Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?
Автор Повідомлення
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 881
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #81
31-05-2018 22:41 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

(31-05-2018 13:21)Gonzalez :  Например при температурах +20... 0... -20... по поведению это будут три разных комплекта аммортизаторов.
улыбнуло )
это все на первых сотнях метров/километре, пока они не разогреются
разогретый аморт не знает температуру на улице...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #82
01-06-2018 01:11 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

К
(31-05-2018 22:41)Максимилиан :  разогретый аморт не знает температуру на улице...
У Вас амортизаторы внутреннего сгорания? Упал и качаюсь
Даже двигатель знает температуру на улице. Вон я своему картонку ставлю на зиму. Так там внутри ОГОНЬ ГОРИТ. А в амморте какой источник тепла?
Ну не разогреется аммо при -20 до той же температуры, что и при +20. И к тому же при малейших остановках в работе (на светофоре например), мгновенно остывает.

TDI форева!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-06-2018 01:53 Gonzalez.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #83
01-06-2018 11:42 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

Gonzalez :
SergM :Тільки перевірка знятого амортизатора на стенді дасть його об'єктивні технічні параметри – з чого можна буде зробити висновок про відповідність.
И о чем эти виртуальные циферки Вам скажут?
Знаєте, взагалі необхідні амортизатори розраховують – в залежності від жорсткості пружини та ваги авто. Відповідно порівнявши поточну характеристику з еталонною можна встановити ступінь зносу та певні проблеми.

Gonzalez :
SergM :Зазвичай амортизатор демпфує зворотній хід пружини і тому відчути нормальні зміни у роботі справного сидячи у авто під 1500 кг важко. – Тому і помічаємо вже мертві + помирають вони поступово.
Все там нормально замечается. Просто нужно быть более внимательным к своему авто. Каждый день ездишь по одним и тем же дорогам, по одним и тем же ямам. И видишь что сегодня раскачка и крены больше на этом повороте чем например месяц назад. Или пробои начинают учащаться. (ведь аммо гасят не только обратный ход пружин, но и сжатие тоже.) Я как только такое начинаю наблюдать - меняю на новые. При этом старые еще не мертвые.
Ги.
Якби нормально, то було б легше їх міняти вчасно, а так з кожною поїздкою вони поступово вмирають з часом. Я вже не один раз бачив як колесо у авто попереду на бруківці скаче як м'яч, а інше нормально = один вже вмер.

Трохи цифр:
Нехай авто важить 1500 кг і накожен амортизатор з пружиною припадає 375 кг. На стиснення амортизатор потребує 25...40 кгс, а на робочий хід створює зусилля у 75...250 кгс (в залежності від швидкості дії).

Температурна стабільність є однією з вимог до амортизаторів

[Зображення: pic%20-%203.jpg]

– відповідно різниця у зусиллях холодного та працюючого відрізняється на одиниці відсотків.

Таким чином відчути зміну у роботі одного амортизатора на 10 чи 20 кгс у 1500 кг. авто практично нереально, бо надчутливий жопомір не може переплюнути стенд, на якому трусять авто з практично мертвими амортизаторами і по результатам кажуть що у них є 50...60% ресурсу.

Щодо нагріву: амортизатор кожен робочий хід перетворює механічну енергію на теплову (а як він ще може демпфувати коливання?), тому взимку помітніше змінюється характер його роботи від початку поїздки – чим більше він працює, тим більше тепла виробляє.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 881
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #84
01-06-2018 21:40 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

(01-06-2018 01:11)Gonzalez :  Даже двигатель знает температуру на улице. Вон я своему картонку ставлю на зиму.

вы бы сразу об этом сказали, я бы не вступал в спор
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Provato Немає
Писатель
***

Повідомлень: 367
Приєднався: Nov 2008
Киев
Красный Броневичок Fabia New Elegance 1.6 АКПП
Повідомлення: #85
02-06-2018 00:36 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

А хтось щось може сказати за аморти Fenox (made in Belarus)? Хочу взяти, та спробувати -)

I mad for it!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #86
03-06-2018 02:28 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

(01-06-2018 11:42)SergM :  Якби нормально, то було б легше їх міняти вчасно...
Мені легко їх міняти вчасно. Навіть передчасно. Я відчуваю, що вони працюють не так
як нові - і міняю. Навіть якшо вони ще робочі.

