Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Выплата средств по страховому случаю, вопрос
Автор Повідомлення
Mechanic Немає
Banned

Повідомлень: 1 028
Приєднався: Feb 2015
Київ
А7
Повідомлення: #31
02-11-2015 13:06 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

Всім доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо суд визнає винним обидві сторони, то як буде здійсюватися виплата відшкодування в такому випадку?
Кожен сам собі ремонтує без участі страхових компаній чи його страхова платить мені, а моя йому?
Поки що мені вдалося добитися того що суддя викликав на суд іншу сторону. Я був як правопорушник, але доводив свою невинуватість і вину іншого водія. Ось думаю що може бути такий варіант, що нас обох визнають винними.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-11-2015 13:06 Mechanic.)
Шукати всі повідомлення учасника
andron k Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 775
Приєднався: Oct 2010
Харьков, Алексеевка
Octavia A 5 была, Kia Cerato new
Повідомлення: #32
02-11-2015 14:15 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

Если будет обоюдка его страховая заплатит вам 50% от ущерба.

Жизнь, как коробок спичек, относится к ней серьёзно - смешно, относится к ней небрежно - опасно.
Шукати всі повідомлення учасника
Mechanic Немає
Banned

Повідомлень: 1 028
Приєднався: Feb 2015
Київ
А7
Повідомлення: #33
02-11-2015 14:34 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

А моя ему 50%, так?
Шукати всі повідомлення учасника
bogdan_glyadyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 64
Приєднався: Aug 2012
Киев
Skype IDautoyrist.kiev
Повідомлення: #34
02-11-2015 14:36 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

(02-11-2015 13:06)Mechanic :  Всім доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо суд визнає винним обидві сторони, то як буде здійсюватися виплата відшкодування в такому випадку?
Кожен сам собі ремонтує без участі страхових компаній чи його страхова платить мені, а моя йому?
Поки що мені вдалося добитися того що суддя викликав на суд іншу сторону. Я був як правопорушник, але доводив свою невинуватість і вину іншого водія. Ось думаю що може бути такий варіант, що нас обох визнають винними.

Суд може визнати іншого водія винним ТІЛЬКИ у випадку, якщо щодо цього водія був складений протокол про адміністративне правопорушення. Якщо при ДТП складався протокол тільки щодо Вас, тоді питання вини іншого водія не буде розглядатися. В кращому випадку суддя може прийняти рішення направити матеріали справи на доопрацювання у поліцію (ДАІ).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-11-2015 14:37 bogdan_glyadyk.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Mechanic Немає
Banned

Повідомлень: 1 028
Приєднався: Feb 2015
Київ
А7
Повідомлення: #35
02-11-2015 14:48 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

Суддя спитав чи протокол складався тільки на мене. Кажу так, тільки на мене...Думаю він в моїх показах побачив долю істини. Цікаво як тепер піде справа...


Але в теорії якщо справу направлять в ДАІ на доопрацювання, то тоді на того водія має бути складений протокол? Якщо мене визнають не винним, то не може ж такого бути що всі невинні, але сталося ДТП Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-11-2015 14:51 Mechanic.)
Шукати всі повідомлення учасника
andron k Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 775
Приєднався: Oct 2010
Харьков, Алексеевка
Octavia A 5 была, Kia Cerato new
Повідомлення: #36
02-11-2015 16:55 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

(02-11-2015 14:34)Mechanic :  А моя ему 50%, так?

Так
Після того як суд встановить наявні ознаки порушень ПДР особою, щодо якої не складався протокол про адмін. правопорушення, він має направити матеріали в ДАЇ для складання протоколу відносно цієї особи. Бо суд не вповноважений це робити (сам складати протокол).

Жизнь, как коробок спичек, относится к ней серьёзно - смешно, относится к ней небрежно - опасно.
Шукати всі повідомлення учасника
Mechanic Немає
Banned

Повідомлень: 1 028
Приєднався: Feb 2015
Київ
А7
Повідомлення: #37
02-11-2015 18:18 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

Всім дякую за відповідь. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
RuslanRage Немає
диверсант
*****

Повідомлень: 3 364
Приєднався: Oct 2005
Kyiv
TDI
Повідомлення: #38
02-11-2015 19:15 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

(02-11-2015 16:55)andron k :  Після того як суд встановить наявні ознаки порушень ПДР особою, щодо якої не складався протокол про адмін. правопорушення, він має направити матеріали в ДАЇ для складання протоколу відносно цієї особи. Бо суд не вповноважений це робити (сам складати протокол).

