Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Короновирус.
Автор Повідомлення
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #4081
22-10-2021 21:40 RE: Короновирус.

Анекдот в тему:

- Почему вы не надеваете парашют?
- Да ну, побочки всякие могут быть - спину натру, еще что-нибудь, да и гарантии нет 100%-й, что он раскроется...
Шукати всі повідомлення учасника
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #4082
22-10-2021 22:06 RE: Короновирус.

(22-10-2021 20:39)smile :  аспирин кардио + варианты других брендов - не помню, что бы было дефицитом.

Курить
Я об уколах.
https://www.google.com.ua/amp/s/www.add....ml-10.html
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #4083
22-10-2021 23:01 RE: Короновирус.

за дефицит "укольных" лекарств спорить не буду.
но уколы - это явно не про профилактику.

Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #4084
23-10-2021 00:34 RE: Короновирус.

(22-10-2021 23:01)smile :  за дефицит "укольных" лекарств спорить не буду.
но уколы - это явно не про профилактику.

Hello!
Део в том, что при короне очень часто густеет кровь, нужен препарат разжижающий ее. И уколы клексана в живот именно тот препарат… по ходу про Америку я погорячился.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4085
23-10-2021 07:50 RE: Короновирус.

(22-10-2021 21:40)Юрий 4х4 :  Анекдот в тему:

- Почему вы не надеваете парашют?
- Да ну, побочки всякие могут быть - спину натру, еще что-нибудь, да и гарантии нет 100%-й, что он раскроется...
– Нічого не в тему. Геть не в тему.

Немає гарантії що це спинить епідемію ковіда, бо ті що перехворіли і самі одужали хворіють по другому разу = поширення все одно відбувається не зважаючи на природній імунітет і ніяка вакцинація цьому не зарадить як мінімум по двом причинам (друга – мутація). – Усе як з грипом.

Пояснюю на числах: нехай підтверджена ефективність щеплення 60%, а імовірність мутацій 50% – тільки це призведе до середнього результату ефективності щеплення продовж епідемії у 30% (наголошую: ця ефективність не про "не захворіти взагалі").

= Якщо б парашут розкривався з імовірністю 60% Ви б його не одягали, особливо якщо є шанс 50 на 50 його ушкодження...

Парашут можна порівнювати наприклад з щепленням від кору, яка дає практично пожиттєвий імунітет, але сучасні більш м'які та безпечні вакцини вже вимагають повторного щеплення через 10 років для підтримання високого рівня імунітету.

Про ковід риторика дещо змінилася на "зменшення кількості госпіталізацій" = зменшення виплат від страхових (а у нашому випадку – навантаження на лікарні та бюджет) і це єдина правда. Але ж і лякають "щеплення" = "зменшення летальних випадків" (хоча на 2-му році епідемії це природньо, бо вже группа ризику летальних випадків скоротилася).

Ну а хто любить себе обманювати може зі мною не погоджуватись, та фактів це не змінить...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4086
23-10-2021 08:05 RE: Короновирус.

(23-10-2021 07:50)SergM :  = Якщо б парашут розкривався з імовірністю 60% Ви б його не одягали, особливо якщо є шанс 50 на 50 його ушкодження...

І то правда. Краще стрибати з літака без парашуту! Зате з гордо піднятою головою "А я таки не вакціонувався"!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4087
23-10-2021 08:23 RE: Короновирус.

(23-10-2021 08:05)Миша Чех :  
(23-10-2021 07:50)SergM :  = Якщо б парашут розкривався з імовірністю 60% Ви б його не одягали, особливо якщо є шанс 50 на 50 його ушкодження...
І то правда. Краще стрибати з літака без парашуту! Зате з гордо піднятою головою "А я таки не вакціонувався"!
То чого не стрибаєте?

Ми з ковідом у літаку і треба стрибати?

Ви з імовірністю 100% помрете – то чого мучаєтесь, пишете мені безглузді коментарі?

Чи банальний приклад народної мудрості "хто обпікся на молоці, дмухатиме на холодну воду" не зрозумілий?

З ковідом усе просто, як і зі щепленням від грипу (з поправкою на свіжість вакцини та відсутність гарної статистики) – є великий ризик зараження чи группа ризику – щеплення дуже бажане чи обов'язкове. Ні – краще мити руки і менше перетинатися з іншими людьми. А так – див. Ізраіль.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4088
23-10-2021 08:43 RE: Короновирус.

(23-10-2021 08:23)SergM :  То чого не стрибаєте?

Ми з ковідом у літаку і треба стрибати?

Самое так, якщо користуватися термінами цитованого вами анекдоту, то проходження епідемії ковіду можна порівняти зі стрибком з парашутом. Одні роблять щеплення і проходять небезпеку хоча б з 60% ймовірностю, інші відмовляються надіти парашут і стрибають на авось. Кожному своє.

Я особисто "стрибаю з парашутом". Навіть якщо він і не досконалий. Бо стрибати все одно треба. Треба жити нормальним життям, ходити до ресторанів, мандрувати за кордон.

Можна звичайно замість того сидіти дома та мити руки, але якось нудно. Мені нудно.

Доречі, на днях Ізраїль відкривається до відвідування з туристичною метою. Здається, на відміну від України, вони ковід таки перемогли.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4089
23-10-2021 09:56 RE: Короновирус.

(23-10-2021 08:43)Миша Чех :  Можна звичайно замість того сидіти дома та мити руки, але якось нудно. Мені нудно.
Так если бы они сидели дома. Они ж лазят везде, и возмущаются когда их из автобусов высаживают или в поезд не пускают.
Их надо на экскурсии водить по больницам с ковидными больными. Которые под аппаратами лежат и которым кислорода на всех не хватает. Может тогда дойдет. Хотя я сомневаюсь.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4090
23-10-2021 10:32 RE: Короновирус.

Поскольку всё-таки Шкода-форум....

Neočkovaní lidé zaměstnaní v automobilce Škoda Auto by mohli přijít o svou pozici. Týká se to těch, kteří mají svou práci propojenou i se služebními cestami do zahraničí.

Невакцинированные люди, работающие на Škoda Auto, могут потерять свою должность. Это касается тех, чья работа связана с заграничными командировками.

«В ближайшие дни мы, вероятно, получим письмо от руководства о том, что тех, у кого нет прививок, могут перевести на другое место, где он больше не будет выезжать за границу. В любом случае это будет понижение по должности», - подтвердил один из сотрудников.

«Когда кто-то не вакцинирован, это воспринимается как препятствие для выполнения определенных должностей, и такого работника можно перевести на другое место».

Руководство компании подтвердило, что пытается провести вакцинацию своих сотрудников. «С самого начала мы поддерживаем вакцинацию как наиболее эффективный способ вернуться к нормальной жизни, и поэтому мы хотим мотивировать и чрезвычайно ценить тех коллег, которые защищают себя и свое окружение с помощью вакцинации.

С 1 августа 2021 года в зарубежные командировки можно отправлять только сотрудников, прошедших вакцинацию против covid-19 », - подтвердила пресс-секретарь автомобильной компании Мартина Гиллихова.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1