(01-06-2018 11:42)SergM :  Я вже не один раз бачив як колесо у авто попереду на бруківці скаче як м'яч, а інше нормально = один вже вмер.
Хіба машина винувата, шо за кермом олень? Або жлоб... Добыча мыслей

(01-06-2018 11:42)SergM :  Трохи цифр:
Нехай авто важить 1500 кг і накожен амортизатор з пружиною припадає 375 кг. На стиснення амортизатор потребує 25...40 кгс, а на робочий хід створює зусилля у 75...250 кгс (в залежності від швидкості дії).
Температурна стабільність є однією з вимог до амортизаторів
[Зображення: pic%20-%203.jpg]
– відповідно різниця у зусиллях холодного та працюючого відрізняється на одиниці відсотків.
Таким чином відчути зміну у роботі одного амортизатора на 10 чи 20 кгс у 1500 кг. авто практично нереально, бо надчутливий жопомір не може переплюнути стенд, на якому трусять авто з практично мертвими амортизаторами і по результатам кажуть що у них є 50...60% ресурсу.
Теоретики блін...
Ну і нашо мені ті 50% ресурсу, якшо я відчуваю, що вони нормально непрацюють? Я хочу 100% - я купляю нові. Ось чому я напочатку сказав, що Ваші циферки і стенди ДО ЛАМПОЧКИ. І не так важливо які аммо ставити, а важливо шоб вони були нові.

(01-06-2018 11:42)SergM :  Щодо нагріву: амортизатор кожен робочий хід перетворює механічну енергію на теплову (а як він ще може демпфувати коливання?), тому взимку помітніше змінюється характер його роботи від початку поїздки – чим більше він працює, тим більше тепла виробляє.
Ааа... А я думав там маленькі кролики займаються розмноженням... Так і нагріваються. Big Grin

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #87
04-06-2018 11:15 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

Gonzalez :
SergM :Якби нормально, то було б легше їх міняти вчасно...
Мені легко їх міняти вчасно. Навіть передчасно. Я відчуваю, що вони працюють не так як нові - і міняю. Навіть якшо вони ще робочі.
– У багатих, звичайно, свої причуди, але мова йде про норму та об'єктивні підстави.

Gonzalez :
SergM :Трохи цифр:
Теоретики блін...
Ну і нашо мені ті 50% ресурсу, якшо я відчуваю, що вони нормально непрацюють? Я хочу 100% - я купляю нові. Ось чому я напочатку сказав, що Ваші циферки і стенди ДО ЛАМПОЧКИ. І не так важливо які аммо ставити, а важливо шоб вони були нові.
Практика показує, що інструментально на авто визначити стан аммо важко, а Ви своїм суб'єктивним враженням – на раз. Тому і їздять з "м'ячиками" і іншим – поки проблема не стане очевидною.

Звичайно певна манера їзди + стан дороги а-ля тестовий полігон можуть краще показувати стан аммо, але це скоріше виключення.

Gonzalez :
SergM :Щодо нагріву: амортизатор кожен робочий хід перетворює механічну енергію на теплову (а як він ще може демпфувати коливання?), тому взимку помітніше змінюється характер його роботи від початку поїздки – чим більше він працює, тим більше тепла виробляє.
Ааа... А я думав там маленькі кролики займаються розмноженням... Так і нагріваються. Big Grin
Ну, якби Ви не написали
Gonzalez :У Вас амортизаторы внутреннего сгорания? Упал и качаюсь
Даже двигатель знает температуру на улице. Вон я своему картонку ставлю на зиму. Так там внутри ОГОНЬ ГОРИТ. А в амморте какой источник тепла?
Ну не разогреется аммо при -20 до той же температуры, что и при +20. И к тому же при малейших остановках в работе (на светофоре например), мгновенно остывает.
то я би не звернув увагу. Нормальний аммо, розрахований на зиму, буде мати також не сильно відмінну (теж у межах ~5%) від нормальної характеристику – бо він на те розрахований. І моментально вистигнути він теж не зможе внаслідок теплоємності оливи.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #88
04-06-2018 17:28 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

(01-06-2018 21:40)Максимилиан :  
(01-06-2018 01:11)Gonzalez :  Даже двигатель знает температуру на улице. Вон я своему картонку ставлю на зиму.
вы бы сразу об этом сказали, я бы не вступал в спор
Говорю сразу: у меня дизель, если Вам это о чем-то говорит. Hello!

(04-06-2018 11:15)SergM :  – У багатих, звичайно, свої причуди, але мова йде про норму та об'єктивні підстави.
Норма їздити на уставших аммо? Добыча мыслей

(04-06-2018 11:15)SergM :  Практика показує, що інструментально на авто визначити стан аммо важко...
Чия практика? Ваша? Вам важко визначити стан аммо? То чого Ви вважаєте, что ніхто не може цього робити?

