Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2261
09-04-2020 14:34 RE: Короновирус. Развод или нет?

Межгалактический валютный фонд?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 633
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2262
09-04-2020 14:39 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 14:34)Railnolds :  Межгалактический валютный фонд?

Ну да. В законе о продаже земли есть ограничения для ино-странцев, а для ино-галактянцев нету.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 660
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2263
09-04-2020 14:48 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 14:39)Миша Чех :  Ну да. В законе о продаже земли есть ограничения для ино-странцев, а для ино-галактянцев нету.
Вот, только сейчас, начинаем понимать...
Миш, но это будет не продажа, а обмен на бусинки...
Вижу, все более людей проникаются Курить
Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2264
09-04-2020 14:50 RE: Короновирус. Развод или нет?

Цитата:Zinoviy Huzar
.
Українські медики не захищені, а блаЗЕні відправляють гуманітарну допомогу в Італію.

08.04.2020 Україна відправила літак із гуманітарним вантажем до Італії.

Сьогодні 27 медпрацівників Кропивницького захворіли на коронавірус. «27 медпрацівників інфіковані, з яких – 6 з кіровоградської обласної лікарні, 20 – з обласного госпіталю ветеранів війни та один - з приватної клініки «Ацинус», директор департаменту ОЗ Рибальченко.

На Тернопільщині ще в одній лікарні, в Почаєві, медпрацівники захворіли на коронавірус. Раніше від коронавірусу злягли медики Монастириського району — їхня кількість уже доходить до чотирьох десятків. А тепер аналогічний сценарій розгортається в Почаєві.

Почаївська лікарня зачинена на замок разом із персоналом усередині. Замість пацієнтів, там 27 контактних медиків, зачинених на обсервацію. Вони лікували хвору дитину на коронавірус, не відаючи про її діагноз. Двоє з них — уже хворі— заявив головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.
Першими злягли санітарки, зізнаються тамтешні медики, бо геть не мали засобів індивідуального захисту. Ще у березні у них не було навіть масок, розповідає Тетяна Демчук , яка працює в рентгенкабінеті. «Нам видавали перших чотири маски на пів місяця. А потім дали тридцять масок нам на два тижні. Халати одноразові ми купили за свої кошти в аптеці».

Із відчаю, медичка вирішила самостійно пошити собі захисний костюм. «З дощовика і тканина з гумою, я от скомбінувала захист», — розповідає Тетяна.
Містяни терміново кинулися складати гроші, щоби закупити для лікарні найнеобхідніше. Бо, як з’ясувалося, саме цей заклад — одна з опорних лікарень для боротьби з коронавірусом під час першої хвилі епідемії.
«Ми бачили, що у них немає всіх необхідних речей, вони не можуть нормально виїхати на виклики, бо вони не мають спецзахисту і відповідно з цього почалися збір цей коштів», — каже волонтерка. (varta1) Пруф у першому коменті.

За останню добу на Херсонщині лабораторно підтверджено два нових випадки COVID-19. Позитивний результат ПЛР-тесту виявився у медпрацівниць. 43-річна та 46-річна жительки Олешківського та Голопристанського районів контактували з хворими на коронавірус пацієнтами.

У 6 медпрацівників Сарненської лікарні, на Рівенщині, виявили коронавірус.

У Чернівецькій області , 6 квітня, офіційно підтверджено ще зараження коронавірусом 6 медичних працівників".

У Закарпатській області підтверджено COVID-19, в одного лікаря і медсестри пульмонологічного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні.

Навіть українські медики не захищені, в аптеках дефіцит, а блаЗЕні відправляють гуманітарну допомогу в Італію, де в ЗЕленського і Авакова вілли.

Р.S. Це не піар роялістів квартальних?

КуритьКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех На сайті
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 633
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2265
09-04-2020 14:52 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 14:48)1.2HTP :  Миш, но это будет не продажа, а обмен на бусинки...

Мне только не зелёные!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 660
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2266
09-04-2020 15:23 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 14:52)Миша Чех :  Мне только не зелёные!
Так выбор цвета будет, инопланетяне это не фашисты какие-то )))
ПС здесь топлю за них, будут преференции )))
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2267
09-04-2020 15:24 RE: Короновирус. Развод или нет?

из Китая в Украину прибыло более 144 000 экспресс-тестов и всего 521 ПЦР-система. Тогда их поделили между областями, в среднем по 5800 экспрес-тест на один регион.

При этом пять тысяч тестов должны были получить ДУС и Верховная Рада.

КуритьКурить
Цитата:На область 5800, а на президента, его работников и 4 сотни депутатов - 5000 тестов. Очаровательно, да?

Скорбим
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-04-2020 15:25 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #2268
09-04-2020 15:31 RE: Короновирус. Развод или нет?

Віка, не переймайся, це все одно ті тести, які повернула Іспанія в Китай «як браковані». Вони показують чучуть бєрєменная а далі все одно необхідно ПЦР робити.


Тупий і ще тупіший. Постанова 255 Кабміну від 02.04.2020.
Цитата:2. Заборонити до 24 квітня 2020 р.:
1) ...;
2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;
І тут доблесні правоохоронні органи вирішили що переміщення стосується і приватного автомобільного транспорту, і там повинно бути не більше двох осіб, і складають протоколи.Я удивлен Як вони нездогадались заходити в автобус і штрафувати всіх підряд, що переміщуються групою осіб більше двох. А причина в банальному тупому тексті, який можна трактувати як завгодно. Хтось ж це написав, хтось це підписав, а скільки «юристів» поставили своє «погоджено».Facepalm

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-04-2020 15:45 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника
Roomster07 Немає
Познающий путь
*****

Повідомлень: 1 585
Приєднався: May 2013
Киев
European Car of the Year-2014
Повідомлення: #2269
09-04-2020 15:47 RE: Короновирус. Развод или нет?

Польща продовжила карантин і ввела "масковий режим"
https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/9/7247195/
Как-то мне странно, что "масочный режим" вводят аж с следующего четверга. Rolling Eyes

Все с детства знают, что то-то и то-то невозможно. Но всегда находится невежда, который этого не знает. Он-то и делает открытие. (Альберт Эйнштейн).
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2270
09-04-2020 16:07 RE: Короновирус. Развод или нет?

(09-04-2020 15:47)Roomster07 :  Как-то мне странно, что "масочный режим" вводят аж с следующего четверга. Rolling Eyes
Маски все равно не помогают - ВОЗ так и не написал на сайте. Так что не важно когда режим вводится.
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: