Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Перше ДТП. Потрібна порада
Автор Повідомлення
E-not Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 125
Приєднався: May 2009

Фабія "морквинка" Ню (1.6 Elegance)
Повідомлення: #1
24-12-2009 15:22 Перше ДТП. Потрібна порада

Шановні комради!

Сьогодні сталось перше ДТП у моєї Морквинки... та і перше ДТП в моєму житті загалом. За кермом була моя дружина (другий день після отримання прав, перший виїзд на дорогу). Я сидів на пасажирському сидінні.

На світлофорі на Г. Сталінграда перед Академією Водного Транспорта, рухаючись у бік Подолу, дружина стала посередині крайньої правої полоси (вона там широка). Ззаду почав сигналити поспішаюча чорна Лада Самара (АА8520НХ). Коли загорілось зелене світло, він здійснив випередження зліва і знову повернув в крайню праву полосу, зацепивши своїм правим бортом ліве переднє крило Морквинки. Результат: невелика вмятина і чисельні подряпини (Слава Богу всі живі).

Я одразу викликав ДАІ, виставив знак, хлопець з Лади почав мене умовляти зам"яти все на місці за 250 грн Дятел Я звичайно не погодився. У ДАІ особливих питань не було, все було більш ніж очевидно. Після складання схеми ДТП і пояснень, документи нам віддали і побажали щасливої дороги. Хлопець залишився в машині ДАІ продовжувати розмову.

Вразило те, що ДАІшники спитали мене, чому я не погодився з"ясувати все на місці. Коли я назвав суму, вони дико реготали.

Страховий агент, у якого я оформлював КАСКО і цивілку, радить мені не вбивати час на спілкування зі страховою іншої сторони, а робити все через своє КАСКО (Українська Страхова Група). Каже, що буде швидше і менше гемороя. Чи варто так робити, чи все ж варто під"їхати і до страхової іншої сторони?

Як вчинити з приводу франшизи? Агент пропонує сплатити по КАСКО, а потім стягувати з винуватця у судовому порядку. Адекватний варіант?

Ну і власно, може хтось порекомендує у якого офіціала найбільш адекватна малярка в плані співпраці зі страховими?

З.І. Дружина відмовляється сідати за кермо... Crying or Very sad

З.З.І. Ну шо, важко було проінтегрувати, що на задньому склі значок "У" і "70", що підрізати не варто????

[Зображення: nomua_AA_8225_IK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Holger Немає
Писатель
***

Повідомлень: 296
Приєднався: Jul 2006

Octavia A5 1.6 , Tiguan 2TSI
Повідомлення: #2
24-12-2009 15:46  

В другую страховую тоже надо написать заявление о ДТП. Потом по регресу твои страховики с них получат.

80503610300
Шукати всі повідомлення учасника
Maryan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 62
Приєднався: Dec 2005
Львів
Citroen Grand C4 Picasso, Subaru Outback 2010
Повідомлення: #3
24-12-2009 16:11  

Страховий агент має рацію. Найшвидше і найпростіше повернути свої гроші по КАСКО, тобто у своєї страхової. Так не доведеться чекати суду.

Якщо є бажання компенсувати свою франшизу по КАСКО треба почекати поки відбудеться суд. Якщо суд визнає винуватцем вашого опонента (що, з нашими судами - не факт) треба написати заяву у страхову винуватця. В страхову винуватця також можливо доведеться занести і копію рішення суду, якщо вони його ще не бачили.

Якщо у винуватця був поліс цивільної відповідальності з ненульовою франшизою, страхова винуватця компенсує вам все, що недоплатила ваша страхова по КАСКО, але не забуде відмінусувати франшизу цивілки винуватця. Щоб остаточно вийти на нуль і вибити ще й суму франшизи доведеться вибивати її напряму з винуватця або усно, або через суд.

Недоліком такого підходу є те, що для того, щоб знову мати 100% покриття КАСКО і надалі, доведеться своїй страховій додатково доплатити. Наприклад, якщо ціна застрахованого автомобіля була 200 000 грн, і ремонт після ДТП коштував 20 000 грн, то якщо станеться друге ДТП, страхова по КАСКО виплатить вже на 10% менше, від ціни ремонту. Так мені пояснили в Універсальній.
Шукати всі повідомлення учасника
Поручик Немає
Птиццо
*****

Повідомлень: 1 536
Приєднався: Aug 2006
Киев
0000
Повідомлення: #4
24-12-2009 16:55  

Решайте всё со своей страховой. На то оно и КАСКО. При осмотре автомобиля экспертом надо, чтобы вызвали виновника. Пусть присутствует обязательно. Там же на месте решайте с ним вопрос возмещения франшизы в добровольном порядке.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
E-not Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 125
Приєднався: May 2009

Фабія "морквинка" Ню (1.6 Elegance)
Повідомлення: #5
24-12-2009 18:04  

Дякую за поради:

Цитата:При осмотре автомобиля экспертом надо, чтобы вызвали виновника. Пусть присутствует обязательно. Там же на месте решайте с ним вопрос возмещения франшизы в добровольном порядке.

На жаль, контакти і ім"я винуватець відмовився давати: був дуже агресивним, погрожував перед ДАІ зіграти дурачка і сказати, що це ми різко вивернули руль і вдарили його взад (але ніби ДАІ все зрозуміло). Знаю, що машиною він керував по довіреності і знаю інформацію про його цивілку. Номер цивілки примусили мені дати інспектори.

Ще є ньюанс, що до суду він формально не є винуватим, тому стягнути з нього нічого не вдастся.

Агент порадив взяти інформацію про винуватця з розгорнутої довідки, яку видасть ДАІ страховій і уже на підставі її контактувати і узгоджувати питання франшизи (або добровільно, або через суд).

[Зображення: nomua_AA_8225_IK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Fuhrer Немає
Отщепенец
****

Повідомлень: 1 210
Приєднався: Nov 2006
АІ****НA
dCi Шайтан - ДДТ
Skype IDiredka1
Повідомлення: #6
24-12-2009 21:03  

Енотик, не переживай так сильно. Кстати, супругу с боевым крещением!
Если права у вас, значит админка на того козла, а за 250 грн - пускай газировки сходит попьет и остынет.
По поводу страховой - решай вопросы со своим КАСКО по любому, но с компанией виновника тоже свяжись и подъедь написать заяву об ущербе. На это у тебя три дня (!!!!!!!!!!!!!).
И в своей компании и в компании виновника требуй копии документов, с отметкой о приеме. Обязательно покажи машинку страховой виновника, что бы они зафиксировали ущерб и состояние авто.
И еще одно. Не поленись мониторить ситуацию с судом, мало ли что тот орел сизокрылый там напоет, что бы супругу виноватой не сделали. Интересуйся в гаи, куда пойдет дело, а потом в суде о дате рассмотрения.

Удачи Вам!!!!!!! Мир

Если что - не стесняйся набирай! Чем смогу помогу.

ЗЫ. работаю на страховом рынке, если что подсоблю чем смогу. Hello!

+38 050 478 34 80 Ваня [Зображення: telephone.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
E-not Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 125
Приєднався: May 2009

Фабія "морквинка" Ню (1.6 Elegance)
Повідомлення: #7
25-12-2009 06:49  

Дякую! Сьогодні ж їду в обидві СК знімати побої. Буду моніторити питання з судом. Прийняв рішення, що після рішення суду пошлю винуватцю лист із пропозицією відшкодувати добровільно франшизу + 500 гр адмінвитрат, скажу, що якщо не погодиться, то буду через суд вимагати цю сумму + 1000 за моральну шкоду + судові витрати.

Сізокрилий орьол брав на понти, казав, що дарма я викликав ДАІ, що мені доведеться 300 грн за виклик платити.... ледве не обпісявсяя прямо на місці.

До речі, хтось в курсі? Завтра мені їхати в Біларусь (зелена карта вже є). Чи можуть мене на кордоні завернути через пом"яте крило?

[Зображення: nomua_AA_8225_IK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Holger Немає
Писатель
***

Повідомлень: 296
Приєднався: Jul 2006

Octavia A5 1.6 , Tiguan 2TSI
Повідомлення: #8
25-12-2009 10:35  

E-not :До речі, хтось в курсі? Завтра мені їхати в Біларусь (зелена карта вже є). Чи можуть мене на кордоні завернути через пом"яте крило?
При себе необходимо иметь справку ГАИ о совершенном ДТП, где указаны повреждения машины.

80503610300
Шукати всі повідомлення учасника
ShpileR Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Mar 2008

Octashka Tour 1.6
Повідомлення: #9
29-12-2009 09:03  

сори за поздний ответ...

УСГ в хороших отношениях с 1-ым Автоцентором на Нивках!
не нужно ждать никаких решений, комитетов и т.д.

через 4 дня после предоставления последней бумажки в страховую позвонил манагер и сказал: "Загоняйте машину на СТО, пусть делают! Счастливого пути!"

пысы: тоже были малярные работы по бамперу и крылу (все ОК, чего и Вам желаю). Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
koreli Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 99
Приєднався: Oct 2008

Octavia A5 1.6
Повідомлення: #10
29-12-2009 13:05  

А дружину заспокойте!!!
По-перше - вона не винна
По-друге - ДТП в перші дні керування це звичайна справа
По-трете - на другий мій водійський день в мене на дверцятах вже була вмятина від голови мотоцикліста, це при тому, що я був винний...

Погоджуюсь з тим, що УСГ з 1 Автоцентром "в тьорках"...Головне передайте всі документи страховому комісару.

А где тут руль???
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Потрібна люба дохла приборка (привід стрілки). Porter 4 3 938 15-06-2020 22:27
Останнє: Porter
  Потрібна допомога! Замкнув на + ДТОЖ, перестали працювати стрілки на приладовій панел Belorusik 1 886 03-03-2014 07:21
Останнє: pn65

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1