Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)
Автор Повідомлення
Vladko Немає
VRS owner
*****

Повідомлень: 2 310
Приєднався: Dec 2011
Leopolis Grad
CUNA/B16A2
Skype IDpraznyk
Повідомлення: #1
03-01-2013 11:25 ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

У цій темі пишемо всі питання по майстрах і сервісах!
Не створюємно нову тему -Хто у львові може підлючити,встановити і т.п-
А пишемо тут!
Не забуваємно про рекламу!Всі подібні нові теми буду закривати!Hello!

Everything will be VRS/No turbo-No party
Drive2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #2
03-01-2013 17:10 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Дана тема, як на мене, апріорі буде містити інформацію, яка може розцінюватися як реклама:

"Правила форума
...
4. Запреты
4.1.Запрещается создание новых тем:
4.1.6. Содержащих коммерческую рекламу, с указанием контактов и цен на свои услуги/товары.
...
4.2.Запрещается создание сообщений, содержащих:
4.2.7.Коммерческую рекламу, не относящуюся к сути темы."

І так, задача:
Одноклубник "А" створює повідомлення "Хто може порадити толкового електрика/моториста і т.д.?" Одноклубник "Б", знаючи толкового майстра дядю "В", що працює на сервісі "Г" і маючи його контакти. пише:
"Знаю класного майстра дядю "В", що працює на "Г". Мені робив то і то. Взяв не багато. Робота сподобалася. Тел...." І так - реклама дяді "В", сервіса "Г" і вказування телефону. Питання - скільки штрафних балів отримає одноклубник "Б"?

Якщо "Б" напише просто: "Знаю класного майстра. Мені робив то і то. Взяв не багато. Робота сподобалася. Якщо цікаво, то деталі в особистому повідомленні.", то як на мене вся користність даного повідомлення і теми втрачається, оскільки будь яка інформація зможе отримуватися шляхом надсилання ОП і все. А як бути в тому випадку, коли "Б" не буде на форумі, або він взагалі більше не буде учасником даного форуму а відповідь буде потрібна терміново (ЧП - поламалася машина в дорозі)?

Якщо я в чомусь неправий і мені пояснять чому, я без питань визнаю свою неправоту.
І ще буду безмежно вдячний (і думаю не тільки я), якщо тут напишуть (краще, мабуть, хтось із керівництва), як правильно має виглядати повідомлення, щоб за нього не отримати штрафних балів. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #3
03-01-2013 20:09 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(03-01-2013 17:10)jaguar0511 :  І так, задача:
Одноклубник "А" створює повідомлення "Хто може порадити толкового електрика/моториста і т.д.?" Одноклубник "Б", знаючи толкового майстра дядю "В", що працює на сервісі "Г" і маючи його контакти. пише:
"Знаю класного майстра дядю "В", що працює на "Г". Мені робив то і то. Взяв не багато. Робота сподобалася. Тел...." І так - реклама дяді "В", сервіса "Г" і вказування телефону. Питання - скільки штрафних балів отримає одноклубник "Б"?

Думаю десь плюс/мінус так:

Причина Вес (Баллы) Срок действия
нарушение пп 4.1.1-5 - создание тем 2 1 неделя
нарушение пп 4.1.6, 4.2.7 - реклама 7 3 Месяца


Хотя тема очень даже интерестная.
Мне например нужно кат убрать. В ближайшем времени хотел тут спросить. Вот заодно и спросил. Главное качественно, без ошибки на приборке.
В данной теме реально нужно продумать сам механизм вопросов и ответов.
Ягуарчик, це так Влад вирішив відловити львівських рекламодавців і коммерсантів Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Влад сорі ДружбаДружбаДружба

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
otarnavsky Немає
Газовик
***

Повідомлень: 434
Приєднався: Jan 2009
Львів
octavia tour 1.6 BFQ ГБО
Повідомлення: #4
03-01-2013 20:33 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

"
Хотя тема очень даже интерестная.
Мне например нужно кат убрать........... "


Вирізали мені каталізатор на Стрийській,як їхати з автовокзалу в центр, там ще ніби пише "ремонт глушників"з правої сторони не доїжджаючи до повороту на Сихів. Зробили досить якісно, помилок по чеку двигуна не було, хоча майстер сказав, якщо щось, приїжай, дам координати людей, які знімлять програмно.
Телефону на жаль не маю, але думаю блудити там нема де - все описав.

