|
Збір коштів на допомогу ДБ
|
|
| Автор | Повідомлення |
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
|
|
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
StE@LtH
Да прибудет с вами сила ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 931 Приєднався: Oct 2006 Львів Skoda Pajero 3.2 DiD |
|
||
|
nika
Обучаю плохому :) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 546 Приєднався: Mar 2009 за проспектом Перемоги червона легкова фура)) |
|
|
|
Skodnitca
-неПешеХодница :о) ![]() ![]() Повідомлень: 76 Приєднався: Dec 2011 ЛЬВІВ |
|
||
|
Sheket
КНЯЗЬ ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 274 Приєднався: Feb 2008 Leopolis Octavia A5 2.0 почти vRS |
|
|
|
Vitaly_N
татаро-монголофоб ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 13 945 Приєднався: Oct 2008 Харьков, Павлово поле А5 1,6 MPI+ESP |
|
||
|
Lady
девочка из администрации ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 22 054 Приєднався: Mar 2007 серебристая :)) |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають:






Вот тут опять упоминается мое "немогу". Никто здесь незнает почему я немогу - и объяснять небуду так как это личное. Достаточно вам сделать вывод что раз раньше мог сейчас нет, значит причина не в моем отношении к этому а в реально возможностях. Но я ни разу не сказал что помощ клубом это плохо, я ниразу не сказал что ненадо Львовом организоваться (некому пока) и я не сказал что я против.

та ніхто вас не чмирить! всі повстали через ваші слова про 2007 рік і ми не проти допомагати іншим ДБ, але.... якщо цим питанням ви не можете зайнятися (ми не знаємо чому, але то таке), то ви прекрасно можете взяти ініціативу у свої руки - поритись в інтернеті (ми більше часу витрачаємо в ньому на всілякі дурниці) скласти список ДБ, створити тему, в якій (я впевнена) знайдуться люди що зможуть проїхатись по списку і дізнатись кому ми потрібні найбільше.... це можна зробити і в вихідний день. і навіть якщо нічого не вийде, то ви скажете своїм що така тема піднімалась. а судячи з перших постів в цій темі багато хто хоче допомогти ще комусь, але займатись не хоче ніхто.
© Vantala![[Зображення: 8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif]](http://s15.rimg.info/8c5e69ca0918892d0be5c34b628737c1.gif)

![[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]](http://line4auto.ru/nomer/get/nomua_BC_0357_BE.png)
![[Зображення: 1.gif]](http://line4auto.ru/1.gif)


...просто киевская это все организовывает....