Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
кандидаты... в президенты )))
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #701
12-09-2018 11:15 RE: кандидаты... в президенты )))

Якщо Зеленський подасть свою кандидатуру, то це буде цікавий дурьож населення....

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #702
12-09-2018 11:22 RE: кандидаты... в президенты )))

   
https://www.rbc.ua/rus/news/ikea-prinyal...39742.html

"Ми нарешті завершили..." Facepalm

Снова Петр Алексеевич присоседился к хорошей новости... да прямо по центру...
А Гройсман не успел... Кто первый написал - того и тапки... Упал и качаюсь


На самом деле можно только представлять, чего стоило Вагифу Алиеву затянуть их сюда...
   
...Месяц назад в ТРЦ Lavina Mall, собственником которого также является Вагиф Алиев, состоялся дебют не менее долгожданного шведского бренда H&M. Однако эксперты считают, что выход на украинский рынок IKEA является куда более значимым событием для локальных ритейлеров.
...
Новость уже успела прокомментировать Нателла Крапивина, дочь бизнесмена и продюсер Светланы Лободы: «Горжусь своим отцом! Папа, ты творишь историю этого города! Я знаю, чего тебе стоило привезти H&M в Киев, а теперь еще и гигант ИКЕА! Ты и есть настоящий патриот!»
https://jetsetter.ua/v-kieve-otkroetsya-...azin-ikea/

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-09-2018 11:24 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #703
12-09-2018 11:26 RE: кандидаты... в президенты )))

(12-09-2018 11:22)Шкодчук :  https://www.rbc.ua/rus/news/ikea-prinyal...39742.html

"Ми нарешті завершили..." Facepalm

Снова Петр Алексеевич присоседился к хорошей новости... да прямо по центру...
А Гройсман не успел... Кто первый написал - того и тапки... Упал и качаюсь

вам рассказать как Вона присоединилась к Томосу??????Mr. GreenMr. Green
ща скрин найдуУпал и качаюсь

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #704
12-09-2018 11:28 RE: кандидаты... в президенты )))

Цитата:Вчера целый день ездила по области, насмотрелась на билборды так, что глаз начал дергаться.
И все время, когда натыкалась на то, как одна необычная женщина, чья фамилия начинается на букву Тимошенко, приглашает всех с билбордов в ЕС и НАТО, задавала себе вопрос: "На кого же это рассчитано, пся крев?!"
Она же в начале войны требовала, чтобы ни один украинский танк не выехал из казармы, чтобы нидайбох какого-нибудь лаптя не намотать на гусеницы, а тут вдруг НАТО.
НАТО и ЕС, для вступления в которые она палец о палец не ударила за все эти годы.
И внезапно попалось вообще прекрасное: Юлию Владимировну рыбки гуппи благодарят за... Томос.
Вот этот аквариум, собственно, и есть целевая аудитория.
Им даже уже не ссут в глаза, просто налили теплого и желтого в тазик, и они в этом плавают.


Mr. GreenMr. Green
   
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-09-2018 11:29 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #705
12-09-2018 11:35 RE: кандидаты... в президенты )))

Цитата:Коли «Новий курс» не злетівMr. GreenMr. Green

Два билборда попались на глаза рядышком, на расстоянии сотни метров друг от друга

Петро Порошенко – армия, язык, вера. Те самые три направления его усилий, которые мы легко можем увидеть.
..
Херась! И тут лидер пророссийской партии Родина (Батькивщина).
Я так понимаю, что Новый курс “не взлетел”, уж сильно явно он показывал в северо-восточном направлении.

Я так понимаю, что народная конституция с народными референдумами тоже “не взлетели”, уж больно плохие у нас ассоциации с народными референдумами.

Воровка решила действовать шаблонно и традиционно, ровно в рамках своих профессиональных навыков.

Слямзила не только тезисы про ЕС и НАТО, умудрилась скомуниздить даже темно-синий фон и наклон символики в дизайне.
   
   
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #706
12-09-2018 11:38 RE: кандидаты... в президенты )))

(12-09-2018 11:26)Lady :  
(12-09-2018 11:22)Шкодчук :  https://www.rbc.ua/rus/news/ikea-prinyal...39742.html

"Ми нарешті завершили..." Facepalm

Снова Петр Алексеевич присоседился к хорошей новости... да прямо по центру...
А Гройсман не успел... Кто первый написал - того и тапки... Упал и качаюсь

вам рассказать как Вона присоединилась к Томосу??????Mr. GreenMr. Green
ща скрин найдуУпал и качаюсь

Її не видно! Mr. Green

То 1.2HTP:

Помнишь, ты писал:
(07-09-2018 20:19)1.2HTP :  Анализировать кучу помоев вылитых на любых других кандидатов ?

