Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Автомийки Львова.
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #1
03-02-2008 20:33 Автомийки Львова.

Ну тринєц просто!!!
Сьогодні на автомийці, мені подряпали лобове скло! Слів бракує! Це ж чим треба було терти???
Це вже не перший прикрий випадок у мене з автомийками, тому вирішив створити цю тему для всіх. Діліться досвідом. Можу свої враження сказати про три автомийки.

Перша, але мені не по дорозі - на Тургєнєва з-д "Кінескоп". Включно з салоном - 40грн. Задоволений всім, крім черг і малої кількості працівників.

Наступна, на Стрийській зліва за автовокзалом і АЗС "Укрнафта". Вартість - 30грн. Миють швидко і... жахливо. Розводи на дзеркалах та склі. Пробував два рази - результат такий самий.

Ну і сьогодні, як я вже писав по Стрийській справа перша. І помили не дуже, і скло подряпане! Вартість послуги - 45грн.[/b]
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #2
03-02-2008 21:22  

Постоянно езжу на мойку на Новом Львове. Цены немного выше среднего - помыть машину безконтактной мойкой + воск + салон = 65 грн. Но моют просто отлично!!!!

Пы.Сы. В скором будущем (на след. выходных) планирую сделать ее нашим партнером с хорошей скидкой для одноклубников.

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #3
04-02-2008 13:03  

1) На Суворова (у дворі, позаду колишнього магазину "Інтермаркет") - спокійно, швидко, недорого. Правда інколи є черги, але невеликі.
2) Заправка ОККО навпроти велотреку (вул. Під дубом) - черга завжди, але замовити миття наперед можна по тел. 8050 579 0266. Розцінки висять на брамі, варто їх мати на увазі для уникнення "додаткових послуг":-)

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #4
04-02-2008 13:38  

1. Антоновича - на початку між банком Надра иа консульством. Є телефон, можна замовити, черги невеликі, дуже гарний сервіс але треба дивитись щоб нічого не пропустили. Що порадувало що вони видувають воду з усіх щилин і потім нема характерних висохших полос на кузові від води з під дзеркал ітд. Ціни середні. Величезний цінник при вїзді в бокс дозволить швидко зорієнтуватися.

тел для замовлень: 8-095-5945100

2. Автомийка ASO - найулюбленіша моя мийка правда дорогувато. Зараз базова мийка коштує 40 грн. Повна мийка з пилососом, натиранням панелей та мийка вікон з середини 60 грн. Вул городоцька, якщо їхатив сторону мотозаводу то недоїжджаючи 20 метрів до моста біля хліб заводу. Працює цілодобово. Професійний персонал. Два бокса. Величезні черги Smile тому їжджу туди після 23.00. Якщо щось забудуть і тикнути їм пальцем то вибачаються і доробляють як має бути. Замовлення не приймають бо мають великий потік машин.

3. Княгині Ольги, зїзд в гаражі за мостом. Мийка з автоматичною сушкою. Дешево і швидко але є 2 нюанси. По-перше бережіть свої антени бо сушка безконтактна автоматична і мені силою її зігнули. По-друге після тої автоматичної сушки дотирають хреново. Але базова мийка займає 20 хвилин!!!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #5
04-02-2008 14:05  

StE@LtH :2. Автомийка ASO - найулюбленіша моя мийка правда дорогувато. Зараз базова мийка коштує 40 грн. Повна мийка з пилососом, натиранням панелей та мийка вікон з середини 60 грн. Вул городоцька, якщо їхатив сторону мотозаводу то недоїжджаючи 20 метрів до моста біля хліб заводу. Працює цілодобово. Професійний персонал. Два бокса. Величезні черги Smile тому їжджу туди після 23.00. Якщо щось забудуть і тикнути їм пальцем то вибачаються і доробляють як має бути. Замовлення не приймають бо мають великий потік машин.

Ужасная мойка! Все время нужно то и дело "тыкать пальцем".... При чистке/натирании салона очень часто халтурят... Машину после мойки плохо сушат... Все сказаное - ИМХО!

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #6
04-02-2008 16:55  

antik :
StE@LtH :2. Автомийка ASO - найулюбленіша моя мийка правда дорогувато. Зараз базова мийка коштує 40 грн. Повна мийка з пилососом, натиранням панелей та мийка вікон з середини 60 грн. Вул городоцька, якщо їхатив сторону мотозаводу то недоїжджаючи 20 метрів до моста біля хліб заводу. Працює цілодобово. Професійний персонал. Два бокса. Величезні черги Smile тому їжджу туди після 23.00. Якщо щось забудуть і тикнути їм пальцем то вибачаються і доробляють як має бути. Замовлення не приймають бо мають великий потік машин.

Ужасная мойка! Все время нужно то и дело "тыкать пальцем".... При чистке/натирании салона очень часто халтурят... Машину после мойки плохо сушат... Все сказаное - ИМХО!

Я думаю что дело тут не в ИМХО а в сравнении. Вот хочу сегодня поехать на новый львов и посмотреть на "чудо-мойку" своими глазами Smile

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #7
04-02-2008 18:04  

StE@LtH :Вот хочу сегодня поехать на новый львов и посмотреть на "чудо-мойку" своими глазами Smile

ждем отчет!

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #8
04-02-2008 19:51  

На мийках буваю рідко тільки зимою а так мию сам. Знаючих наших бізнесменів звертати треба на одне якою хіміею вони миють.як правило,оисник для дисків розбавляють один до 100 чи до 1000 коротче економія капітальна і з машини змивае все що хочеш результат помутніння лаку. Сам бачив як це виглядае мого швагерка,він як взяв машину нову (мазда 3) активно її мив на мийках по два рази на тиждень результат я вам сказав.
І ще одно той супер шампунь і поліроль змивае разом з брудом і комарами.
Шукати всі повідомлення учасника
RostGlukhivskyj Немає
Ученик
*

Повідомлень: 48
Приєднався: May 2007
Львів
08
Повідомлення: #9
04-02-2008 20:36  

А мене наші мийщики дістали так, що озадачився покупкою міні-мийки.
Наспішно, 15 хвилин біля гаража - і чистий спокій. Точно знаєш, яким шампунем захляпав машину, сам акуратно змив. Економічні розрахунки показують окупність протягом першого року - ну, хто як часто миє.
Так що дивлюся на різні Керхери, весною щось буду брати.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #10
05-02-2008 10:16  

RostGlukhivskyj :А мене наші мийщики дістали так, що озадачився покупкою міні-мийки.
Наспішно, 15 хвилин біля гаража - і чистий спокій. Точно знаєш, яким шампунем захляпав машину, сам акуратно змив. Економічні розрахунки показують окупність протягом першого року - ну, хто як часто миє.
Так що дивлюся на різні Керхери, весною щось буду брати.

Колись на форумі висували ідею клубного автосервісу) може подумаємо про клубну мийню? тим більше шо ентузіаст проявився?

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ВСI CТО Львова (Електрики,мотористи,ходовики) Vladko 203 120 788 12-09-2022 23:59
Останнє: Vladko
  Поїздка до Львова Nikolya13 6 1 723 14-06-2016 16:04
Останнє: Nikolya13
  окружная Львова andrewg-1 9 2 856 21-07-2015 10:41
Останнє: olko
  МРЕВ ДАІ м.Львова. Šved 1 1 696 20-08-2014 23:52
Останнє: lvivonline
  Попутний вантаж з Праги до Львова pete 3 3 466 13-07-2011 09:13
Останнє: antik
Smile Їдем до ЛЬВОВА В... 5 3 344 06-01-2011 12:47
Останнє: StE@LtH
  Кто со Львова поможет? карапуз 19 5 770 08-09-2009 14:14
Останнє: freezz187
  Подскажите по транспорту из Львова в Ужгород Floyd 4 5 928 06-08-2009 11:26
Останнє: TimberWolf
  Асоціація Автоклубів (АА) Львова antik 34 12 318 27-03-2009 11:54
Останнє: StE@LtH
  Рибальство біля Львова. Igor_Lviv 12 7 312 30-07-2008 15:26
Останнє: Gt-1

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1