Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Блок ЕБУ. Потрібна допомога.
Автор Повідомлення
momontd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Feb 2012
Львів
Fabia 1.2 12v
Повідомлення: #1
13-02-2014 20:24 Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

Всім Доброго вечора !

Хлопці звертаюсь до Вас з такою проблемою ...
Вже місяць часу маю мороку з своєю машинкою Sad
Все почалось з того, що в мене на обертах ( 3000 < ... ) комп"ютер відключав 1-ий циліндр, лікувалось просто , заглушив , завів і далі поїхав , перевірки і пошук причин почав з малого , але потім переросло у "велике" ... Одним словом, в результаті було зроблено все що може тільки бути ... капіталка головки, чищення форсунок , заміна свічок, підстава катушок , перевірка проводки, датчиків , каталізатора і т.д. Причину і далі не встановлено , не хочу тут знову описувати цю всю ситуацію , є створена тема з деталями ось тут : http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=89752

В результаті всі дороги ведуть до блока мотора ЄБУ ... Ще це не перевіряв і до останнього надіявся , що проблема не з ним(хоча що гірше ? капіталка головки чи ЄБУ ? ) ... Але вийшло як вийшло ... Та й перевірити його не так просто, тільки підставивши інший з такої самої машини ...
Можливо хтось відгукнеться на допомогу і погодиться провести 1 год. на шкоді щоб хлопці зняли і поставили до мене та швиденько все перевірили ... Чесно кажучи з капіталкою головки і з тими всіма перевірками і так попав на кругленьку суму , що б зараз ще купляти за 300 у.е. для перевірки блок ЄБУ ...
Отож , машина фабія , 1.2 , 12 клапанів , хто може допомогти буду надзвичайно вдячний і ну звичайно віддячусь! Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-02-2014 20:25 momontd.)
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #2
16-02-2014 00:54 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(13-02-2014 20:24)momontd :  В результаті всі дороги ведуть до блока мотора ЄБУ ... Ще це не перевіряв і до останнього надіявся , що проблема не з ним(хоча що гірше ? капіталка головки чи ЄБУ ? ) ... Але вийшло як вийшло ... Та й перевірити його не так просто, тільки підставивши інший з такої самої машини ...
Можливо хтось відгукнеться на допомогу і погодиться провести 1 год. на шкоді щоб хлопці зняли і поставили до мене та швиденько все перевірили ... Чесно кажучи з капіталкою головки і з тими всіма перевірками і так попав на кругленьку суму , що б зараз ще купляти за 300 у.е. для перевірки блок ЄБУ ...
Отож , машина фабія , 1.2 , 12 клапанів , хто може допомогти буду надзвичайно вдячний і ну звичайно віддячусь! Smile
інший моторнік не так просто підставити. іммобілайзер може не пустити. Плюс якщо приборка Мареллі то взагалі проблема. Це звичайно можна обійти але мороки трохи і є небезпека що можна десь щось підпсувати.
взагалі цікава проблема. Думаю що мотронік тут ні причому -він реагує на інформацію від датчиків двигуна, хоча всяке може бути. получається так що при високих обертах щось збиває іскру на 1 му циліндрі. А без нагрузки - типу машина на місці і газуєш >3000 теж є цей збій...??? Осцилографом сигнали дивились...?. Можливо коли підставляли дроти катушку і датчики щось проморгали...
По паливу провірку робили.....тиск, регулятор і всяке таке інше. Може насос недокачує або засильно пульсує.
взагалі закинь свою задачку на напів професійний форум діагностів - CarHelp... може там хтось мав аналогічне.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-02-2014 00:57 kym56.)
Шукати всі повідомлення учасника
momontd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Feb 2012
Львів
Fabia 1.2 12v
Повідомлення: #3
17-02-2014 12:21 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(16-02-2014 00:54)kym56 :  
(13-02-2014 20:24)momontd :  В результаті всі дороги ведуть до блока мотора ЄБУ ... Ще це не перевіряв і до останнього надіявся , що проблема не з ним(хоча що гірше ? капіталка головки чи ЄБУ ? ) ... Але вийшло як вийшло ... Та й перевірити його не так просто, тільки підставивши інший з такої самої машини ...
Можливо хтось відгукнеться на допомогу і погодиться провести 1 год. на шкоді щоб хлопці зняли і поставили до мене та швиденько все перевірили ... Чесно кажучи з капіталкою головки і з тими всіма перевірками і так попав на кругленьку суму , що б зараз ще купляти за 300 у.е. для перевірки блок ЄБУ ...
Отож , машина фабія , 1.2 , 12 клапанів , хто може допомогти буду надзвичайно вдячний і ну звичайно віддячусь! Smile
інший моторнік не так просто підставити. іммобілайзер може не пустити. Плюс якщо приборка Мареллі то взагалі проблема. Це звичайно можна обійти але мороки трохи і є небезпека що можна десь щось підпсувати.
взагалі цікава проблема. Думаю що мотронік тут ні причому -він реагує на інформацію від датчиків двигуна, хоча всяке може бути. получається так що при високих обертах щось збиває іскру на 1 му циліндрі. А без нагрузки - типу машина на місці і газуєш >3000 теж є цей збій...??? Осцилографом сигнали дивились...?. Можливо коли підставляли дроти катушку і датчики щось проморгали...
По паливу провірку робили.....тиск, регулятор і всяке таке інше. Може насос недокачує або засильно пульсує.
взагалі закинь свою задачку на напів професійний форум діагностів - CarHelp... може там хтось мав аналогічне.

