Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #3761
21-08-2021 08:35 RE: Короновирус.

Коли 03.08.2021 вакцинувався перошою дозою Модерни,то на питання про другу дозу відповіли:"Вам зателефонують через 28 днів". Але шило в місці нижче попереку чомусь не давало спокою...Вирішив зателефонувати сімейному лікарю і перепитати хто і коли мені зателефонує.Виявилося,що НІХТО!!! В них ,бачите,грошей не вистачає всім телефонувати.Так що,голубе сизокрилий,ось тобі номер телефону і реєструйся по ньому сам.Але не раніше 27.08 бо "там ще самі не знають що до чого".Ага...ЩАС!!!Маючи гіркий досвід попереднього спілкування зі своїм сімейним лікарем і знаючи ціну його словам(після другої дози вакцини розкажу як все проходило),я почав набирати виданий мені номер коли сімейний лікар ще в слухавку "допобачення" говорила.І як виявилося,недарма це зробив.Втомленим але приємним голосом жінка на іншому кінці дроту сказала,що може мене зареєструвати на друге щеплення починаючи з 27.08.Вибрав 30.08.
Так ось,до чого я все це пишу.Всі кому треба робити щеплення другою дозою і чекають дзвінка,зателефонуйте своєму лікарю самі і перепитайте чи все гаразд,а при необхідності реєструйтеся нв щеплення особисто!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-08-2021 08:35 Zandercatcher.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3762
21-08-2021 09:12 RE: Короновирус.

Чехия наконец-то открыла въезд в страну по безвизу для владельцев цифровых сертификатов о вакцинации.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 881
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #3763
21-08-2021 18:26 RE: Короновирус.

в Литве есть городок, в котором живут несколько тысяч россиян. Городок этот был построен
для обслуживающего персонала местной то ли ГЭС, то ли АЭС еще при Совке. Исторически
те люди там и остались жить после раздела Совы. И вот, в процессе вакцинации, эти людишки
сказали, что мы не хотим ни файзера, ни модерны, ничего прочего из доступного в нормальной
европейской стране. Мы хотим только "спутник". Так вот им ответили, что можете ехать в Рашку
и там им колоться. Специально для вас никто "спутник" везти не будет. Вот так! Все просто и лаконично!

600 К 3665
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3764
22-08-2021 06:59 RE: Короновирус.

(21-08-2021 18:26)Максимилиан :  Так вот им ответили, что можете ехать в Рашку
и там им колоться. Специально для вас никто "спутник" везти не будет. Вот так! Все просто и лаконично!
Демократия однако. Свобода выбора.
Шукати всі повідомлення учасника
cud Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: May 2021
Чернігів
Повідомлення: #3765
22-08-2021 08:53 RE: Короновирус.

(21-08-2021 00:24)Миша Чех :  Словения Спутник не закупала.


Нет такой страны Молдавия.

> Словения Спутник не закупала.
Словакия, спасибо.

>Нет такой страны Молдавия.
Чтоб не развелся срач: простите, Молдова.
Шукати всі повідомлення учасника
Mozol Немає
Ученик
*

Повідомлень: 44
Приєднався: Nov 2018
Kyiv
octavia II
Повідомлення: #3766
22-08-2021 14:24 RE: Короновирус.

(21-08-2021 08:35)Zandercatcher :  Так ось,до чого я все це пишу.Всі кому треба робити щеплення другою дозою і чекають дзвінка,зателефонуйте своєму лікарю самі і перепитайте чи все гаразд,а при необхідності реєструйтеся нв щеплення особисто!
Сьогодні вколов другу дозу модерни. Ніхто не телефонував, я і не чекав)))
Записався через хелсі - до одного місця(((( Вчора зареєструвався на 14.55 в Соломянському р-ні. Приїхав в клініку о 14.30 - вже нікого немає, лікар пішов))))
Сьогодні поїхав в Голосіївський на Васильківську - жива черга (хоча всі зареєстровані через хелсі і має бути черга по запису). Дурдом, зареєстрований о 10.05, вкололи в 11.20!!! Черга, матюки, штовханина - це Україна, дєтка!
30 років - вітаю з ДН((((
Шукати всі повідомлення учасника
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 881
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #3767
22-08-2021 17:22 RE: Короновирус.

(22-08-2021 06:59)Railnolds :  
(21-08-2021 18:26)Максимилиан :  Так вот им ответили, что можете ехать в Рашку
и там им колоться. Специально для вас никто "спутник" везти не будет. Вот так! Все просто и лаконично!
Демократия однако. Свобода выбора.

я бы сказал про стальные штуки между ног, что бы послать на% оккупантов и их сторонников


(22-08-2021 14:24)Mozol :  30 років - вітаю з ДН((((
увы ((((
а воз и ныне там (с)

600 К 3665
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-08-2021 17:24 Максимилиан.)
Шукати всі повідомлення учасника
Еля Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 605
Приєднався: Sep 2008
Киев
Škoda Fabia, Škoda Oсtavia
Повідомлення: #3768
25-08-2021 15:55 RE: Короновирус.

От читаю попередні пригоди "Як я вакцинувався" і диву даюся))) Я наче теж в Києві вакцинацію робила, але проблем взагалі ніяких. Записалася через Helsi, приїхала до пункту вакцинації завчасно, щоб я не чекала мене пустили раніше, зробила - пішла. На другу знову записана через той же застосунок ще тиждень тому - іду завтра. Ніяких проблем! Можливо не країна таки винувата, а людиMr. Green
Кололи вакцину виробника Moderna)))

"Мне наплевать, что вы обо мне думаете. Я о вас не думаю вообще." Коко Шанель
Шукати всі повідомлення учасника
Mozol Немає
Ученик
*

Повідомлень: 44
Приєднався: Nov 2018
Kyiv
octavia II
Повідомлення: #3769
26-08-2021 08:39 RE: Короновирус.

(25-08-2021 15:55)Еля :  От читаю попередні пригоди "Як я вакцинувався" і диву даюся))) Я наче теж в Києві вакцинацію робила, але проблем взагалі ніяких. Записалася через Helsi, приїхала до пункту вакцинації завчасно, щоб я не чекала мене пустили раніше, зробила - пішла. На другу знову записана через той же застосунок ще тиждень тому - іду завтра. Ніяких проблем! Можливо не країна таки винувата, а людиMr. Green
Кололи вакцину виробника Moderna)))
Так люди, а хто ж іщеWave Країна=люди!
Шукати всі повідомлення учасника
egorka Немає
Продавець прохолоди
*****

Повідомлень: 3 357
Приєднався: Mar 2009
Київ. Голосііво
Volkswagen T-5 caravelle
Повідомлення: #3770
26-08-2021 10:09 RE: Короновирус.

(25-08-2021 15:55)Еля :  От читаю попередні пригоди "Як я вакцинувався" і диву даюся))) Я наче теж в Києві вакцинацію робила, але проблем взагалі ніяких. Записалася через Helsi, приїхала до пункту вакцинації завчасно, щоб я не чекала мене пустили раніше, зробила - пішла. На другу знову записана через той же застосунок ще тиждень тому - іду завтра. Ніяких проблем! Можливо не країна таки винувата, а людиMr. Green
Кололи вакцину виробника Moderna)))
Как самочувствие?

Мені запах дизеля і солодкий і приемний Hello!
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: