Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Які салони Шкода є у Львові???
Автор Повідомлення
Nazar Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Feb 2006

Повідомлення: #1
26-10-2006 20:07 Які салони Шкода є у Львові???

Які салони Шкода є у Львові??? Хто знає пишіть вулиці і номери телефонів будь ласка!!! Де краще купляти авто? чому?
Хочу брати акційну Фабію 1.2 з кондиціонером, хтось знає доки ця акція??? Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #2
26-10-2006 20:19  

Открываем: http://www.skoda-club.org.ua/index.php?o...icle&id=60

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Maryan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 62
Приєднався: Dec 2005
Львів
Citroen Grand C4 Picasso, Subaru Outback 2010
Повідомлення: #3
27-10-2006 12:27  

RuslanRage :Открываем: ...

Нажаль список явно неповний.

Крім перерахованих там закладів пропущено Автотрейдінг - салон який мені сподобався найбільше і в якому я взяв свою Фабію. Машини можна подивитися в приміщенні автовокзалу на Стрийській.

Вигідно відрізняються від інших відсутністю бажання розвести на бабло, втюхати що завалялося і т.п. Уважні і компетентні працівники. Оперативно і чітко спрацювали з моїми кредитними паперами. Машина приїхала без затримок.

Коли нарешті вирішу купувати наступну машину (мабуть Сеатівський міні-вен) звернуся до них в першу чергу.
Шукати всі повідомлення учасника
Nazar Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Feb 2006

Повідомлення: #4
14-11-2006 19:42  

Де краще купляти авто? чому?
Хочу брати акційну Фабію 1.2 з кондиціонером, хтось знає доки ця акція???
Exclamation Прыгаю от радости ЧОМУ 50 ПЕРЕГЛЯДІВ І ТАК МАЛО ВІДПОВІДЕЙ?????????? Дружба ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЛЬВІВЯНИ! Честь!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #5
14-11-2006 23:30  

Nazar :Де краще купляти авто? чому?
Хочу брати акційну Фабію 1.2 з кондиціонером, хтось знає доки ця акція???
Exclamation Прыгаю от радости ЧОМУ 50 ПЕРЕГЛЯДІВ І ТАК МАЛО ВІДПОВІДЕЙ?????????? Дружба ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЛЬВІВЯНИ! Честь!

Привіт! Моя особиста думка що не грає ролі де купляти авто - головне бути пильним щоб не намахали. Я наприклад купляв на Галич-Авто а потім у форумі начитався купу негативу про них і буду тепер обслуговуватися на інших авторизованих СТО.

На рахунок акції раджу всежтаки звернутися в автосалон і спитати, я теж брав акційну машину але у вересні Smile Кажись вона до кінця цього року - але стверджувати не буду.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #6
14-11-2006 23:41  

Nazar :Де краще купляти авто? чому?
Хочу брати акційну Фабію 1.2 з кондиціонером, хтось знає доки ця акція???
Exclamation Прыгаю от радости ЧОМУ 50 ПЕРЕГЛЯДІВ І ТАК МАЛО ВІДПОВІДЕЙ?????????? Дружба ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЛЬВІВЯНИ! Честь!

Соррі за дублювання цитати але я настільки вражений пасивністю клубу що повністю підтримую твоє здивування і хочу тобі щиро побажати вдалої покупки і поповнити ряди активних Шкодаводів а не просто читачів форуму!

Тримайся!

Happy Birthday
Дружба
Мир

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #7
15-11-2006 09:52  

StE@LtH :Привіт! Моя особиста думка що не грає ролі де купляти авто - головне бути пильним щоб не намахали. Я наприклад купляв на Галич-Авто а потім у форумі начитався купу негативу про них і буду тепер обслуговуватися на інших авторизованих СТО.

На рахунок акції раджу всежтаки звернутися в автосалон і спитати, я теж брав акційну машину але у вересні Smile Кажись вона до кінця цього року - але стверджувати не буду.