Вот-вот! Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #707
12-09-2018 11:41 RE: кандидаты... в президенты )))

Шановне панство... от давайте на хвилинку відволічемось від особистостей, прізвищ і т.п. і замислимось на чому будується цьогорічна передвиборча компанія порохом?
в неї лише один ключовий момент: "Якщо не Я, то буде ще гірше"
Вона побудована не на досягненнях! От вийшов би пЄця і сказав: я такий гарний, за час свого президентства я: і понеслось... створив надцять тисяч робочих місць, ВВП зріс на стільки то відсотків, зовнішній борг зменшився... рівень корупції впав, в усіх ключових світових рейтингах Україна піднялась ... інфляція якщо не зникла то загальмувала ....
доходи населення зросли з __ до ___, бюджет почали перевиконувати.... більше грошей йде на медицину та освіту...
ось мої обіцянки перед виборами... я обіцяв багато і майже все виконав...
ну і все в такому ж дусі... тоді я впевнений, що майже не було б питань або роздумів за кого ж віддати свій дорогоцінний голос... не було б потреби лити гекалітри бруду на опонентів, в т.ч. через блогерів, форуми і взагалі не треба було б витрачати шалені ресурси на формування та зміну громадської думки.

не був би такий низький рейтинг...

а що ми маємо на справді? звісно, що моя думка суб"єктивна (дуже суб"єктивна), проте, я не бачу якихось великих успіхів чи проривів, більш того в мене враження, що якби ЄС та США нас не пушили... то взагалі б нічого не відбувалось

не треба казати, що реформи річ дуже повільна, Грузія та Вірменія, балтійськи республіки, Словаччина доводять зовсім інше))

пригадую безліч акцій по усуненню політичних опонентів, починаючи з завалення Львова сміттям і закінчуючи незаконним (і не сперечайтесь) позбавленням Саакашвілі громадянства і незаконним вивезенням його з країни (що можливо врятувало Саакашвілі життя), відсторонення мера Конотопа, Миколаєва і т.п.

пригадую незрозумілі та шокуючи призначення певних осіб на ключові посади (голови СБУ, ГПУ і т.п.)
кажуть що світа робить короля... то нащо ж король обирає таку світу?

пригадую міномети Молот, стрільбу пашинського, знущання над НАБУ, поляка в Укрзалізниці, рюкзаки авакова, танки та БТР (нові та відремонтовані), що командувачі військових частин відмовлялись приймати бо вони були браковані і головне було зробити красиву картинку для пЄці на фоні техніки, постійні переслідування ветеранів АТО та волонтерів за вільнодумство, роттердам + (з врахуванням фігури Вовка) .... і багато багато іншого...

ОК, що ж пригадати дійсно позитивного?
1) підйом армії. напевно так, хоча волонтери як возили так і возять всяке різне ...
2) міжнародна підтримка України. напевно так, хоча подивимось що буде після виборів в низці країн ЄС і ще не відомо яка доля в цьому пЄці, а яка цивілізованого світу....
3) почали ремонтувати дороги...
доповніть цей розділ... бо я тут щось сильно буксую

і на фоні всього цього як мені змусити себе голосувати за шоколадну рошенку??? напевно що ні як... бо я сам себе після цього перестану поважати

як я сприймаю президента? це найманий країною менеджер, що за винагороду зобов"язався досягнути певних показників....
чи впорався з цим порох? звичайно НІ!!!!

чи є зараз хтось, хто може? питання відкрите. я вважаю, що так, є!

але наразі питання як оцінювати діяльність? по конкурентам (аби не було гірше) чи по факту діяльності?

як можна побудувати країну з першим підходом до кандидатури? чи є в такому випадку взагалі майбутнє? чим це відрізняється від ситуації в рашці?

думайте панове... думайте!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #708
12-09-2018 12:10 RE: кандидаты... в президенты )))

Згадалось прислів’я.
Єдиний хто не помиляється, це той що нічого не робить.

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #709
12-09-2018 12:17 RE: кандидаты... в президенты )))

LUPUS,ну.. начнем с того , что Порох официально еще не заявлял о своих намеренияхКурить в отличие от других (обсуждаемых тут кандидатах)

в рекламных бордах от Пороха- обещаний я пока не вижу... только констатация чего то сделаного, в отличие от другОЙ (обсуждаемОЙ тут ) Mr. GreenMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #710
12-09-2018 13:06 RE: кандидаты... в президенты )))

(12-09-2018 12:17)Lady :  LUPUS,ну.. начнем с того , что Порох официально еще не заявлял о своих намеренияхКурить в отличие от других (обсуждаемых тут кандидатах)

в рекламных бордах от Пороха- обещаний я пока не вижу... только констатация чего то сделаного, в отличие от другОЙ (обсуждаемОЙ тут ) Mr. GreenMr. Green

А в мене є інфо з АП, що порох вже заявив про наміри йти на другий термін. Коли Кононенко йому відповів що не варто "гратись у вибори в 2019" одразу потрапив в немилість до пороха...
тому це не предмет дискусії... чи ти гадаєш, що усі ці статті про те як не має альтернативи та який пЄця гарний з"явились самі собою?)))
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1