[Зображення: ab80484.gif]
интересное
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-01-2013 20:35 otarnavsky.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Rom4ukL Немає
Писатель
***

Повідомлень: 425
Приєднався: Jun 2011
Львів
Октавія А5 FL
Повідомлення: #5
04-01-2013 17:43 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(03-01-2013 17:10)jaguar0511 :  Дана тема, як на мене, апріорі буде містити інформацію, яка може розцінюватися як реклама:

"Правила форума
...
4. Запреты
4.1.Запрещается создание новых тем:
4.1.6. Содержащих коммерческую рекламу, с указанием контактов и цен на свои услуги/товары.
...
4.2.Запрещается создание сообщений, содержащих:
4.2.7.Коммерческую рекламу, не относящуюся к сути темы."

І так, задача:
Одноклубник "А" створює повідомлення "Хто може порадити толкового електрика/моториста і т.д.?" Одноклубник "Б", знаючи толкового майстра дядю "В", що працює на сервісі "Г" і маючи його контакти. пише:
"Знаю класного майстра дядю "В", що працює на "Г". Мені робив то і то. Взяв не багато. Робота сподобалася. Тел...." І так - реклама дяді "В", сервіса "Г" і вказування телефону. Питання - скільки штрафних балів отримає одноклубник "Б"?

Якщо "Б" напише просто: "Знаю класного майстра. Мені робив то і то. Взяв не багато. Робота сподобалася. Якщо цікаво, то деталі в особистому повідомленні.", то як на мене вся користність даного повідомлення і теми втрачається, оскільки будь яка інформація зможе отримуватися шляхом надсилання ОП і все. А як бути в тому випадку, коли "Б" не буде на форумі, або він взагалі більше не буде учасником даного форуму а відповідь буде потрібна терміново (ЧП - поламалася машина в дорозі)?

Якщо я в чомусь неправий і мені пояснять чому, я без питань визнаю свою неправоту.
І ще буду безмежно вдячний (і думаю не тільки я), якщо тут напишуть (краще, мабуть, хтось із керівництва), як правильно має виглядати повідомлення, щоб за нього не отримати штрафних балів. Hello!
Laughing з царями не сперечаються Курить

[Зображення: ab285747.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #6
06-01-2013 12:01 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(03-01-2013 20:33)otarnavsky :  "
Хотя тема очень даже интерестная.
Мне например нужно кат убрать........... "


Вирізали мені каталізатор на Стрийській,як їхати з автовокзалу в центр, там ще ніби пише "ремонт глушників"з правої сторони не доїжджаючи до повороту на Сихів. Зробили досить якісно, помилок по чеку двигуна не було, хоча майстер сказав, якщо щось, приїжай, дам координати людей, які знімлять програмно.
Телефону на жаль не маю, але думаю блудити там нема де - все описав.
О, дякую. Після свят туди загляну.

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #7
08-01-2013 17:43 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(04-01-2013 17:43)Rom4ukLips :  
(03-01-2013 17:10)jaguar0511 :  Дана тема, як на мене, апріорі буде містити інформацію, яка може розцінюватися як реклама:

"Правила форума
...
4. Запреты
4.1.Запрещается создание новых тем:
4.1.6. Содержащих коммерческую рекламу, с указанием контактов и цен на свои услуги/товары.
...
4.2.Запрещается создание сообщений, содержащих:
4.2.7.Коммерческую рекламу, не относящуюся к сути темы."
Laughing з царями не сперечаються Курить

Ти замість того щоб тут умнічати включив моск і уважно прочитав правила. Якщо не вказані телефони, точні адреси і ціни то повідомлення не вважається рекламним.

Отже Ягуару відповім так. Якщо хтось напише що знає майстра А який працює на сервісі Б що на вулиці Г - рекомендую, то в ПП можете один одному передати адресу, телефон і приблизну ціну.