Справа в тому, що на холостих така сама фігня ... Sad Чи з нагрузкою , чи без вище 3 000 тис обертів відсікає саме перший циліндр!
Все пробував , міняли катушки місцями , форсунки(також чистив їх) , капіталка головки зроблена, перевіряли тиск палива, підставляв датчик розплідвала , вирізав каталізатор, продзвонювали проводку, підставляли для наочної перевірки на вхід у перший циліндр діод , бачили наочно що він блимає коли мотор працює , тобто сигнал йде , даю оберти тухне!
я знаю що підставити ЄБУ не так просто ...
не знаю що ще робити ... купляти б/у - 250-300 у.е., а якщо не він ?
Одним словом я в штупорі ...
Кажуть потрібно шукати комп"ютерщиків які можуть продіагностувати , перевірити якісь дампи і перепрошити ...
От шукаю таких ...


Саме цікаве , якщо не підніматись вище 3 000 тис. обертів машина їде ідеально! Має тягу , рве з місця , ланоса 1,5 взуваю ... без проблем їжджу кожен день! Но, тільки піднімусь вище 3 000 тис. і протримаю їх 10-15 секунд - січе 1-ий циліндр і будь мудрий.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-02-2014 12:27 momontd.)
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #4
17-02-2014 13:22 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(17-02-2014 12:21)momontd :  Все пробував , міняли катушки місцями , форсунки(також чистив їх) , капіталка головки зроблена, перевіряли тиск палива, підставляв датчик розплідвала , вирізав каталізатор, продзвонювали проводку, підставляли для наочної перевірки на вхід у перший циліндр діод , бачили наочно що він блимає коли мотор працює , тобто сигнал йде , даю оберти тухне!
я знаю що підставити ЄБУ не так просто ...
не знаю що ще робити ... купляти б/у - 250-300 у.е., а якщо не він ?
Одним словом я в штупорі ...
Кажуть потрібно шукати комп"ютерщиків які можуть продіагностувати , перевірити якісь дампи і перепрошити ...
От шукаю таких ...


