Майстер вийшов біля Торпедо.....
Вже 1,5 роки обслуговуюсь на Галичі.
Коротко.
Мутна фара, яку Галант сказав "тільки міняти", за 300 грн відполірувалась (ціна за дві) і тепер як нова.
Відскакуючий водійський замок (хвороба Турів) - Галант сказав "тре мінєти" весь замок - Галич за 180 грн почистив контакти на фішці, і вже 1,5 роки все ОК.
Галант ніколи не віддавав замінених запчастин, Галич кожен раз питає - викидати чи віддати.
Коли глючили повороти - Галант поміняв ричаг поворотів за 900 грн. Виявляється треба було міняти кнопку аварійки (там реле) за 240 грн. Бо воно таки згоріло. Через місяць. Реально згоріло. З димом, вогнем і т.д.
На Галичі від ТО до ТО 15 тис - жодного візиту, жодного позапланового ремонту.
На Галанті - я був віп-постійним клієнтом - кожні два тижні.
За два роки на Галанті в машину вкладено 63 тис. грн.
За півтора на Галичі - трохи більше 10. (Це з врахуванням росту курсу долара)

Я не агітую, не відмовляю. Все описане - моє особисте враження. Все з мого особистого досвіду. Хоча мій кум дуже задоволений роботою Галанта. І хоча живе на Сихові, все рівно їздить на Богданівську.
Ну якось так...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #275
04-01-2015 10:43 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Додам, що мій товариш, директор будівельної фірми і співвласник її, теж на Галичі обслуговує свою А5. Я йому все говорив, що відгуки не дуже про то СТО, він каже дивно, в нього з ними проблем ніколи ніяких не було.
Якщо що, то я ні там, ні там, ні разу не був.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #276
04-01-2015 11:49 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Якщо людина не має зеленого поняття що робиться з його машиною,то можуть і на новий двигун "рассказать"......
ІМХО на яке сто не поїдеш....
ПС знов зробив висновок що дізель-зло

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #277
04-01-2015 13:46 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

(04-01-2015 11:49)Vladko :  ПС знов зробив висновок що дізель-зло

От і мене такі думки останнім часом не покидають Дружба
Бо все думаю поміняти машину на щось типу, як Антон поміняв, але з двиглом бензиновим на газу Laughing
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Y.Shen Немає
Писатель
***

Повідомлень: 540
Приєднався: Jan 2013

Повідомлення: #278
04-01-2015 18:15 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

Зато крутілка на дизелі зі старту вам усім спокою вночі давати не будеУпал и качаюсь
Щодо тих двох сто, то довіряю лише електрику Богдану на галичі.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rom4ukL Немає
Писатель
***

Повідомлень: 425
Приєднався: Jun 2011
Львів
Октавія А5 FL
Повідомлення: #279
04-01-2015 22:32 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

(04-01-2015 18:15)werty_c :  Зато крутілка на дизелі зі старту вам усім спокою вночі давати не будеУпал и качаюсь
Щодо тих двох сто, то довіряю лише електрику Богдану на галичі.

+1 Hello!

[Зображення: ab285747.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #280
05-01-2015 09:37 RE: Сертифіковані СТО Єврокара у Львові

знову ля-ля про дізєль-зло..
ви хоч одну машину дизельну мали? хоч пару тищ на ній наїхали? а всі такі категоричні..
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 768 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 906 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 462 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 445 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 540 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 013 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 381 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 531 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 022 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999
  Де у Львові можна привязати приборку РС на тур? avanes32 2 3 111 03-10-2017 01:40
Останнє: avanes32

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 4