Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом
Автор Повідомлення
Артемзон Немає
Забил на этот "мегафорум"
*****

Повідомлень: 2 276
Приєднався: Aug 2008

Повідомлення: #31
08-05-2012 14:20 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Охраннику 5 грн - и парковка и охрана велику обеспечены. А вообще, нигде в Европе не видел, чтоб велосипеды в холах стояли. По поводу толстой золотой цепи - это уже не модно и показатель дурного тона. Дорогие часы дорогого бренда смотрятся круче. Hello!
сообщения объединены
Когда был в Амстердаме, запомнилась многоуровенвая велопарковка "Fietsflat"
http://www.youtube.com/watch?v=zdPRWaO0OjQ

Переехал Wave
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-05-2012 14:24 Артемзон.)
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 206
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #32
08-05-2012 14:53 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Артемзон, якщо це закид мені, то про золото не йшлося, у мене срібна. Smile

Вдалось взнати, що заклад належить ДП Міністерства оборони, проектному інституту. Взнав телефон директора, зателефонував, мило порозмовляли.
Запропонував приїхати і написати офіційну заяву, що притягне охорону до відповідальності дисциплінарної.
Я пояснив, що моя мета не покарати охороця а зрозуміти ситуацію, провести роз яснювальну роботу з ними, мати змогу приїхати при потребі на ровері. Виявилось, заборони такої нема, охорона має завдання "слідкувати за порядком". Також, виявилося що заклад має подвірко з парковкою, що можна попросити охоронця подивитись за великом там. Прозвучала думка, що буде класно зробити з куска труби стоянку для великів на вулиці коло входу. Проблему у велику в холі теж наче не виявили у розмові.
Для мене тема закрита, я заспокоївся, задоволений. Усім дякую за думки та погляди. Hello!
Звідси висновок - проблема у розподілі обовязків та їх розуміння, у вмінні спілкуватись та роз яснювати ситуацію та вимоги.
Шукати всі повідомлення учасника
Grekoff Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 089
Приєднався: Jan 2011

Skoda Octavia A5 Elegance 1.9 TDI 4x4 combi 6ст мех
Повідомлення: #33
08-05-2012 17:05 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

4 страницы флуданули,с ровером ТС не пустилиУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Skoda Octavia A5 Elegance 1.9 TDI 4x4 combi 6ст мех (Ex)
Skoda Octavia A5 Elegance 2.0 TDI 4x4 combi DSG6 (Now)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #34
08-05-2012 18:26 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(08-05-2012 14:53)Porter :  ... Прозвучала думка, що буде класно зробити з куска труби стоянку для великів на вулиці коло входу...

По-моему, это самый главный результат всей этой ситуации. Велопарковка у офисного здания - это шаг вперед.

А еще подумал, как европейцы на 2012 приедут, может кто-то и на велосипедах захочет покататься...
сообщения объединены
(08-05-2012 12:35)Vitaly_N :  ...я давний поклонник лисапедов, если мне не изменяет память - с 1969 года...
тогда должны помнить, какие были велопарковки при Союзе в районных центрах возле сельмагов...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-05-2012 18:42 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #35
08-05-2012 23:11 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(08-05-2012 14:07)Porter :  Core(i5) в рамках цієї тами не важливо який саме велосипед, який ланцюг на шиї у мене. Тут тролів багато, не збираюсь їх прикормлювати. Hello!
Я не намагався підкреслити крутизну чи статус, я мав на увазі , що я не дитина, котра хоче покататись по приміщенню і не приїхав до них жебрати. Що тон і манера спілкування охоронця не відповідала логіці і правилам єтикету.
Для себе питаю!У Львові буду брати...поки нормальні бачив в Ашані і біля мотозаводу...але вибір небагатий...
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #36
09-05-2012 22:12 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(08-05-2012 17:05)Grekoff :  4 страницы флуданули,с ровером ТС не пустилиУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

це смішно, поки така (чи подібна) проблема не торкнеться особисто Вас, чи когось з нас... КуритьHello!

VW Passat B8 bi-turbo
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-05-2012 22:13 Šved.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 654
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #37
09-05-2012 22:17 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(08-05-2012 18:26)Шкодчук :  
(08-05-2012 12:35)Vitaly_N :  ...я давний поклонник лисапедов, если мне не изменяет память - с 1969 года...
тогда должны помнить, какие были велопарковки при Союзе в районных центрах возле сельмагов...

не довелось мне жить при союзе в районных центрах, тем более возле сельмагов - не повезлоHello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #38
10-05-2012 07:36 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

Для себе питаю!У Львові буду брати...поки нормальні бачив в Ашані і біля мотозаводу...але вибір небагатий...
[/quote] ашанбайк - это недорогой и соответсвенно некачественный велик, не предназначенный для каждодневных поездок. Радость от его приобретения будет омрачена быстрой поломкой Hello!

Цитата:не довелось мне жить при союзе в районных центрах, тем более возле сельмагов - не повезло
Виталий, у Вас в Харькове велосипедный завод есть, при союзе его точно все звали, да и парковки для велосипедов наверняка в вашем городе в то время были. Сейчас правда Добкины с Кернесами с кортежем на работу на велосипеде передвигаются Laughing Где они свои велики паркуют ?

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника
YURIY-KI Немає
Классик
****

Повідомлень: 873
Приєднався: Apr 2009
Львів
Повідомлення: #39
10-05-2012 14:05 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(08-05-2012 23:11)Core(i5) :  
(08-05-2012 14:07)Porter :  Core(i5) в рамках цієї тами не важливо який саме велосипед, який ланцюг на шиї у мене. Тут тролів багато, не збираюсь їх прикормлювати. Hello!
Я не намагався підкреслити крутизну чи статус, я мав на увазі , що я не дитина, котра хоче покататись по приміщенню і не приїхав до них жебрати. Що тон і манера спілкування охоронця не відповідала логіці і правилам єтикету.
Для себе питаю!У Львові буду брати...поки нормальні бачив в Ашані і біля мотозаводу...але вибір небагатий...
знаю що хороші але і зрозуміло дорогі можна купити в Команчеро
думаю що по Львову ще повинні бути десь подібні магазини

Tour 1.9 agr
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #40
10-05-2012 16:03 RE: Вигнали з фоє бізнесцентру з велосипедом

(10-05-2012 07:36)Alexey.Pinchuk :  
(08-05-2012 23:11)Core(i5) :  
Для себе питаю!У Львові буду брати...поки нормальні бачив в Ашані і біля мотозаводу...але вибір небагатий...
ашанбайк - это недорогой и соответсвенно некачественный велик, не предназначенный для каждодневных поездок. Радость от его приобретения будет омрачена быстрой поломкой Hello!





[/quote]При чём здесь ашанбайк?Там орендуют площади многие торговые точки...конкретно в том месте о котором я писал торгуют маркой Specialized.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-05-2012 16:05 Core(i5).)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1