Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення
Автор Повідомлення
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1
03-10-2013 19:41 DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

Поміняли правила, за містом їздити з ближнім. Мене це не дуже влаштовує... То вкл - викл, забуду, то ламп шкода.
Підкажіть бютжетні варіанти Daytime running lamp. Пошуком находив по стопісят обамок Sad Не готовий викидати такі кошти Sad

І друга частина питання - підключення. Чи передбачає штатна електрика тура підключення Daytime running lamp?
Якщо так, то де про це почитати???
Якщо ні - як хто виходить з положення? Як організувати автоматичну роботу Daytime running lamp? Тобто, щоб вмикались при запуску двигуна і не вмикались при включеному ближньому чи дальньому.
* чув про штатне використання ближнього на турі як DRL. Про що саме йдеться і як воно працює?
Дякую.
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2
03-10-2013 19:45 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

даёшь третью тему в Работе сайта Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #3
03-10-2013 19:51 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

Мля... Курить Писав, нажав, видало помилку, запропонувало нажати "назад", нажав, а там пусте вікно...
Не знав, що тема тики опублікувалась.
Прохання прибити дублікат. Hello!


Самі лампи наче найшов, якась світлодіодна китайщина, більшого і не потрібно...
Як бути з підключенням? Ткніть носом, якщо питання розкрите, бо не можу найти пошуком Sad
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-10-2013 18:05 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #4
07-10-2013 16:51 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

Отже, зупинився на DRL-220P20. Вони трипровідні (з відключенням).
Врізав, стали як рідні Smile Тепер підключення...
Маса - зроозуміло, відключення - беру + з ближнього (ДХВ відключаються при включенні ближнього). Залишається звідкись взяти + живлення (включення).
Хотілось мені, щоб ДХВ включались не при включенні запалювання, а лише при заведеному двигуні. Нажаль, чи то не було кому, чи то не хотіли, однак ніхто не підказав як це зробити. Тоді поліз розбиратись сам... Ось що накопав:
Під капотом, коло кабельного каналу є коробка з двома реле. Головне реле СІМОСА та реле додаткового вентилятора воздуху (доречі, нафіга він і що коли робить?)
На реле дод. вентилятора воздуху прихордить Синій з жовтою полоскою провід. На цьому проводі появляється короткочасно при включенні запалювання та постійно при заведеному двигуні. При вимкненні двигуна +12 пропадає. Відомо, що цей провід живить щен пару реле, підігріви лямбд і вугільний фільтр (тобто, не є слаботочним).
Мої ДХВ споживають 2 * 240мА. Думаю, це не велика нагрузка для тої лінії. Хочу підключити на неї ДХВ напряму.
Приймаю думки, зауваження, критику. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Factor Немає
Писатель
***

Повідомлень: 561
Приєднався: Jan 2011
Киев
Octavia Tour 1.6 / 1U2 BFQ
Skype IDfactor.d
Повідомлення: #5
07-10-2013 21:00 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

1. включение нужно брать с контакта TFL переключателя света - будет гореть при включенном зажигании, и гаснуть при включении габаритов и ближнего (имхо так правильно)
2. с +D генератора - тогда при заведенном двигателе будет гореть, а отключать либо + от габаритов либо ближнего.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #6
08-10-2013 16:03 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

до генератора ще не добрався, але по логіці, там є два проводи:
- товстій. силовий, на ньому +12 постійно, бо він напряму на АКБ іде.
- тонкий, збудження. на ньому +12 появляється коли включається запалювання.
Хіба не так?
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #7
09-10-2013 13:58 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

Купил в нете блок http://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=40092533 подключил все в блоке предохранителей, не особо разбирая машину. Подключал дальний, в пол-накала (или даже процентов в 40). Цена всей установки, с учетом доп.материалов, как то провода, клемы и гильетинки (для подсоединения провода к уже существующему) 230-250грн. Ну работа своя, считай безплатная. Правда я еще кнопку поставил, на выключение этой приблуды вцелом, на лето, и для вредных гайцев, что б не докопались типа переоборудование. Да и на ручник еще не подключил, там проблемка выскочила: у нас вродь не минус на ручник, а плюс. Надо еще релюху ставить...
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #8
09-10-2013 19:52 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

(09-10-2013 13:58)Юрий 4х4 :  Купил в нете блок http://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=40092533 подключил все в блоке предохранителей, не особо разбирая машину. Подключал дальний, в пол-накала (или даже процентов в 40). Цена всей установки, с учетом доп.материалов, как то провода, клемы и гильетинки (для подсоединения провода к уже существующему) 230-250грн. Ну работа своя, считай безплатная. Правда я еще кнопку поставил, на выключение этой приблуды вцелом, на лето, и для вредных гайцев, что б не докопались типа переоборудование. Да и на ручник еще не подключил, там проблемка выскочила: у нас вродь не минус на ручник, а плюс. Надо еще релюху ставить...

Ручник на массу работает,это точно!!!(автодата)
Стоимость как на сайте или 230-250???
Работает как заявлено?
Интересно мнение OlegOk

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #9
09-10-2013 21:14 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

Ручник на массу работает,это точно!!!(автодата)
Стоимость как на сайте или 230-250???
Работает как заявлено?
Интересно мнение OlegOk
[/quote]
Если ручник работает на масу, то зачем к нему фишка с двумя проводами идет? Я ее собственными глазами вдел, и два провода к ней. Или это не на включение лампочки провода? Если точно на массу, так это еще проще, так как я уже приготовил провод от контролера, только с массой его скоммутировать.
Стоимость блока 180, но + 16 обошлась доставка + кнопка, для чего - писал выше (стоимость не знаю, достал из старой кнопки переключения газ-бензин, от предыдущей машины осталась) + релюха, решил поставить к кнопке, что б не поплавилась (незнаю сколько денег, лежала у меня уже давно) + 5 гильетинок по 2грн + метров пять кабеля (свиснул на работе, считай даром) + разъемы "мамы" штуки 4 по 0.5грн + гнездо под предохранитель (на проводе такой есть) тоже вроде 2 грн
+ термоусадка, биндера, сам предохранитель и может что-то еще... Работает как написано. В блоке есть светодиод, я к нему в параллель кинул еще один, на проводе и вывел на панель, что б напоминал о свете, или об его отсутствии, но, оказалось зря, так как при такой схеме подключения и так горит индикатор включения дальнего. То есть и так его не забудешь. При включении габаритов (на моем авто именно габаритов, хотя можно было бы и от ближнего присобачить), ДХО гаснет мгновенно и при выключении тут же загорается, тоже при подключении массы с ручника. Кнопка, та которую я сам накулибничал, гасит мгновенно, а зажигает через 15-20 секунд, как при включении зажигания. Так что обойтись просто кнопой не получится. Моргнуть дальним тоже без проблем. Правда есть ложка дегтя. У меня стоит усилок, и после зажигания ДХО, блок дает сильные помехи. При включении просто света помех нет. Но это, я так думаю проблема не блока, а усилка. Буду подключать ручник попробую что-то сделать с этим всем, добавлю времени на задержку зажигания ДХО (зима знаете ли, мож надо будет покрутить стартер чуть дольше), и убавлю яркости свету (а то вроде чуть ярковато светят).
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #10
09-10-2013 22:30 RE: DRL (ДХВ) на Тур, вибір і підключення

(09-10-2013 21:14)Юрий 4х4 :  Если ручник работает на масу, то зачем к нему фишка с двумя проводами идет? Я ее собственными глазами вдел, и два провода к ней. Или это не на включение лампочки провода? Если точно на массу, так это еще проще, так как я уже приготовил провод от контролера, только с массой его скоммутировать.

Один провод идет на панель приборов(зел фишка№13),а второй на контактную площадку массы.вот вырезка схемы:
[Зображення: Snymok_800.jpg]
Нумерация блоков отличается от ельзы но более объемно показаны соединения//
S35 (кор\жел провод )на п.п. №13 разьем Б(зеленый)

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Підключення камери заднього виду до amundsen+ fabia 2 Ігор Богданович 1 1 989 02-02-2020 11:38
Останнє: Kail
  Вибір АЗС YRN 50 11 687 08-11-2019 02:06
Останнє: salex111
  Підключення відеорегістратора через блок предохранителей makcik 12 3 280 25-02-2018 21:05
Останнє: pup
Information Підключення ручного коректора до автокоректора L&K на Octavia Tour Gr_Vetal 10 2 945 30-01-2017 10:41
Останнє: Razrushitell
  Підключення живлення заднього парктроніка А5 yurec_ 44 11 262 19-05-2015 21:46
Останнє: Анатоличь
  підключення відеореєстратора yurec_ 0 1 823 06-05-2015 22:14
Останнє: yurec_
  Вибір амортизаторів А5 Євро yurec_ 5 1 450 14-04-2015 20:06
Останнє: yurec_
  Підключення центрального замка xiryrg84 1 2 612 23-09-2010 21:49
Останнє: AHDPOH

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1