И будут они Вас так пинать до бесконечности: Суд направлять в ГАИ на доработку (переоформление), а ГАИ посылать обратно в Суд за постановлением о переоформление протокола, а в Суде отвечать, что это в ГАИ накосячили при оформление ДТП - вот пусть и переделывают.....

ДТП есть, а виновника нет Hello!

Friends will ask for discount prices.
True friends will pay full price, to support you, your time and your work.

Я не пью алкоголь, мне чувство собственного достоинства не позволяет:
мало чести у желания нахрюкаться и завалиться спать у забора.
К тому же, там все места уже заняты людьми.
(с)Чёртик Липсик
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Mechanic Немає
Banned

Повідомлень: 1 028
Приєднався: Feb 2015
Київ
А7
Повідомлення: #39
02-11-2015 20:11 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

Ще цікаво чи можна буде якось притягнути до відповідальності тих даішників що складали протокол (якщо мені все ж вдасться довести що я не винен і довести вину іншого водія). Бо по факту вони написали одне, а в ході судової справи виходить інше.
А то ще ті тварюки продажні, прикривали своїх знайомих. Бо я вже пробив шо то за водій був і чия то машина.
В таких випадках вважаю якщо на місці неможливо встановити істину, то має складатися 2 протоколи і в суді вже розбираються. А вони зробили мене з невинуватого винуватим.

То ще на другий день після ДТП дзвонив до того водія, кажу ну я свої документи в страхову подав, а ви маєте подати в свою. А він каже начальство сказало мені нічого не робити) Тобто вони вже впевнені у своїй правоті) Ну тепер буде їм сюрприз. Бо я цього так не залишу.

Якби склали 2 протоколи, то я можливо б там і не сильно переймався, ну винен то винен...А тут відкрита нахабність.
Шукати всі повідомлення учасника
andron k Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 775
Приєднався: Oct 2010
Харьков, Алексеевка
Octavia A 5 была, Kia Cerato new
Повідомлення: #40
02-11-2015 21:50 RE: Выплата средств по страховому случаю, вопрос

(02-11-2015 19:15)RuslanRage :  
(02-11-2015 16:55)andron k :  Після того як суд встановить наявні ознаки порушень ПДР особою, щодо якої не складався протокол про адмін. правопорушення, він має направити матеріали в ДАЇ для складання протоколу відносно цієї особи. Бо суд не вповноважений це робити (сам складати протокол).

И будут они Вас так пинать до бесконечности: Суд направлять в ГАИ на доработку (переоформление), а ГАИ посылать обратно в Суд за постановлением о переоформление протокола, а в Суде отвечать, что это в ГАИ накосячили при оформление ДТП - вот пусть и переделывают.....

ДТП есть, а виновника нет Hello!

Законодательством предусмотрен только такой порядок. Формально суд в тексте постановления может указать что в действиях другого участника есть признаки нарушения ПДД, опять же это нужно еще и суд уломать. Страховая может отказать в выплате ссылаясь на отсутствие протокола или хотя експертизы автотехнической или трассологии. Тогда только в гражданско-правовом споре судится со страховой. По Гаи - по КАСУ признавать их действия незаконными по факту составления протокола.

Жизнь, как коробок спичек, относится к ней серьёзно - смешно, относится к ней небрежно - опасно.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Выплата по стрвховке. electro_nik 1 1 241 02-11-2017 14:28
Останнє: RuslanRage
  вопрос по страховому случаю Брдэ 28 5 479 20-05-2015 13:10
Останнє: Брдэ
  Возврат денежных средств за непредоставленную услугу/товар. GuN 6 4 615 04-09-2013 15:00
Останнє: GuN
  Правительство одобрило изменения в порядок купли-продажи транспортных средств Vprave 2 1 679 08-04-2013 10:56
Останнє: longer
  Выплата от страховой компании после ДТП shoo_roop 14 7 929 21-12-2012 10:58
Останнє: ДрозД
  Выплата пособий на детей: виды, размеры, порядок назначения Lady 17 7 615 26-04-2012 21:05
Останнє: vintlx
  Вступила в силу новая Инструкция о регистрации транспортных средств Lady 4 2 517 16-02-2011 11:57
Останнє: smip
  Выплата страховки "частями" alpinist 4 2 453 18-08-2010 13:57
Останнє: VasiliSK
  выплата по страховому случаю !!! MarkOH 1 1 737 18-08-2009 16:33
Останнє: Олексій
  Подскажите по страховому случаю. z0rr0 28 5 814 16-04-2009 15:59
Останнє: Shondor1

Швидкий перехід:


Переглядають: