Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012
Автор Повідомлення
StealthyTigeR Немає
Because We can!
**

Повідомлень: 205
Приєднався: Aug 2017
Чортків
Octavia А5 Scout, 4x4, 1.8 TFSI, 2012 р.в.
Повідомлення: #11
28-08-2017 14:40 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(27-08-2017 18:21)egorka :  А какая цена таких ламп? Есть же лампы сразу с обманкой вроде.
Я в топик-старте написал же, что помиму смены освещения, хочу еще разгрузить электросеть, снизить на неё нагрузку. Цена таких ламп 600 гр.


(27-08-2017 19:53)Kail :  Заезжайте, отключим программно диагностику дальнего без колхозных сопротивлений Hello!
До Киева далековато) но буду иметь на примете, спасибо Smile
Если не секрет - че по чем за подобные работы ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-08-2017 14:44 StealthyTigeR.)
Шукати всі повідомлення учасника
StealthyTigeR Немає
Because We can!
**

Повідомлень: 205
Приєднався: Aug 2017
Чортків
Octavia А5 Scout, 4x4, 1.8 TFSI, 2012 р.в.
Повідомлення: #12
08-10-2017 14:37 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

Не много апну тему.
Может кто подскажет как раскинуты провода в фишке подключения фары? Мне необходимы провода отвечающие за дальний свет, что бы подключить обманки. Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
turovod Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 185
Приєднався: Sep 2015
Харьков
BMW E82 ,Fabia New была, был Tour AGU
Повідомлення: #13
08-10-2017 17:31 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

Дальний свет в жгуте провод белый, либо белый с чёрным. Скорее всего пин 8.
Поставьте би-линзы, либо к вашим линзам можно прикрутить оригинальные шторки, и будет двойной дальний.
Светодиоды ерунда будет
Шукати всі повідомлення учасника
StealthyTigeR Немає
Because We can!
**

Повідомлень: 205
Приєднався: Aug 2017
Чортків
Octavia А5 Scout, 4x4, 1.8 TFSI, 2012 р.в.
Повідомлення: #14
08-10-2017 18:56 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(08-10-2017 17:31)turovod :  Дальний свет в жгуте провод белый, либо белый с чёрным. Скорее всего пин 8.
Поставьте би-линзы, либо к вашим линзам можно прикрутить оригинальные шторки, и будет двойной дальний.
Светодиоды ерунда будет

Ерунда или нет, но меня вполне устраивает Smile
Кстати освещение довольно таки хорошее, даже в тот же дождь

За проводки спасибо ))) надо будет посмотреть Упал и качаюсь
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-10-2017 18:56 StealthyTigeR.)
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #15
09-10-2017 18:49 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(08-10-2017 18:56)StealthyTigeR :  
(08-10-2017 17:31)turovod :  Дальний свет в жгуте провод белый, либо белый с чёрным. Скорее всего пин 8.
Поставьте би-линзы, либо к вашим линзам можно прикрутить оригинальные шторки, и будет двойной дальний.
Светодиоды ерунда будет

Ерунда или нет, но меня вполне устраивает Smile
Кстати освещение довольно таки хорошее, даже в тот же дождь

За проводки спасибо ))) надо будет посмотреть Упал и качаюсь
Дарма Ви не хочете слухати порад. Діоди в дальній - гроші на вітер.
Це порада колишнього власника Скаута: ставите галоген Осрам Найтбрекер (зараз нова серія Лазер+) і на стенд. Після правильного регулювання пучок дальнього світла з обидвох фар сходиться на певній відстані та потрібній висоті як прожектор паровоза. На нових Туранівських фарах я не маю такого дальнього.
Не має жоден мегапотужний світлодіод такого концетрованого пучка світлового променя як галогенова лампа у відповідно до неї зфокусованому рефлекторі.
Повірте, є з чим порівняти. Багато власників нових авто із заводськими ЛЕДами констатують гірше світло ніж той же ксенон.
Шукати всі повідомлення учасника
StealthyTigeR Немає
Because We can!
**

Повідомлень: 205
Приєднався: Aug 2017
Чортків
Octavia А5 Scout, 4x4, 1.8 TFSI, 2012 р.в.
Повідомлення: #16
09-10-2017 20:30 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(09-10-2017 18:49)DoctorAleks :  
(08-10-2017 18:56)StealthyTigeR :  
(08-10-2017 17:31)turovod :  Дальний свет в жгуте провод белый, либо белый с чёрным. Скорее всего пин 8.
Поставьте би-линзы, либо к вашим линзам можно прикрутить оригинальные шторки, и будет двойной дальний.
Светодиоды ерунда будет

Ерунда или нет, но меня вполне устраивает Smile
Кстати освещение довольно таки хорошее, даже в тот же дождь

За проводки спасибо ))) надо будет посмотреть Упал и качаюсь
Дарма Ви не хочете слухати порад. Діоди в дальній - гроші на вітер.
Це порада колишнього власника Скаута: ставите галоген Осрам Найтбрекер (зараз нова серія Лазер+) і на стенд. Після правильного регулювання пучок дальнього світла з обидвох фар сходиться на певній відстані та потрібній висоті як прожектор паровоза. На нових Туранівських фарах я не маю такого дальнього.
Не має жоден мегапотужний світлодіод такого концетрованого пучка світлового променя як галогенова лампа у відповідно до неї зфокусованому рефлекторі.
Повірте, є з чим порівняти. Багато власників нових авто із заводськими ЛЕДами констатують гірше світло ніж той же ксенон.

Дякую за пораду, буду мати на увазі. Але! Буквально вчора, потрапив у ночі під зливу, дворніки майже справлялись на максималці, і в мене немає нарікань на дальній. Реально, цих два світлодіода дали мені необхідний прожектор, щоб йти 90-110 км\год, по західних дорогах, де їх фактично немає. І це при мокрому асфальті, поганій видимості і при повній відсутності розмітки. Узбіччя мені було ДУЖЕ добре видно, ями і якість покриття достатньо освітлювалось... Загалом - я ПОВНІСТЮ задоволений LED'ами... Тому і вирішив їх залишити. І це не реклама чи заклик усім ставити LED на дальній... Це особисто моє враження. Можливо, як видасться нагода і буде можливість собисто порівняти з Вашими, запропонованими лампами, я передумаю... Але поки що, я за свій LED
п.с. Можливо Ви маєте якісь посилання на ютуб з оглядом цих ламп? Із зацікавленістю б подивився. І якщо не затруднить, посилання на самі лампи, щось не виходить знайти
Завчасно дякую Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-10-2017 20:40 StealthyTigeR.)
Шукати всі повідомлення учасника
turovod Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 185
Приєднався: Sep 2015
Харьков
BMW E82 ,Fabia New была, был Tour AGU
Повідомлення: #17
10-10-2017 11:57 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

Вы меня конечно извините, но зачем нестись 90-110 в проливной дождь с дальним? Это же глупости, он просто освещает стену воды.
Шукати всі повідомлення учасника
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #18
10-10-2017 12:45 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(09-10-2017 20:30)StealthyTigeR :  
(09-10-2017 18:49)DoctorAleks :  
(08-10-2017 18:56)StealthyTigeR :  
(08-10-2017 17:31)turovod :  Дальний свет в жгуте провод белый, либо белый с чёрным. Скорее всего пин 8.
Поставьте би-линзы, либо к вашим линзам можно прикрутить оригинальные шторки, и будет двойной дальний.
Светодиоды ерунда будет

Ерунда или нет, но меня вполне устраивает Smile
Кстати освещение довольно таки хорошее, даже в тот же дождь

За проводки спасибо ))) надо будет посмотреть Упал и качаюсь
Дарма Ви не хочете слухати порад. Діоди в дальній - гроші на вітер.
Це порада колишнього власника Скаута: ставите галоген Осрам Найтбрекер (зараз нова серія Лазер+) і на стенд. Після правильного регулювання пучок дальнього світла з обидвох фар сходиться на певній відстані та потрібній висоті як прожектор паровоза. На нових Туранівських фарах я не маю такого дальнього.
Не має жоден мегапотужний світлодіод такого концетрованого пучка світлового променя як галогенова лампа у відповідно до неї зфокусованому рефлекторі.
Повірте, є з чим порівняти. Багато власників нових авто із заводськими ЛЕДами констатують гірше світло ніж той же ксенон.

Дякую за пораду, буду мати на увазі. Але! Буквально вчора, потрапив у ночі під зливу, дворніки майже справлялись на максималці, і в мене немає нарікань на дальній. Реально, цих два світлодіода дали мені необхідний прожектор, щоб йти 90-110 км\год, по західних дорогах, де їх фактично немає. І це при мокрому асфальті, поганій видимості і при повній відсутності розмітки. Узбіччя мені було ДУЖЕ добре видно, ями і якість покриття достатньо освітлювалось... Загалом - я ПОВНІСТЮ задоволений LED'ами... Тому і вирішив їх залишити. І це не реклама чи заклик усім ставити LED на дальній... Це особисто моє враження. Можливо, як видасться нагода і буде можливість собисто порівняти з Вашими, запропонованими лампами, я передумаю... Але поки що, я за свій LED
п.с. Можливо Ви маєте якісь посилання на ютуб з оглядом цих ламп? Із зацікавленістю б подивився. І якщо не затруднить, посилання на самі лампи, щось не виходить знайти
Завчасно дякую Smile
Я навів Вам приклад одних з ламп з підвищеною яскравістю світла. Не реклама, ними я не займаюся. До речі, десь на форумі проскакували теми з порівняння галогенових ламп, єще кращі за них (Който здається) але вони і значно дорожчі. Мінусом таких ламп є зменшений термін їх експлуатації. Саме тому, на мою думку лінійка Найтрбрекер від Осрам є таким собі компромісом між ціною терміном служби та ефективністю.
Ксенон і Леди є добрим джерелом світла на ближній, на дальній багато виробників залишають приорітетним галоген. Це моя думка. Нікому її не навязую.
П.С. Скаут - ближній оригінал ксенон - супер, дальній галоген - супер.
Єті - оригінал адаптивний біксенон: ближній супер, дальній - задовільно.
Туран - оригінал галоген: ближній - гів...о, дальній - задовільно.
Туран - переробка із встановленням хороших лінз та біксеноном:
ближній - супер, дальній - поєднання галогену (покращені лампи Осрам) + біксеноновий дальній - мега супер.
Отакі мої особисті враження.
Шукати всі повідомлення учасника
StealthyTigeR Немає
Because We can!
**

Повідомлень: 205
Приєднався: Aug 2017
Чортків
Octavia А5 Scout, 4x4, 1.8 TFSI, 2012 р.в.
Повідомлення: #19
10-10-2017 18:09 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

(10-10-2017 12:45)DoctorAleks :  Я навів Вам приклад одних з ламп з підвищеною яскравістю світла. Не реклама, ними я не займаюся. До речі, десь на форумі проскакували теми з порівняння галогенових ламп, єще кращі за них (Който здається) але вони і значно дорожчі. Мінусом таких ламп є зменшений термін їх експлуатації. Саме тому, на мою думку лінійка Найтрбрекер від Осрам є таким собі компромісом між ціною терміном служби та ефективністю.
Ксенон і Леди є добрим джерелом світла на ближній, на дальній багато виробників залишають приорітетним галоген. Це моя думка. Нікому її не навязую.
П.С. Скаут - ближній оригінал ксенон - супер, дальній галоген - супер.
Єті - оригінал адаптивний біксенон: ближній супер, дальній - задовільно.
Туран - оригінал галоген: ближній - гів...о, дальній - задовільно.
Туран - переробка із встановленням хороших лінз та біксеноном:
ближній - супер, дальній - поєднання галогену (покращені лампи Осрам) + біксеноновий дальній - мега супер.
Отакі мої особисті враження.

Дякую ще раз.
На разі в мене стоїть: ближній - рідний ксенон, дальній - LED. В майбутьньому є роздуми на заміну фар. Так щоб ближній залишився ксенон, дальній - LED (можливо встановлю запропоновані Вами галогени, просто потрібно порівняти щоб самому побачити різницю) + щоб габарит та ДХО були LED.

Не реклама!


Файл(и) Мініатюри
   
Шукати всі повідомлення учасника
andrey7 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 693
Приєднався: Dec 2012
Харьков
Tiguan NF 8AG
Повідомлення: #20
11-10-2017 10:45 RE: Отключение проверки ламп Дальнего Света на Skout 2012

как по мне то все эти кетайские тюнинг фары с ледами полная гомосятина, светит так же..

юзаю диоды в дальнем с вентилятором и с обманкой, так по дождю ехать невозможно...
более того, когда включаешь дальний то кажется что отлично светит, самолетам все видно, а когда привыкаешь и включаешь ближний, то кажется что от дальнего толку нет Smile)
пользую в качестве "освятить" дорогу колхозным ксенонщикам.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Отключение corner light octavia a7 Vladko 25 5 140 08-12-2021 20:15
Останнє: Юрий 4х4
  Нюанс при установке светодиодов вместо ламп накаливания в шкода а5 Romastil 62 97 214 26-08-2020 18:59
Останнє: shapik
  Улучшение света для Тура. Shabliy 5 3 629 11-09-2018 19:43
Останнє: StaSok
  Датчик света/дождя Immelstorn 11 3 672 02-08-2018 19:19
Останнє: pup
  Замена штатных ламп в плафоне подсветки на LED makell 6 2 915 11-02-2018 17:05
Останнє: wagcooking
  Муки выбора ламп в ПТФ warriorcat 18 5 694 13-09-2017 12:31
Останнє: warriorcat
  Заміна ламп ближнього світла у Superb 3t4 Инокентий 22 9 698 28-05-2017 17:09
Останнє: turovod
  Отключение проверки ламп ДХО на шкоде А5 FL RomaGT 16 13 112 21-01-2017 20:13
Останнє: BB
  LED лампы головного света, давайте обсудим Sergey_Ded. 123 67 915 08-11-2016 16:09
Останнє: turovod
  отключение ДМРВ Dmytro_ 13 4 578 06-07-2016 08:59
Останнє: Kaz

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1