Згоден в принципі, але є нюанси, які варто знати, наприклад дилерів Єврокара у Львові 3, але нормальні салони, де комфортно можна розглянути авто, тільки Галич-авто і Автотрейдинг. До речі, вони всі 3 перелічені на сайті Єврокара. Сам брав свою Фабію на Галич-авто, але і тільки. В сенсі обслуговування ця фірма відзначається крайнім хамством у відношенні до клієнта і захмарними цінами на послуги. Але і це ше не все - вони просто розводять клієнтів на бабки - і це тобі скаже кожен, хто хоч раз там побував.
По інших дилерах можу сказати таке: на ІУП (вул. Бортнянського, територія Автонавантажувача) продажем займається манагер Юра Скалацький, можеш сміливо до нього під"їхати. ІУП у цьому сенсі вигідно вирізняється тим, шо тут нема тяганини і бюрократії, з тобою відразу починають працювати, а не вішати локшини, покажуть тобі всю базу і всі розклади по тачках. Тел. туди 298-6570, моб. 8063-259-4886. Обслуговуюся на цій фірмі, претензій по обслуговуванню нема - дзвониш напередодні, тебе записують на годину, і всьо чікі-пукі.
На Автотрейдингу не був, але багато хто з одноклубників брали там машини.
Якшо будуть ше питання - звертайся!

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Nazar Немає
Ученик
*

Повідомлень: 18
Приєднався: Feb 2006

Повідомлення: #8
15-11-2006 19:35  

Дякую за відповіді! Razz
ЛЬВІВЯНИ НЕ БУДЬТЕ ТАКИМИ ПАСИВНИМИ!!! Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #9
29-05-2007 19:54  

Ага. Бачу, що висловлювати думки тут не вважається рекламою чи антирекламою, тому кілька своїх враженнь від сьогоднішніх відвідин обох салонів.
На Галич-авто був перед обідом. Чи то 3 вихідних дні перед цим так вплинули, але склалось враження, що менеджери з будуна. Сновигали одне по за другого. Мусів сам до них підходити і щось розпитувати. Заглянув на сервіс. Троє приймальників дрімають за стійкою. На мене жодної уваги. Майстри, як правило - молода пацанва. Не впевнений я в їх кваліфікації. Згадав випадок, як з колишнім шефом був на іншому сервісі. В Москвичі чобітку полетів графітовий підшипник зчіплення. Підняли два хлопці машину на підйомнику, ходять кругами. Тут один давай заднє колесо рухати. І радісно вигукує: "О! Я знаю! У Вас піввісь у задньому мості полетіла". Ясно, що машину ми тут же забрали з цього "сервісу" і потягнули на інший. Чомусь згадав цю історію дивлячись на "круги" сервісників "Галич-авто".
На Автотрейдинг поїхав по обіді. Кретин - водій 71-ї маршрутки не зупинився, бо на світлофорі було "зелене", отже на автовокзал я доїхав весь мокрий тролейбусом. Настрій не дуже. Можливо тому зі старту заявив дівчинці, яка до мене підійшла, що машину купляти не буду (може колись?). Проте вона все мені показала, розказала, до машин позаглядали, пощупали і т.д. Правда, каву чи чай не пропонували, проте в порівнянні з Галич-авто - враження просто супер!
На сервісі їхньому я ще не побував, але обов'язково відвідаю! Smile
Деякі моменти я свідомо упускаю, щоб не був мій допис аж надто одностороннім. Запитуйте у ПП, якщо щось цікавить.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Сертифіковані СТО Єврокара у Львові euripid 311 213 432 11-07-2022 15:24
Останнє: Artur_A5_BKD
  Парковка у Львові. Tarakan 0 1 776 19-05-2021 13:32
Останнє: Tarakan
  Переночувати у Львові lotty 13 15 942 15-04-2021 20:24
Останнє: Цвях
  Де у Львові можна поставити приборку з MaxiDot на доFL? Andre_1999 29 26 515 23-05-2020 11:04
Останнє: YuraM
  Подивитись автомобіль у ЛЬвові dannetis 3 11 457 25-04-2019 21:08
Останнє: вадим74
  Де у Львові можна затонувати авто. kampan 28 30 547 15-12-2018 17:57
Останнє: putila1
  98 бензин у Львові Levchyk 10 19 021 14-06-2018 18:08
Останнє: Андрей 2.8
  Хто знає де можна якісно обшити шкірою кермо у Львові StE@LtH 35 23 392 04-03-2018 23:08
Останнє: Андрій Львів
  Маю день у Львові) Gerzik 3 6 536 27-02-2018 20:14
Останнє: Deneshi
  обшивка керма шкірою у Львові MarkOH 21 21 039 26-11-2017 21:32
Останнє: Andre_1999

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1