Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Асоціація Автоклубів Львова
Голосування завершено.
Потрібна 54.55% 6 54.55%
Може і знадобиться 27.27% 3 27.27%
Навряд чи потрібна 9.09% 1 9.09%
Дурня повна - я сам собі раду дам 9.09% 1 9.09%
Не знаю 0% 0 0%
Інший варіант (пишемо в коментарях) 0% 0 0%
Всього 11 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Асоціація Автоклубів (АА) Львова
Автор Повідомлення
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #1
07-07-2008 07:55 Асоціація Автоклубів (АА) Львова

Привет!
У нашего друга Игоря родилась неплохая идея!
Суть ее здесь:

Цитата:Всім привіт.
Давно ношуся з ідеєю якось звести до купи всі автоклуби Львова. Тішусь, коли бачу на вулицях нашого міста різні клубні машини. Можливо, не один водій Ланоса, Фольцвагена, Сузукі, Кіа чи Шкода Клубу дивувався - чого то їм блимає чи сигналить якийсь Міцик? Very Happy
От жаль тільки, що Клуби наші не є надто чисельними. А допомоги інколи потребує будь хто. Як наприклад ось ця ситуація.
Зрештою, всі ми ("Клубники"), десь по духу люди одинакові. Саме через це людина тусується з клубу в клуб, залежно від марки машини. Хтось був (і залишився) у Ланос - тепер у Шкоді; Хтось - Опель і Мітсубіші і т.д.
Ідея проста. Якщо коротко - то взаємодопомога на дорозі.
Чи то ДТП у когось, чи то ДАІшники домахались. Ну, наприклад. Повісило ДАІ десь знак "30"... Зрештою, як нещодавно: закриті фактично виїзди на Стрийську з Вол.Великого і свіжа "цегла" на Суркова (не знаю нової назви). Всі машини змушені їхати через Наукову. Результат - шалені корки на перехрестку Стрийська - Наукова. І так само, повернути зі Стрийської наліво, на Новий Львів чи Сихів можна було лише у двох місцях: той самий перехресток Стрийська - Наукова і аж внизу біля Стрийського базару. Зрозуміло, що міськраді чи ДАІшникам на це плювати - головне, що є місця де можна бабло стригти. Іти до них розмовляти, протестувати? Одному - безглуздо. Клубом з 5-20 машин марна справа. А всіма Клубними машинами (скільки нас у Львові?) під'їхати до обласного ДАІ, припаркуватись і попросити пояснити те чи інше рішення - погодьтесь, справа зовсім інша!
ДТП за участю Клубної машини - приїде на допомогу 1-3 машини - і це добре! А під'їде за кільканадцять хвилин кільканадцять машин, то ніякий Черокі (лінк вище) рипатись не буде! Ніякий ДАІшник не стане писати у протокол брехню, бо винуватець ДТП, або сам мєнт, або грошей дав. Нехай попробує поперти своїм протоколом проти кількох десятків свідків. При нагоді, можу похвалитись. У Мітсу працює така штука, як "SOS команда".
Одним словом, думаю, ідея зрозуміла. Хто що думає з цього приводу?

http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=7667

Кто что думает по этому поводу?

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
DRB Немає
Banned

Повідомлень: 4 234
Приєднався: Mar 2007

Повідомлення: #2
07-07-2008 08:16  

http://autoua.net
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #3
07-07-2008 08:18  

DRB :http://autoua.net

ну и? Курить

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #4
07-07-2008 12:31  

Я не дуже поняв що конкретно пропонує Ігор. Яким чином це все організувати ітд.

На рахунок нашої участі - ми всеукраїнський клуб. В нас є адміністрація в Києві без рішення якої я не маю права приймати таких рішень. Ще в адміністрації є якісь певні свої погляди на різні автоклуби.

Короче треба рахуватися з тим що я написав вище.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #5
07-07-2008 12:37  

Речь не идет конкретно о клубе. И администрация в Киеве здесь не причем. Речь идет о автолюбителях с разных клубов на дорогах Львова

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #6
07-07-2008 12:52  

antik :Речь не идет конкретно о клубе. И администрация в Киеве здесь не причем. Речь идет о автолюбителях с разных клубов на дорогах Львова

Это я понял - вопрос в том каким образом это организовать и оформить.

Надо наверняка реализовать следуюйие пункты:
1. Уведомить другие клубы.
2. Каким то образом вести учет желающих клубов и желающих членов клубов.
3. Каким то образом организовать систему оповещения учасников "проэкта".
4. Гдето организовать систему общения на данную тему (не думаю что сосдание темы на форуме каждого клуба будет правильным решением). Думаю создание отдельного форума по вопросам ассоциации былобы оптимальным решением. Туда можно вывешивать объявления в стиле: "проблемы с гаи", "проблемы с банками", "проблемы со страховщиками", "поиск быков" итд

Это все требует огромных затрат времени и некоторые финансовые затраты. Идея лично мне очень нравится но я пока не вижу реальных возможностей воплотить в жизнь. Если надо будет то помогу чем смогу но реально у меня на ШкодаКлуб времени впритык хватает ...

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #7
08-07-2008 10:14  

1. Уведомить другие клубы. - в принципі, вже повідомлено більш-менш.
2. Каким то образом вести учет желающих клубов и желающих членов клубов. - просто, через якийсь період зібратись по кілька людей від кожного Клубу.
3. Каким то образом организовать систему оповещения учасников "проэкта". - засобами Клубів та їх Форумів. Напр. - респ. Антіку тут.
4. Гдето организовать систему общения на данную тему (не думаю что сосдание темы на форуме каждого клуба будет правильным решением). Думаю создание отдельного форума по вопросам ассоциации былобы оптимальным решением. Туда можно вывешивать объявления в стиле: "проблемы с гаи", "проблемы с банками", "проблемы со страховщиками", "поиск быков" итд - ще один ресурс - на разі не актуально. Просто, робити це через координаторів.
Это все требует огромных затрат времени и некоторые финансовые затраты. - Час - так. Грошей, на разі - ні.

Приклад.
Ситуація зі знаками на Стрийській (правда, вже майже усунена) (перший пост теми). Чи піврічний т.з. "ремонт дороги" на верху вул. Франка. Де за кілька місяців перекритої дороги просто поклали 100 метрів асфальту, який ще за кілька місяців розсипався. По перше - зроблено це за наші гроші. По друге, страждаємо від такої "роботи" лише ми, зауваж, ще й за свої гроші. По третє, явно, що кошти на цей піврічний ремонт осіли десь у міській раді. І невідомо чи колись такі випадки припиняться. А у вирішенні цих проблем ні Шкода, ні Мітсу "центри" нам, на жаль, допомогти не зможуть.
Отже. На форумах обговорили, погодились. Призначили зліт Клубних машин. Попередили про бажання зустрітись та поспілкуватись ДАІ та міськраду. І в конкретній годині, до конкретного місця підтягуються, хто може зі Шкода Клубу, Мітсубіші, Пежо, Опель, Тюнінг і т.д., і т.п. Клубів. Розмовляємо з представниками влади.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Mr.Smith Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Jun 2008

Octavia Tour 1,6
Повідомлення: #8
10-07-2008 22:30  

Не представляю, какие у меня могут быть общие интересы, например, с опелеводом? Мне кажется, что у такой ассоциации нет будущего.

[Зображення: Mr.Smith.gif]
[Зображення: gdeskoda.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #9
10-07-2008 22:48  

Mr.Smith :Не представляю, какие у меня могут быть общие интересы, например, с опелеводом? Мне кажется, что у такой ассоциации нет будущего.
Ну, по перше, ти вже маєш дещо спільне з опелеводом. Наш одноклубник - Пікачу.
По друге, ти маєш дещо слільне і з учасником Мітсубіші Кубу. Це я.
По третє, просто переглянь профілі людей - Шкоди, зовсім не у всіх.
Але це не головне.
Не дай Бог, звичайно, щось з тобою станеться на дорозі. ДТП, вкрали машину, Черокі тебе влупив і сказав "Рипнешся - застрілю" і т.д., і т.п.
Під'їжджає до тебе Ланос і водій запитує: "Допомога потрібна?". Я так зрозумів, що ти йому поясниш, що нічого спільного з ним не маєш, бачити його не хочеш, жодна допомога тобі не потрібна і взагалі, ти почекаєш поки біля тебе за тиждень-другий проїде випадково якась машина зі Шкода Клубу і тоді тобі допоможе. Я вірно зрозумів?
Чесно кажучи... Ти перший пост читав?

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #10
16-07-2008 13:11  

Ігор, який стан твого проекту на даний момент. Наразі крім ідеї не видно конкретики.

Я вважаю що коли це зрушиться з місця то варто буде створити приліплену тему із загальною інформацію, контактами, юриздикцією формування ітд. Щоб ми знали хто приймає участь, яким чином звернутися до асоціації з тим чи іншим питанням і в кінці кінців класифікувати питання з якими можна або треба звертатися.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики) Vladko 203 121 203 12-09-2022 23:59
Останнє: Vladko
  Поїздка до Львова Nikolya13 6 1 733 14-06-2016 16:04
Останнє: Nikolya13
  окружная Львова andrewg-1 9 2 867 21-07-2015 10:41
Останнє: olko
  МРЕВ ДАІ м.Львова. Šved 1 1 700 20-08-2014 23:52
Останнє: lvivonline
  Автомийки Львова. Igor_Lviv 178 72 554 04-02-2012 01:28
Останнє: Sheket
  Попутний вантаж з Праги до Львова pete 3 3 472 13-07-2011 09:13
Останнє: antik
Smile Їдем до ЛЬВОВА В... 5 3 354 06-01-2011 12:47
Останнє: StE@LtH
  Кто со Львова поможет? карапуз 19 5 777 08-09-2009 14:14
Останнє: freezz187
  Подскажите по транспорту из Львова в Ужгород Floyd 4 5 935 06-08-2009 11:26
Останнє: TimberWolf
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 326 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1