Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
ОМсhik Немає
мы белые и пушистые)))
*****

Повідомлень: 5 828
Приєднався: Feb 2008
Киев
VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi
Повідомлення: #62731
22-05-2019 12:33 RE: Агресія РФ проти України

Як це "відхилились"....?!Я удивлен

[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]
Мир прекрасен!.. как это объяснить тем, кто пострадал за этот МИР?!...®
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62732
22-05-2019 14:00 RE: Агресія РФ проти України

Цитата:Taras Chornovil

Пройшли телефонні переговори між лідерами Німеччини, Франції та РФії про Україну без України. Уперше! Раніше у тих випадках, коли Меркель, Оланд чи Макрон мали вести якісь свої переговори з Путіним, вони або чітко застерігалися, що про Україну на переговорах ітися не буде, або попередньо розмовляли з Порошенком і узгоджували позицію, щоб там, з Путіним, вона була спільною з українською стороною. Те саме робив навіть Трамп, не кажучи вже про нижчих посадовців США.

На жаль, наша чітка провосуб'єктність трималася виключно на напористості Порошенка. Тепер вони можуть без нас спокійно домовитися про наше майбутнє. А що, хіба не доводилося Україні зупиняти авантюрні заяви німецьких посадовців про можливість виборів на Донбасі під дулами рашистських військ, або про користь від федералізації та багато інших побажань РФії? Усі ці ініціативи були придушені ще на витоках.

Тепер у нас нема президента, є якийсь неадекватний узурпатор, який шукає способів піти на найпринизливіший формат переговорів з Путіним (або й з начальниками "ЛНР/ДНР"). Ну що? Задоволені?

Ласкаво просимо до Венесуели.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62733
23-05-2019 09:36 RE: Агресія РФ проти України

Золотое, Марьинку и Новоалександровку гладили ночью 120 и 82 мины.
Один наш боец 300.
Вот что референдум животворящий делает
Добыча мыслей

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #62734
23-05-2019 09:55 RE: Агресія РФ проти України

(23-05-2019 09:36)Lady :  Золотое, Марьинку и Новоалександровку гладили ночью 120 и 82 мины.
Один наш боец 300.
Вот что референдум животворящий делает
Добыча мыслей
Віка, май витримку — ми не все знаємо.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62735
23-05-2019 13:09 RE: Агресія РФ проти України

Цитата:Yevgenij Marchuk

Невеликий лікбез про те, що таке Нормандський формат і Мінський процес зроблю трохи пізніше. Тепер мій коментар уже не може зашкодити переговорному процесу. Але бачу, що вже зараз вкрай необхідно дещо декому пояснити. Але не росіянам, а нашим.
Принцип обміну заручниками "всіх на всіх" Україна підтримує. Але що виходить : обмінялися списками. Ми передали "туди" по відповідній процедурі з участю ОБСЄ і Міжнародного Червоного Хреста (МЧХ) детальний список на 107 осіб, про яких ми точно знаємо, що вони живі і навіть знаємо, де вони там знаходяться. Але нам через якийсь час з того боку відповідають, що "вони" встановили тільки 27 осіб. А про інших наших 80 чоловік вони нічого не знають і вони їх не знайшли. Один раз до таких незнайдених навіть попапи двое наших військових, яких офіційно відвідав представник ОБСЄ пан Т. Фріш. На мій погляд, це може бути пов'язано тільки з одним. Більшість із цих 80 наших могли бути піддані важким тортурам і сліди цих тортур зразу ж видимі. А це Гаага. Інших причин я не бачу. Чи, наприклад інший прийом: представники ОРДЛО кожен раз включають до своїх списків на обмін "всіх на всіх" осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини, які не мають ніякого відношення до війни на Донбасі, а вчинили ці злочини під час подій на Майдані (спецназ Беркуту), чи 2 травня в Одесі, чи вчинили теракти в Харкові і Запоріжжі. Це тільки дуже маленька особливість процесу обміну заручниками. А з цим процесом тісно пов'язана ще і проблема з пропавшими безвісти. А це сотні осіб. Але це складна схема. Колись окремо поясню. Все це в повній мірі відноситься і до принципу "всіх встановлених на всіх встановлених". Тому Україна "ЗА" принцип обміну "всіх на всіх", але якщо це буде чесно і при активній участі міжнародних гуманітарних інституцій.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #62736
23-05-2019 13:48 RE: Агресія РФ проти України

(22-05-2019 12:33)ОМсhik :  Як це "відхилились"....?!Я удивлен

Заблудились, как когда-то росийские десантники - навигаторы подвели Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62737
23-05-2019 13:52 RE: Агресія РФ проти України

Появились подробности сдачи бойцов ВСУ в плен путинским террористам(фото)

FacepalmFacepalm

Цитата:Ніхто з команди глави держави поки нічого не коментував з приводу захоплення українських бійців. Жодної заяви не прозвучало від голови Адміністрації президента Андрія Богдана.

Окрім того, за добу на сторінці президента України також не було ніяких заяв. Досі на його сторінці у Facebook активно коментують допис Володимира Зеленського, а швидше - його докір в адресу Ради, яка не взялася за його проект закону, який, правду кажучи, має досить сумнівний зміст.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-05-2019 13:53 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62738
24-05-2019 12:37 RE: Агресія РФ проти України

Hello!
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #62739
27-05-2019 11:18 RE: Агресія РФ проти України

Позиция Кремля в отношении задержанных украинских моряков в районе Керченского пролива не изменится после решения Международного трибунала ООН по морскому праву (МТМП).

Об этом заявил пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков.

В Кремле заявили, что позиция России не изменится. Судьбу украинских политзаключенных решит российский суд.

"Позиция не может измениться. Должно завершиться следствие в связи с нарушением закона о границе, и состояться суд", - сказал Песков.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #62740
27-05-2019 12:02 RE: Агресія РФ проти України

Президент уже должен был всех на уши поставить. Ах да, я забыл, у нас же его нет.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 891 183 332 25-03-2024 00:09
Останнє: Dimon325
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 352 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 803 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 162 601 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 9