Саме цікаве , якщо не підніматись вище 3 000 тис. обертів машина їде ідеально! Має тягу , рве з місця , ланоса 1,5 взуваю ... без проблем їжджу кожен день! Но, тільки піднімусь вище 3 000 тис. і протримаю їх 10-15 секунд - січе 1-ий циліндр і будь мудрий.
А датчик обертів колінвала дивились - його б бажно осцилографом. Бо власне він основний для фазорозподілення.... Плюс ще немішало б проводку датчика детонації та і сам датчик перевірити
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-02-2014 13:23 kym56.)
Шукати всі повідомлення учасника
momontd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Feb 2012
Львів
Fabia 1.2 12v
Повідомлення: #5
17-02-2014 13:54 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(17-02-2014 13:22)kym56 :  
(17-02-2014 12:21)momontd :  Все пробував , міняли катушки місцями , форсунки(також чистив їх) , капіталка головки зроблена, перевіряли тиск палива, підставляв датчик розплідвала , вирізав каталізатор, продзвонювали проводку, підставляли для наочної перевірки на вхід у перший циліндр діод , бачили наочно що він блимає коли мотор працює , тобто сигнал йде , даю оберти тухне!
я знаю що підставити ЄБУ не так просто ...
не знаю що ще робити ... купляти б/у - 250-300 у.е., а якщо не він ?
Одним словом я в штупорі ...
Кажуть потрібно шукати комп"ютерщиків які можуть продіагностувати , перевірити якісь дампи і перепрошити ...
От шукаю таких ...


Саме цікаве , якщо не підніматись вище 3 000 тис. обертів машина їде ідеально! Має тягу , рве з місця , ланоса 1,5 взуваю ... без проблем їжджу кожен день! Но, тільки піднімусь вище 3 000 тис. і протримаю їх 10-15 секунд - січе 1-ий циліндр і будь мудрий.
А датчик обертів колінвала дивились - його б бажно осцилографом. Бо власне він основний для фазорозподілення.... Плюс ще немішало б проводку датчика детонації та і сам датчик перевірити

Хммм ... до датчика колінвала не дивився ... мене запевняли, що він до цієї проблеми немає відношення ... датчик детонації також не чіпали ... Яким чином їх перевіряти ? Підставлянням ?
До тих майстрів яких я їздив були без осцилографу , навіть шкода сервіс , можливо Ви когось можете порадити, хто може якісно перевірити ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-02-2014 13:58 momontd.)
Шукати всі повідомлення учасника
skodabox Немає
консультант
*****

Повідомлень: 4 943
Приєднався: Feb 2009
ХАРЬКОВ
СТО Skodabox
Повідомлення: #6
17-02-2014 20:32 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

Искра подаётся попарно. Искра есть, значит датчик КВ рабочий. Датчик детонации не даст отсекания одного цилиндра. Датчик распредвала регулирует фазу искрообразования. Он может реагировать, но повторюсь, искра подаётся попарно. Другими словами, если отсекается первый цилиндр, должен отсекаться и четвёртый. Но этого не происходит. ИМХО. ЭБУ может переставать давать команду на подачу топлива в первый цилиндр, что вероятнее всего. Hello!

опыт, качество, доверие
+380 50 300 93 49
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VIR Немає
***
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Mar 2010
Lembеrg
Повідомлення: #7
17-02-2014 21:13 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(17-02-2014 20:32)skodabox :  Искра подаётся попарно. Искра есть, значит датчик КВ рабочий. Датчик детонации не даст отсекания одного цилиндра. Датчик распредвала регулирует фазу искрообразования. Он может реагировать, но повторюсь, искра подаётся попарно. Другими словами, если отсекается первый цилиндр, должен отсекаться и четвёртый. Но этого не происходит. ИМХО. ЭБУ может переставать давать команду на подачу топлива в первый цилиндр, что вероятнее всего. Hello!
Але ж автор вказав про двигун 1,2. 12. V а там попарно не йде і немає четвертого циліндра....
Шукати всі повідомлення учасника
skodabox Немає
консультант
*****

Повідомлень: 4 943
Приєднався: Feb 2009
ХАРЬКОВ
СТО Skodabox
Повідомлення: #8
17-02-2014 22:24 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

Думал не о тот. Пробачте.
Тем более, датчик КВ не при чем, датчик детонации и датчик РВ тоже. Только ЭБУ.Hello!

опыт, качество, доверие
+380 50 300 93 49
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VIR Немає
***
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Mar 2010
Lembеrg
Повідомлення: #9
17-02-2014 23:40 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

А свічки як поживають? Мінялись, ні, які стоять, їх вигляд, колір... І тиск на рампі який? А то комп пониження тиску не читає... В себе при подібних симптомах міняв модуль запалювання, проблема була в насосі, давав 1,6 атм. Комп помилок не бачив взагалі. Правда в мене авто і двигун інші... Але все ж таки можна пробувати...
Доречі датчик положення звідки імпульси читає, а то в цьому моторі не знаюсь? А то десь чув що подібне може бути коли пошкодять механічно сектора.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-02-2014 23:48 VIR.)
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #10
18-02-2014 02:48 RE: Блок ЕБУ. Потрібна допомога.

(17-02-2014 13:54)momontd :  Хммм ... до датчика колінвала не дивився ... мене запевняли, що він до цієї проблеми немає відношення ... датчик детонації також не чіпали ... Яким чином їх перевіряти ? Підставлянням ?
До тих майстрів яких я їздив були без осцилографу , навіть шкода сервіс , можливо Ви когось можете порадити, хто може якісно перевірити ?
Ну специ. Датчик КВ якраз визначає верхню мертву точку першого циліндра і тоді компютер дає іскру.Датчик розпредвала вказує коли відкривати/закривати форсунки по циліндрах. Наскільки зрозумів в тебе спочатку ідуть сильні пропуски запалювання і тоді компютер відключає подачу палива в перший циліндр. тобто відключення палива є наслідком пропусків.Підміна ДКВ може нічого не дати бо сигнал від нього може псуватися по дорозі до компютера, а може і дати, якщо сам датчик поганий.Треба міряти сигнал. Трохи незрозуміло чому після 3000 об. бо ДКВ це звичайний датчик Холла - і він або працює або не працює на любих обертах. але поломки бувають різні і можливо коли частота обертів переходить якийсь поріг проходить збій. І не виключаю що і ЕБУ може казитися.Хоч блок фомування іскри в ЕБУ теж або працює або не працює на любих обертах.
Збивати сигнал може навіть погана маса десь на двигуні, окислені контакти і все таке подібне. Напругу на землі міряли - допускається не більше 0.2 в.
Датчик детонації можна провірити заміною... але треба добре обдивитись проводку - вона має бути екранована і не пошкоджена. Можна зробити ще простіше - відключити датчик детонації і тоді копютер просто ігнорує сигнали з нього. Датчик КВ відключати не можна бо тоді машина не заведеться.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Потрібна допомога з прошивкою Columbus NestorD 21 25 664 23-07-2019 13:57
Останнє: i.franko
  Потрібна допомога-глянути автівку Алехан 1 1 185 07-08-2017 00:37
Останнє: Vladko
  Допомога армії kym56 2 1 425 02-03-2015 16:39
Останнє: Smith Wesson
  Допомога одноклубникам дисконтними карточками В... 27 6 654 06-02-2014 18:46
Останнє: Sheket
  Потрібна квартира на 24-25.08 blin09 5 2 235 14-08-2012 19:53
Останнє: Vitaly_N
  потрібна ваша допомога kampan 5 2 477 05-07-2012 22:37
Останнє: roberto747h
  Потрібна риба, раки!!! Піпєц 35 13 311 28-06-2012 01:10
Останнє: andmelja
  Потрібна квартира . тарас 07 0 1 401 13-05-2012 21:22
Останнє: тарас 07
  допомога шкода феліція olek 2 3 101 05-09-2011 16:19
Останнє: Schumacher
  A5 1.9 TDI потрібна допомога tar 16 8 908 10-03-2011 13:15
Останнє: StE@LtH

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2