Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Збір коштів на допомогу ДБ
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #51
14-12-2013 08:38 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

Вот это по нашему! Закрыть тему не дав ответить. Догадываюсь кто это быть - узнаю почерк.

Я пришел к такому выводу: вы все сделали свои выводы исходя из моего длинного поста, который я написал вчера утром гед описывал ситуацию как я ее вижу, а то, что было до этого поста, вы не видели.

Ктото из вас пытается описать мне моральный аспект.
Ктото пытается склонить к тому чтобы я чтото организовал во Львове итд.

Но почитав вчера вечером ваши последние ответы я понял что я уже не понимаю о чем идет дискуссия.

Я был бы очень благодарен если бы ктото из вас попробовал изложить то, о чем тут речь. Вы же все друг с другом солидарны? Так пусть ктото один конструктивно опишет что я не так сделал?

Я убедительно прошу прочитайте первую страницу темы!
От меня там единственный пост, в котором я говорю о том что на сегодняшний день выбор как помочь детям огромен и что для себя я определился - буду помогать через инициативы, в которых принимает участие компания, в которой я работаю. ВСЁ! ТОЧКА!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #52
14-12-2013 08:44 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

(13-12-2013 21:06)МаSтеР :  
(13-12-2013 20:46)StE@LtH :  У меня такое впечатление что вы все прочитали мой пост и не поняли вообще что я имел ввиду. Печально.
2. Мастер - я разве гдето сказал что Вы или ктото другой остаетесь в стороне? Принимаете участие? И риспект Вам за это!!! Жаль я сейчас немогу ... хотя участие принять могу но организовать немогу. Жаль что некому.
Не, наверное Вы меня не так поняли. Всегда есть предложение найти ДД, которому нужна помощь. Я один раз попробовал- нищета ещё та, что по одёжке, и так по мелочам, было письмо, организовали, собрали привезли...
Немогу- это не причина. Поездить, поговорить, на тебя все смотрят, как будто я должен через них отмыть лимон зелени, им обьясняешь: безвозмезно, то есть даром, нам за это ничего не надо, мы хотим просто помочь, а на тебя смотрят как на... Попробуйте- тогда и скажите.

Я то Вас понял. Вы не поняли о чем тут дискуссия. Читая Ваши посты мне кажется что Вы пытаетесь меня направить на путь истинный. Будто я кричу тут что все это чуш и трата времени и вы все идиоты раз помогаете детям Smile Вот тут опять упоминается мое "немогу". Никто здесь незнает почему я немогу - и объяснять небуду так как это личное. Достаточно вам сделать вывод что раз раньше мог сейчас нет, значит причина не в моем отношении к этому а в реально возможностях. Но я ни разу не сказал что помощ клубом это плохо, я ниразу не сказал что ненадо Львовом организоваться (некому пока) и я не сказал что я против.

Получается что меня в этой теме зачмырили за то, что я на первой странице написал что кроме клуба есть много других способов помочь? И что лично я не буду принимать участия в клубной помощи а буду приниматьучастие в инициативах на работе?

Отличненько!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #53
14-12-2013 10:26 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

Hello!та ніхто вас не чмирить! всі повстали через ваші слова про 2007 рік і ми не проти допомагати іншим ДБ, але.... якщо цим питанням ви не можете зайнятися (ми не знаємо чому, але то таке), то ви прекрасно можете взяти ініціативу у свої руки - поритись в інтернеті (ми більше часу витрачаємо в ньому на всілякі дурниці) скласти список ДБ, створити тему, в якій (я впевнена) знайдуться люди що зможуть проїхатись по списку і дізнатись кому ми потрібні найбільше.... це можна зробити і в вихідний день. і навіть якщо нічого не вийде, то ви скажете своїм що така тема піднімалась. а судячи з перших постів в цій темі багато хто хоче допомогти ще комусь, але займатись не хоче ніхто.
ну... якось так

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #54
14-12-2013 10:51 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