Gonzalez :Нормальний аммо, розрахований на зиму, буде мати також не сильно відмінну (теж у межах ~5%) від нормальної характеристику – бо він на те розрахований. І моментально вистигнути він теж не зможе внаслідок теплоємності оливи.
Ще раз порівняю з двигуном (з дизелем), бо він на морозі втрачає температуру на низьких обертах, в пробках. Там також присутня теплоємна олива. А по Вашій логіці механічна робота аммо нагріває його краще ніж спалення соляри. При чому аммо дуже гарно обдуваються морозним повітрям, за рахунок обертання коліс. То може хай підвіска двигун прогріває? Під'єднаємо аммортизатори до системи охолодження двигуна?
Заїжжали взимку на мийку? Після півгодини в теплому боксі, автомобіль їде дуже комфортно, м'якенько, як влітку. Але не довго. Аммо, обдуваючись холодним повітрям, швидко замерзають і авто стає дубовим. Чи Ви і цього не помічаєте?
Люди навіть ставлять електричний підігрів аммортизаторів. Я вважаю, шо це херня собача, але факт замерзання аммо це підтверджує. Hello!

Подогрев Стоек автомобиля

TDI форева!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-06-2018 17:56 Gonzalez.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #89
05-06-2018 16:29 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

Gonzalez :
SergM :– У багатих, звичайно, свої причуди, але мова йде про норму та об'єктивні підстави.
Норма їздити на уставших аммо? Добыча мыслей
У Вас попільничка вже повна? Laughing

Десь є конкретні ознаки заміни крім "потік та гупає"? Виробники щось кажуть?

– Це той випадок, коли якісна діагностика і вартість вузла співвідносяться і тому у ній немає сенсу. – Бо тільки якісна діагностика (знятого) може встановити відхилення.

Gonzalez :
SergM :Практика показує, що інструментально на авто визначити стан аммо важко...
Чия практика? Ваша? Вам важко визначити стан аммо? То чого Ви вважаєте, что ніхто не може цього робити?
Я гарантую що Ви не зможете об'єктивно точно встановити стан будь-якого аммо окрім випадків явних проблем.

Gonzalez :
SergM :Нормальний аммо, розрахований на зиму, буде мати також не сильно відмінну (теж у межах ~5%) від нормальної характеристику – бо він на те розрахований. І моментально вистигнути він теж не зможе внаслідок теплоємності оливи.
Ще раз порівняю з двигуном (з дизелем), бо він на морозі втрачає температуру на низьких обертах, в пробках.
– Нагадую про наявність системи охолодження і обігріву салону.

Gonzalez :Там також присутня теплоємна олива. А по Вашій логіці механічна робота аммо нагріває його краще ніж спалення соляри.
Справа не у логіці, а у фізиці. А головне – у конкретному відхиленні характеристик конкретного пристрою. І порівняння з двигуном недоречне бо робота аммо пов'язана з в'язкістю оливи та її дроселюванням.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #90
05-06-2018 20:14 RE: Подскажите какие амортизаторы лучше поставить?

(05-06-2018 16:29)SergM :  Бо тільки якісна діагностика (знятого) може встановити відхилення.
Краще гроші з діагностики витратити на нові аммо. А для діагностики їх ще й знімати треба... Упал и качаюсь Вам явно нічим зайнятись.

Gonzalez :Я гарантую що Ви не зможете об'єктивно точно встановити стан будь-якого аммо окрім випадків явних проблем.
А потрібно саме об'єктивно встановити стан? А якшо я встановлю суб'єктивно? Мені ж на них їздити... Об'єктивність мені ні до чого.

SergM :Справа не у логіці, а у фізиці. І порівняння з двигуном недоречне бо робота аммо пов'язана з в'язкістю оливи та її дроселюванням.
Так само як і недоречно стверджувати, що на аммо ніяк не впливає зовнішня температура.

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Какие лампы поставить? bivas 104 36 213 15-04-2021 08:23
Останнє: дядя Игорь
  Пружины или амортизаторы Amoureux 26 13 206 21-02-2017 08:53
Останнє: marcus63
  Амортизаторы KONI-впетчатление Ас! 141 88 644 08-04-2016 13:44
Останнє: erwachsener
  Какие галогеновые лампы лучше для Октавии? k.w. 49 31 794 07-10-2015 12:53
Останнє: Alexa
  Какие ПТФ лучше? Hella Micro DE или Hella FF 75 jamesmarechal 27 9 946 12-05-2014 17:10
Останнє: Turbo4x4
  Амортизаторы KYB Ultra SR slavung 1 2 329 03-02-2014 08:43
Останнє: Владислав
  амортизаторы помогите срочно dimaace 11 5 891 10-02-2013 09:38
Останнє: dimaace
  какие динамики лучше в заднюю полку? или лучше полку не трогать? maxxfun 10 10 793 17-09-2012 08:21
Останнє: Doctor-DK
  Какие диски поставить Igor_Zhukovsky 20 8 646 31-05-2012 15:32
Останнє: Владислав
  какие лучше амортизаторы на тур 1.9 тди поставить??? vitek90 10 7 917 19-05-2012 10:24
Останнє: skoda9769

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1