Ще ця тема не для працівників СТО а для людей які мають власний досвід користування певними послугами і можуть їх рекомендувати. Тобто якщо хтось напише типу "працюю на СТО А що на вулиці Б, приїжджай ми тобі все порішаємо" - то це буде розцінено як реклама і видалення таких постів крім фінансових причин буде ще й корисне користувачам форуму оскільки вам не впарять не перевірені послуги.

В кінці кінців включить здоровий глузд і подумайте як написати так щоб не порушити правила навідь якщо ви працюєте на СТО. Ви можете в ПП написати контакти а людина скориставшись послугою може тут без вказання контактів і цін написати відгук і в такому випадку цей пост буде набагато ціннішим за просто рекламне повідомлення.

PS: За пару днів почистимо тему від офтопу.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #8
08-01-2013 17:58 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(08-01-2013 17:43)StE@LtH :  ... Якщо хтось напише що знає майстра А який працює на сервісі Б що на вулиці Г - рекомендую, то в ПП можете один одному передати адресу, телефон і приблизну ціну.

Як я вже і писав раніше "як на мене вся користність даного повідомлення і теми втрачається, оскільки будь яка інформація зможе отримуватися шляхом надсилання ОП і все. А як бути в тому випадку, коли "Когось" не буде на форумі, або він взагалі більше не буде учасником даного форуму а відповідь буде потрібна терміново (ЧП - поламалася машина в дорозі)?"
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #9
08-01-2013 18:42 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

(08-01-2013 17:58)Jaguarko :  
(08-01-2013 17:43)StE@LtH :  ... Якщо хтось напише що знає майстра А який працює на сервісі Б що на вулиці Г - рекомендую, то в ПП можете один одному передати адресу, телефон і приблизну ціну.

Як я вже і писав раніше "як на мене вся користність даного повідомлення і теми втрачається, оскільки будь яка інформація зможе отримуватися шляхом надсилання ОП і все. А як бути в тому випадку, коли "Когось" не буде на форумі, або він взагалі більше не буде учасником даного форуму а відповідь буде потрібна терміново (ЧП - поламалася машина в дорозі)?"

Для цього треба збиратись на зустрічах, обмінюватись контактами, знайомитись ... Ще є тема для новеньких де бажаючі залишають контакти. Якщо ти в дорозі можеш зайти на форум щоб прочитати цю тему то і зможеш зайти в іншу тему з контактами.

http://www.Skodniki.org.ua
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-01-2013 18:43 StE@LtH.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Tigra Немає
Агрессор с бульками
****

Повідомлень: 901
Приєднався: Oct 2011
Дикий запад
1.8t "DeLuxe Edition", 4х4 turbo
Повідомлення: #10
08-02-2013 09:51 RE: ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики)

Ось наприклад я шукаю толкового моториста по нашим моторам, хто пыдкаже ? ОП

4x4 turbo - вопрос решает Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Поїздка до Львова Nikolya13 6 1 734 14-06-2016 16:04
Останнє: Nikolya13
  окружная Львова andrewg-1 9 2 879 21-07-2015 10:41
Останнє: olko
  МРЕВ ДАІ м.Львова. Šved 1 1 701 20-08-2014 23:52
Останнє: lvivonline
  Автомийки Львова. Igor_Lviv 178 72 570 04-02-2012 01:28
Останнє: Sheket
  Попутний вантаж з Праги до Львова pete 3 3 473 13-07-2011 09:13
Останнє: antik
Smile Їдем до ЛЬВОВА В... 5 3 356 06-01-2011 12:47
Останнє: StE@LtH
  Кто со Львова поможет? карапуз 19 5 782 08-09-2009 14:14
Останнє: freezz187
  Подскажите по транспорту из Львова в Ужгород Floyd 4 5 938 06-08-2009 11:26
Останнє: TimberWolf
  Асоціація Автоклубів (АА) Львова antik 34 12 345 27-03-2009 11:54
Останнє: StE@LtH
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 331 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1