(14-12-2013 10:26)nika :  Hello!та ніхто вас не чмирить! всі повстали через ваші слова про 2007 рік і ми не проти допомагати іншим ДБ, але.... якщо цим питанням ви не можете зайнятися (ми не знаємо чому, але то таке), то ви прекрасно можете взяти ініціативу у свої руки - поритись в інтернеті (ми більше часу витрачаємо в ньому на всілякі дурниці) скласти список ДБ, створити тему, в якій (я впевнена) знайдуться люди що зможуть проїхатись по списку і дізнатись кому ми потрібні найбільше.... це можна зробити і в вихідний день. і навіть якщо нічого не вийде, то ви скажете своїм що така тема піднімалась. а судячи з перших постів в цій темі багато хто хоче допомогти ще комусь, але займатись не хоче ніхто.
ну... якось так

Ясно. Дякую за пояснення.

На рахунок інших ДД. Ні я ні Шекет (який теж про це писав на перших сторінках) не згадували загальноклубну допомогу Львівським ДД. Наскільки я зрозумів мова йшла про можливість нашої локальної ініціативи (поправте мене якщо помиляюсь). Тому мене здивувала увага до цієї теми людей з інших регіонів. Ніхто не агітував проти клубної ініціативи а додатково розглядали інші варіанти (поза клубом впринципі).

Ви би тільки уявили скільки є різних можливостей допомогти і без необхідності організовувати самому. В нас на роботі збирають кошти і на обладнання для онко-хворих дітей, і на дитячі будинки і інтернати, і на миколая і на лікування. Загалом для дітей 2 скриньки для грошей і один ящик для іграшок і речей плюс 2 скриньки для грошей на лікування.

Я це до того що неможна людей обмежувати у виборі. Якщо людина шукає варіанти а клуб має тільки одну ініціативу то чому я не можу розповісти ще про 3-4 способи допомогти?

Як на мене то у Львові це аспект нормально розвинений і ніхто нікому не звязує руки. Я бачив хтось з наших щось продає на користь ДД, хтось долучився до запропонованих мною варіантів, я впевнений що хтось і гроші перерахував.

Все окей! Ніхто не забере в дітей "кусочєк счастья" (с) Упал и качаюсь

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #55
14-12-2013 10:56 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

Доречі знайшов наші теми про допомогу. Керувалися ми тоді сайтом http://www.detdom.info/ - там і зараз повно корисної інфи.

Це я для наших - якщо хтось захоче щось організувати, прийму участь (сам не потягну).

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
nika Далеко
Обучаю плохому :)
*****

Повідомлень: 3 547
Приєднався: Mar 2009
за проспектом Перемоги
червона легкова фура))
Skype IDnika
Повідомлення: #56
14-12-2013 20:10 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

може ми один одного не зрозуміли тому і почалася ця емоційна переписка. в одному ви праві, головне - принести радість діткам! Дружба Hello!

з.і. я думаю у кожен ДБ чи інтернат постійно потрібні миючі засоби, канцелярія, речі і іграшки - це те що не ставиться на облік.

з.і.і. людям з інших регіонів цікаво чим живе клуб, в якому вони "живуть" Hello!

Правильний штурман & Шумахер у спідниці Поехали © Vantala
Невгамовна © F1a$#
Малявка © Vlad1358
"РятувАльниЦя МаЛібУ" © Mirack
Лікар Варя[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]© білийUNDпухнастий
Богиня Перемоги © Maybe
Шукати всі повідомлення учасника
Skodnitca Немає
-неПешеХодница :о)
**

Повідомлень: 76
Приєднався: Dec 2011
ЛЬВІВ
Повідомлення: #57
15-12-2013 12:18 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

(10-12-2013 10:32)StE@LtH :  Дякую за іграшки! Вже чекають на нових маленьких власників! Hello!

Немає за що Hello!
Буду рада якщо діткам сподобаються Wink


А на рахунок "емоційної переписки" - так ви дійсно один одного не зрозуміли. Я правда не в курсі що там і як було в 2007 році, але в Стелсовій і Шекетовій пропозиціях нічого поганого не бачу. Малось на увазі, що в МП дитбудинку і так немало небайдужих київських одноклубників, які допомагають, і ДБ вже давно вийшов на значно вищий рівень ніж більшість львівських дитбудинків, в яких, як писалось вище, не вистачає елементарного. Тому і виникла пропозиція (добровільно, на місцевому рівні) допомогти тим, хто наразі більше цього потребує.
Не бачу проблеми.
ИМХО Девушка

Одна маленькая правда заключается в том, что всякий, написавший какую-нибудь херню, считает, что именно его херня и есть истина...
[Зображення: 871dd483e9d9912d6601ecd1a425eb59.gif]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-12-2013 12:40 Skodnitca.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #58
15-12-2013 15:25 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

Доповню.
Під ЛЬВІВСЬКИМИ ДБ малось на увазі навіть не ті будинки які знаходяться в самому місті, а ті які у Львівській області.
У Львівських, я так думаю, спонсори, допомоги, тощо - все є, навіть фінансування державне з міського бюджету, а в ДБ області з районного або навіть сільського грошики (якщо дойдуть), а це не допорівняння. Та й спонсори не доїжджають туди, тому там потрібне все саме елементарне.
І ніхто в цій темі не пропонував змінити ДБ для всього клубу.
Пропозиція була для ЛШК як альтернатива, а не курс для дій. Кожен сам вирішує чи долучатись і куди саме.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 642
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #59
15-12-2013 15:43 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

а прозвучало предложение совсем иначе, даже если читать без интонации Курить

клуб тем и интересен, что может сплотиться и ПОМОЧЬ, за что все помогающим отдельная благодарность Respect

10-20 грн в месяц не делают погоды практически для всех, тем более - помощь ДД добровольна) никто за это не наказывает Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #60
15-12-2013 15:47 RE: Збір коштів на допомогу ДБ

(14-12-2013 08:38)StE@LtH :  Вот это по нашему! Закрыть тему не дав ответить. Догадываюсь кто это быть - узнаю почерк.

лично я тему не закрывала!!!!Курить

(15-12-2013 12:18)Skodnitca :  А на рахунок "емоційної переписки" - так ви дійсно один одного не зрозуміли. Я правда не в курсі що там і як було в 2007 році, але в Стелсовій і Шекетовій пропозиціях нічого поганого не бачу. Малось на увазі, що в МП дитбудинку і так немало небайдужих київських одноклубників, які допомагають, і ДБ вже давно вийшов на значно вищий рівень ніж більшість львівських дитбудинків, в яких, як писалось вище, не вистачає елементарного. Тому і виникла пропозиція (добровільно, на місцевому рівні) допомогти тим, хто наразі більше цього потребує.
Не бачу проблеми.
ИМХО Девушка
по 1 пункту... почему вы тут решили ,что МП помогают исключительно киевские...посмотрите список???посмотрите список Добыча мыслей...просто киевская это все организовывает....

по 2 пункту... я уже не первый год ПРОШУ- давайте найдем тот ДД, которому не хватает самого необходимого!!!
кстати..в 2007 году в МП ДД было ПЕЧНОЕ ОТОПЛЕНИЕ ( и это в 21 веке....), да... после нашей помощи власти как то зашевелились... и провели в ДД централизованное отопление...

согласна, МП- уже более или менее обеспечен...и мы возим туда в основном "расходные" материалы, но только потому, что альтернативы никто не предлагает....

я думаю, клуб сможет помочь львівським дитбудинкам, в яких, як писалось вище, не вистачає елементарного...только одна проблема- найти человека, который поедет, разузнает, поговорит и скоординирует на месте!!!! Hello!....а как я поняла- этим во Львове никто заниматься не хочет....Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1