Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
права споживача
Автор Повідомлення
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #1
19-09-2013 17:48 права споживача

Друзі, може хтось пояснити мені на що я можу розраховувати в даній ситуації:
Замовив друк на полотні через інтернет. Отримав рахунок. Оплатив. Замовлення мало бути виконане протягом 2-3 днів. Але через тиждень не тільки замовлення не отримав, але і жодної інформації. Почав з'ясовувати ситуацію - обіцяли відправити і повідомити, як розумієте, ніхто не відправив і не повідомив.
Зателефонував ще раз і поцікавився як я отримаю мої кошти назад, тому що дане замовлення для мене вже неактуально. Сказали, що замовлення таки виконано але чомусь замість Полтави опинилось в Києві. Начебто отримали однакові файли від двох замовників і переплутали.
По приїзду в Київ виявилось, що полотно не моє - зображення обрізане, розмір не той, що я замовляв.
Знову почав вимагати повернути кошти. Через тиждень, два листа по електронці і дзвінок отримав повідомлення, що маю ще й по пошті їм відіслати заяву, а кошти вони мені збираються повернути на картку.

Таким чином мої збитки будуть:
1. Комісія банку при оплаті замовлення
2. Вартість дзвінків
3. Паливо по Києву
4. Вартість відправки листа поштою
5. Комісія банку при знятті коштів з картки.

Час та нерви не рахую.

Загалом сума може і не дуже велика, але просто вбиває ставлення до всього цього з боку типографії.

Читаючи закон про захист прав споживачів не все можу зрозуміти
Ясно, що договір заключений - я отримав рахунок засобами електронної інформації і маю квитанцію про оплату. Але далі я щось туплю - якою статтею10 "Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг)" чи статтею 13 "Право споживача у разі укладення договору на відстані"? Чи і 10 і 13?


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Flagman Немає
:)
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 2 573
Приєднався: Sep 2008
Киев
Bella italiana
Повідомлення: #2
21-09-2013 00:04 RE: права споживача

Наскільки я розумію, у Вашому випадку ви діяли як звичайна фізична особа, а не як ФОП. Це важливо, оскільки якщо це замовлення було в порядку господарськох діяльності, Закон "Про ЗПС" взагалі на цю ситуацію не розповсюджується. Якщо це так, то Вам треба діяти в порядку, передбаченому Цивільним кодексом. А саме: прострочення боржника і втрата у звязку з цим інтересу кредитора у виконанні зобов"язання (це моя думка).
Але, повторюся, що якщо Ви робили це замовлення суто для себе, то на Ваше запитання я відповім так. Ст. 10 - загальна норма. Ст. 13 - норма більш вузького змісту. Чесно кажу - зараз лінь вдаватися у тонкощі змісту цих норм (пізно, та й я у відпустці Smile ). Але, Вам треба орієнтуватися на ці норми в комплексі. Тим більше, що вони доповнюють одна другу.

Сподіваюсь, хтось з колег доповнить цю інформацію. Або вискаже свою думку. Якщо я трохи не про те тут наклацав: прошу вибачення Дружба

Мы пока что не можем остановить все войны в мире и помочь всем нуждающимся. Но мы уже сделаем очень многое на этом пути, если будем добрее друг к другу, будем любить друг друга сильней.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Права, тех паспорт - восстановление. Эдгар 22 12 216 12-02-2020 21:33
Останнє: makell
  Гайцы больше не имеют права штрафовать на месте zhenya345 53 14 197 02-09-2015 11:59
Останнє: Брдэ
  Как восстановить права и тех. паспорт? Tarakan 12 4 411 28-04-2014 08:48
Останнє: granik
  Временные права и копия паспорта Kalinka 4 2 643 18-01-2014 19:06
Останнє: Kalinka
  Мінсоцполітики: Одинокі батьки отримали рівні з одинокими матерями права Lady 1 1 450 13-06-2013 17:41
Останнє: SOA
  Житель Запорожья добился в суде права получить загранпаспорт за 170 грн. Argal 22 10 829 24-03-2013 23:11
Останнє: Олег777
  Где поменять права в Киеве? Illustrator 2 3 792 25-02-2013 15:28
Останнє: Illustrator
  потерял тех паспорт и права Aspirin 10 26 428 09-02-2013 22:19
Останнє: Leonid2
  забрали права за пьянку marcus63 7 5 942 12-07-2012 11:45
Останнє: Vra4
  Помогите получить права tompson 20 8 103 20-05-2011 20:46
Останнє: kondratenk@bigmir.net

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1